Stránky: 1 181 351 352 353 354 355 356 357 361 540 720

Green Day u soudu

29. 8. 2011
Obrázek: Green Day u soudu

Skupinu Green Day zažaloval a k soudu dostal jistý Dereck Seltzer. Před časem namaloval obraz "Scream Icon". A když vyjeli Green Day na turné, na pozadí pódia za bubeníkem byl podle jeho žaloby právě tento zvětšený upravený obraz, přes který byl namalován kříž. Jedna strana tvrdí, že je to ukradený nápad, druhá, že je na obraze moc změn, aby bylo možné tvrdit, že je to plagiát. Soud se přiklonil na stranu Green Day a žalobu neuznal. Mrkněte na videoklip ke skladbě East Jesus Nowhere.
Více ZDE.

---

Blink 182 mají nové video

29. 8. 2011
Obrázek: Blink 182 mají nové video

Pokud vám sedí neopunkové kapely a baví vás středoškolácká generační revolta v podání téměř čtyřicetiletých "kluků", určitě vás tahle parta nadchne. Zvukově vyzráli a jejich nové video má styl a hezky "odsejpá". Symboliku dětské divokosti podpoří bicí postavené v kuchyni (kdo z nás v dětství nikdy nebubnoval vařeckama na hrnce?) a nápisy na plotě "No more parents" (už žádní rodiče). Video je k písni Up All Night . Více ZDE.

---

03.09.2011 Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů

25. 8. 2011
Obrázek: 03.09.2011 Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů

27. DRAG DAY FINALS

3. září 2011

letiště Hoškovice - Mnichovo Hradiště

Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů Závod tříd pro příchozí - Public Bikes + HD Praha Cup + Public Cars Závodu se zúčastní čeští a zahraniční jezdci a jejich týmy.

Informace o dragsterech, jednotlivých třídách, třídách Public, o závodech, startovní listinu, výsledky, video, fotogalerii a další najdete na www.dragster.cz

---

Kapela Seven vydává novinku Freedom Call

25. 8. 2011
Obrázek: Kapela Seven vydává  novinku Freedom Call

Českobudějovická progresivně rocková skupina SEVEN letos oslavila 15 let existence na velkém pódiu největšího tuzemského festivalu Masters Of Rock. Show plná ohňů a dělobuchů byla zaznamenána na chystané první dvojDVD. Společně se SEVEN vystoupil bývalý zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley a kytarový čaroděj Victor Smolski z německé legendy Rage. Právě s Rage jeli SEVEN dvě evropské turné a Smolski se stal producentem a textařem nové, sedmé řadové desky Freedom Call.

---

Aerosmith a jejich "balady"

24. 8. 2011
Obrázek: Aerosmith a jejich "balady"

Na trhu je další "Best Of" album. Jmenuje se "Tough Love - The Best Of The Ballads". Pokud máte rádi Aerosmith, a nemáte doma žádné jejich album, popř. hledáte dárek pro někoho dalšího, je to možná optimální kompilace. Navzdory názvu jinak totiž tento výběr není ani "the best of", ani není o baladách. Ale jako reprezentativní kousek sám o sobě je úplně v pořádku. Ba dokonce v záplavě toho všeho, čím jsou naplněny obchody, toto určitě patří k tomu lepšímu. Více ZDE.

---

Lou Reed a Metallica společně

24. 8. 2011
Obrázek: Lou Reed a Metallica společně

Začátkem července jsme psali o tom, že Metallica chce překvapit své fanoušky albem, jaké tu ještě nebylo. Natočí album společně s Lou Reedem. Původně se mělo jednat o metalové předělávky starších Reedových věcí, ale Lou Reed chtěl pro album úplně nový ještě nenahraný materiál. Aktuálně byl zveřejněn název a termín vydání. Album se bude jmenovat Lulu a vyjde 31. října. Více ZDE.


---

Z beaťácké pošty ...

23. 8. 2011
Obrázek: Z beaťácké pošty ...

"... Ahoj Beaťáci, posílám Vám důkaz, že v Mladé Boleslavi Vás fakt posloucháme.....!!! ;-)) Ta malá se mi už loupala, tak jsem to trochu vylepšil...., doufám, že až sem zase někdy přijedete, že mi jí uznáte....!!!!!??? ;-)))))) Lopatka ...".

Rádio Beat nejenže "ji" uzná, ale i pochválí. Tak hodně štastných kilometrů, a hodně rockové klasiky.

---

Richard Gere prodává sbírku kytar

23. 8. 2011
Obrázek: Richard Gere prodává sbírku kytar

Richard Gere je pro celý svět především herec. Ale má také vřelý vztah k hudbě, a potom také konkrétně ke kytarám, které sbíral přes dvacet let. Vznikla tak sbírka, které si i odborníci cení jako encyklopedické, protože vás provede historií americké výroby kytar. Na sbírku nějakých 110 kytar se tak mohou těšit jak obdivovatelé renomovaných značek a modelů, ale i ti, kteří ocení osobnosti, kterým kytara "prošla rukama", protože Gere má ve sbírce kusy od Alberta Kinga, Petera Toshe a dalších. Aukce sbírky se bude konat v New Yorku 11. října a bude nabízet kytary za asi jeden milion dolarů. Více ZDE.

---

Aerosmith v ohrožení

22. 8. 2011
Obrázek: Aerosmith v ohrožení

Zdraví, to je základ. Pokud ho nemáte, některé věci už nezvládáte, a i kdyby ano, přinejmenším vám to bere chuť a elán. Kapela Aerosmith teď má zdravotní problém. Baskytarista Tom Hamilton před několika málo lety hlásil, že vyhrál svůj souboj s rakovinou krku. Teď se mu prý ale rakovina vrátila, a už se dokonce podrobil další operaci. Ve srovnání s nedávnou aférou, kdy málem odešel Steven Tyler, je tohle mnohem nebezpečnější situace, a nic na tom neubírá to, že baskytarista není až tak výraznou a nenahraditelnou tváří kapely, jako třeba frontman zpěvák. Držme palce, ať vše dobře dopadne, přejme hodně zdraví. Více ZDE.

---

Zázračný dětský kytarista

22. 8. 2011
Obrázek: Zázračný dětský kytarista

Bylo nebylo, existuje sladká dívčí skupina The Prezcotts. V té jsou čtyři sestry od jedenácti do šestnácti let, které jsou příjemně sezpívané, a s pomocí dospělých už vystrkují růžky a pronikají do světa showbusinessu. Jeden jejich kousek ale teď opravdu stojí za pozornost. Sestry nazpívaly coververzi skladby Nothing Else Matters od skupiny Metallica. A teď bonbónek navrch. Jako host v jejich nahrávce a videoklipu vystoupil japonský zázrak, teprve jedenáctiletý kytarista Yuto Miyazawa. Kdo neviděl, neuvěří. Jeho jméno se už teď naučte nazpaměť, ještě o něm uslyšíme. Videoklip nejdete ZDE.

---
Stránky: 1 181 351 352 353 354 355 356 357 361 540 720