Stránky: 1 181 354 355 356 357 358 359 360 361 540 720

Těšme se na nové Iron Maiden

10. 8. 2011
Obrázek: Těšme se na nové Iron Maiden

Právě tahle kapela patří k průkopníkům Nové vlny britského heavy metalu. Svoji hudbu fanouškům nabízí už od 70. let, ale i dnes mají tihle dinosauři energii na rozdávání a zástupy fanoušků se jen množí. Jejich styl zraje jako víno, a i když se možná lehounce vyvíjejí, stále je to ta stará, osvědčená a očekávaná klasika. A to nejdůležitější, kapela to navzdory vráskám ještě nehodlá zabalit ... i dál bude natáčet nová alba. Nebo (jak v rozhovoru o Iron Maiden řekl Bruce Dickinson) "nahrají minimálně ještě jedno album." Více ZDE.

---

Red Hot Chili Peppers na koncertě přenášeném do kin

9. 8. 2011
Obrázek: Red Hot Chili Peppers na koncertě přenášeném do kin

Red Hot Chili Peppers představí své nové album "I'm With You" na jedinečném koncertě přenášeném v úterý 30. srpna do kin po celém světě. Kapela tak po pěti letech přichází s desátým albem, které poprvé kompletně zazní na jediném živém vystoupení v německém Kolíně nad Rýnem. Koncert bude přenášen v nejvyšší obrazové i zvukové kvalitě do vybraných kinosálů pěti kontinentů včetně České republiky.

---

Vilém Čok představí Živou vodou 19. 8. v Ústí nad Labem!

9. 8. 2011
Obrázek: Vilém Čok představí Živou vodou 19. 8. v Ústí nad Labem!

Vilém Čok , který za pár dnů oslaví své životní jubileum, se chystá dorazit i do Ústí nad Labem. Bavič, showman, výrazná postava naší rockové scény přijede v pátek 19. srpna se svou kapelou Bypass do Ústí nad Labem, aby zde po 21 hodině představil téměř dvouhodinovou show. Bypass Vildy Čoka naservíruje svým posluchačům v ústeckém klubu Rock bar DRUM (Mírové náměstí 107/31 - bývalý "LONDÝN") ty nejznámější pecky doplněné o skladby z novinky "Živá voda". Kmotrem CD na koncertě v Ústí bude dřívější kolega Vildy Čoka z "Výběru" Jiří Tomek.

Vstupenky: 130,-Kč (v předprodeji do středy 17.8.) lze zakoupit v Rock bar DRUM v Ústí nad Labem (otevřeno od 16 hod) a také v hypermarketu ALBERT na Severní Terase v ul. Krušnohorská v Ústí n.L.: PC Bazar, otevřeno po.-pát.: 11-18 hod), od 18.8. pak budou k dostání za 190,-Kč

---

Co nového u Aerosmith?

8. 8. 2011
Obrázek: Co nového u Aerosmith?

Aerosmith po deseti letech nastoupili do studia nahrát následovníka své zatím poslední řadovky "Just Push Play" z roku 2001. Album "Honkin´ on Bobo" z roku 2004 nepočítáme, protože se jednalo o album cover verzí, tedy ne o novou původní tvorbu. O albu se zmiňuje bubeník Joey Kramer na svém profilu na Twitteru, ale žádné moc bližší informace fanoušci Aerosmith asi zatím nezískají. Můžeme jen tedy čekat a těšit se. Více ZDE.

---

Park pojmenovaný po Kurtu Cobainovi

8. 8. 2011
Obrázek: Park pojmenovaný po Kurtu Cobainovi

Nedávno jsme informovali o tom, že fanoušci Kurta Cobaina prosazují, aby se na památku jejich idolu v jeho rodném městě Aberdeen podle Cobaina pojmenoval park a nebo most. Ozvaly se ale i hlasy proti, protože na drogách závislý muzikant by nebyl příliš dobrou inspirací pro mládež, která chodí trávit čas do parku, takže mnozí tipovali, že Cobainovo jméno ponese spíše most. Radní ale na svém zasedání přejmenování mostu odmítli, je to pro město příliš významná stavba. Radnice argumentuje tím, že Cobain nebyl až zas tak dobrý příklad spořádaného občana, a navíc svému městu neprojevil nikdy žádnou úctu. Rozhořčení fanoušků ale odvrátila radnice tím, že podle Cobaina pojmenovala aspoň přilehlý park. Snad si na Kurta mládež vzpomene, až do onoho parku půjde třeba kouřit . Více ZDE.

---

Samolepka rádia Beat je základ

5. 8. 2011
Obrázek: Samolepka rádia Beat je základ

Se samolepkou pak můžete hrdě jezdit po celém světě a potkávat spřízněné beaťácké duše ... třeba při cestách po americké Arizoně potkáte Zdeňka, který nám do studia napsal: "... jeste jednou dekuji za zaslane samolepky, a prikladam dukaz o propagaci radia v Arizone....... S pozdravem Zdenek". Tak hodně šťastných mil.

---

Alice Cooper a detaily k novému albu

5. 8. 2011
Obrázek: Alice Cooper a detaily k novému albu

Po třech letech přichází Alice Cooper s novým albem "Welcome 2 My Nightmare". Na pultech ho najdete v půlce září. Zatím si můžete na netu vyhledat pilotní singl "I'll Bite Your Face Off" v nejrůznější kvalitě už hraný naživo na koncertech. Album by mělo navazovat na původní multiplatinové album "Welcome To My Nightmare" z roku 1975. Za zmínku stojí jednotlivé mutace. Kromě standardní edice totiž bude připraven "Fan Pack" se bonusovými skladbami "Under The Bed" a slavnou "Poison" v "živé verzi. Deluxe edice přinese navíc tři skladby stejně jako Deluxe Digipak CD verze. A(!) nebude chybět ani vinylová mutace. Více ZDE.

---

Jakou mají budoucnost Rage Against The Machine

4. 8. 2011
Obrázek: Jakou mají budoucnost Rage Against The Machine

Čert ví, jakou mají budoucnost, protože Rage Against The Machine zřejmě odehráli poslední koncert. Apoň to tak řekl po červencovém koncertu v Los Angeles baskytarista Tim Commerford. Onen koncert organizovala sama kapela jako výroční, protože byl spojený s oslavou 20 let existence sestavy. Ale tihle muzikanti teď ke smutku svých fanoušků nemají do budoucna v plánu vůbec žádné další vystupování. Více ZDE.

---

Red Hot Chili Peppers jsou zpátky

4. 8. 2011
Obrázek: Red Hot Chili Peppers jsou zpátky

Pět let čekali fanoušci na nové album Red Hot Chili Peppers, a teď je to tady! To "teď" znamená ještě do konce srpna! Nové album "I'm With You" už teď reprezentuje pilotní singl "The Adventures Of Rain Dance Maggie". RHCP neodbočili ze své "lajny", takže album asi až tak moc nepřekvapí, ale určitě potěší všechny ty, co čekají tu jejich už celému světu známou klasiku. Více ZDE.


---

Co můžeme čekat od Nightwish

3. 8. 2011
Obrázek: Co můžeme čekat od Nightwish

Finská skupina Nightwish chystá pro své fanoušky nové album. Na album je čas do příštího roku, ale už teď jsou na internetu ke slyšení ukázky. Po heslem Kiteen Pallo na vás ovšem čeká několik motivů připomínajících jakési intro (tady a támhle), kdy u některých je přímo napsáno, že jde o neoficiální verzi. Čert, aby se v tom vyznal :o) Více ZDE.

---
Stránky: 1 181 354 355 356 357 358 359 360 361 540 720