Stránky: 1 180 356 357 358 359 360 361 362 537 715

Metal pro nejmenší beaťáky

29. 6. 2011
Obrázek: Metal pro nejmenší beaťáky

Vypadá to jako zajímavý nápad. Pokud chcete vést své dítko k rockové muzice, a nestačí vám žížala Dáda nebo Maxim Turbulenc, zkuste jim nabídnout finskou novinku - kapelu Hevisaurus. Pravda, kvůli textům dítka asi budete muset poslat na kurz ugrofinských jazyků, ale základní přístup kapely k dětem zdá se být na první poslech a pohled správný. Tato sympatická dino-metalová kapela složená z draků (resp. z dinosaurů) natočila debutové album "Jurahevin kuninkaat" (Králové "jurského" metalu), které si ve finské hitparádě vedlo velmi dobře, takže vzápětí vyšlo další album "Hirmuliskojen yö". Ale je lepší je vidět naživo .... nebo aspoň na videu :o)

---

08.07. TOTEM´S v Ústí

28. 6. 2011
Obrázek: 08.07. TOTEM´S v Ústí

Kapela TOTEM´S vystoupí v pátek 8. 7. od 20:00 v restauraci "V zahradě" - Sebuzínská 425, Ústí nad Labem. Jako host zahraje nová skupina PAJÁDA.

TOTEM´S

Kapela, která se jako jediná v České republice věnuje hudebnímu stylu Hard-Tramp. HT styl sblížil jinak nesourodé jedince, známé z mnoha jiných uměleckých těles.

---

Gate Crasher vyráží do Finska

28. 6. 2011
Obrázek: Gate Crasher vyráží do Finska

Brněnská formace Gate Crasher, která aktuálně připravuje třetí studiovou desku "Bitterfly" a v Česku již tradičně řádí na největších rockových festivalech včetně Noci Plné Hvězd nebo Masters of Rock, se v červenci vydá tentokrát na sever - do Finska. Jejich první turné v této zemi sestává ze čtyř vystoupení ve městech Helsinki, Jyväskylä a Loviisa v termínu 20.-23.7. Celá výprava bude navíc ozvláštněna tím, že dva koncerty v Helsinkách kapela odehraje pouze akusticky (na "Furchovkách")!

---

Chickenfoot si nenechte ujít

27. 6. 2011
Obrázek: Chickenfoot si nenechte ujít

Chickenfoot , to je superskupina se vším všudy. V téhle sestavě se sešli zpěvák Sammy Hagar (Van Halen, Montrose), basák Michael Anthony (Van Halen), kytarista Joe Satriani a u bicích sedí Chad Smith (Red Hot Chili Peppers). V roce 2009 přišli na trh se svým výborným prvním albem. Ještě letos by pak na trh mělo přijít druhé album, které má být ještě podstatně tvrdší. Už teď muzikanti plánují turné, ale to bude bez Chada Smithe, který v té době bude vytížen se svými Red Hot Chili Peppers. Jestli kapela zamíří i do Evropy je ale zatím jen ve hvězdách.

---

Saga opět na scéně

27. 6. 2011
Obrázek: Saga opět na scéně

Pro fanoušky artrocku je to dobrá zpráva. Jedna ze základních kapel kanadského progresivního rocku, skupina Saga, natáčí nové studiové album. Za zmínku stojí jistě i to, že se do kapely po dvou letech vrátil zpěvák Michael Sadler. Album vyjde letos v listopadu a Saga zároveň vyrazí na turné, které pojede společně s britskými Marillion. Obě kapely slibují plný koncertní set s tím, že v roli headlinerů se budou pravidelně střídat.

---

Tip na videoklip

24. 6. 2011
Obrázek: Tip na videoklip

Pokud vás oslovuje numetalová muzika a hlavně pokud snesete rap, je tu pro vás zajímavý tip na kapelu Limp Bizkit. Kapela chystá na 28. červen nové album Gold Cobra a na svém webu už dokonce vystavila videoklip k titulní skladbě. Faktem je, že klip má styl a "black&white" kytaristé fantastickou image. Do toho namíchejte pár sexy holek ... a není co řešit :o)


---

25.6. Velký Osek, areál motelu U Jezera

24. 6. 2011
Obrázek: 25.6. Velký Osek, areál motelu U Jezera

Big beat openair koncert začíná v18 hodin. Jako první zahrajou Kronos Combo, dále Los Invalidos.V 20:00 vystoupí Tony Ducháček s Garage a beatový večer uzavře Xantipa.

Plánovaný konec 23:00.

K občerstvení bude rožněné prase a kýta, gulášek, klobásky ...., zapít můžete zlatavým mokem KOZEL 11. V nabídce budou míchané nápoje, nealko ...

Vstupné 90-100 podle toho jak bude kdo chtít

Vlakové spojení poslední z Velkého Oseka na Nymburk 23:21 a na Kolín 0:50

---

24.6. Wizard - Plzeň

24. 6. 2011
Obrázek: 24.6. Wizard - Plzeň

Již 22 let stojí muzikanti ze skupiny Wizard společně na pódiu věrni německému epickému powermetalu v téměř stejném obsazení jako na začátku. Po vydání letošního devátého CD s názvem "Of Wariwulfs and Bluotvarwes" a několika koncertech v Irsku, Německu a Holandsku se cestou na Noc plnou hvězd v Třinci zastaví Wizard i 24.6. v Plzni v klubu Pod kopcem v Božkově.

---

Festival United Islands na netu

23. 6. 2011
Obrázek: Festival United Islands na netu

United Islands - dvě slova a každý si hned vybaví jeden z největších mezinárodních hudebních festivalů, který na Pražské ostrovy přiláká deseti tisíce lidí a příznivců kvalitní muziky. Jen minulý rok se jich tady sešlo cca. 30 000, což je důkaz toho, že lidé se chtějí vkusně bavit. A stejně tak s vkusem a velkou dávkou pohodové atmosféry se budou moci bavit i v blízkosti YORNET stage ve dnech 24. a 25. června na Pražské Kampě. Novinkou YORNET stage je to, že celý program bude streamován na portálu YORNET. NET čili živě přenášen přes 3 digitální kamery.

---

Začátek společného koncertu Judas Priest a Whitesnake je plánován na 19:30 !!!

23. 6. 2011
Obrázek: Začátek společného koncertu Judas Priest a Whitesnake je plánován na 19:30 !!!

_____________________________________________________

.

.

UPOZORNĚNÍ NA ZAČÁTEK KONCERTU - WHITESNAKE zahájí už v 19:30!

.

__________________________________________________

JUDAS PRIEST dorazí v sestavě, kterou tvoří kytaristé GLENN LIPTON a RICHIE FAULKNER, basista IAN HILL, bubeník SCOT TRAVIS a zpěvák ROB HALFORD. Judas Priest, pocházející z anglického Birminghamu, se dali dohromady v roce 1970. Ovšem až v roce 1974 přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse. Ozdobeni kůží a řetězy se do povědomí fanoušků dostali již svým debutovým počinem "Rocka Rolla". Monumentálními skladby jako "Sad Wings of Destiny", "Sin After Sin", "Stained Class", "Hell Bent For Leather", "Unleashed In The East", "British Steel", "Screaming for Vengeance", "Defenders of the Faith" a "Painkiller" se staly typickými představiteli, jak hudebně, tak vizuálně, heavymetalového žánru. Hity "Victims of Changes", "Sinner", "Exciter", "Hell Bent for Leather", "Living After Midnight" nebo "Breaking the Law" hovoří za vše.

---
Stránky: 1 180 356 357 358 359 360 361 362 537 715