Stránky: 1 181 360 361 362 363 364 365 366 367 540 719

Začátek společného koncertu Judas Priest a Whitesnake je plánován na 19:30 !!!

23. 6. 2011
Obrázek: Začátek společného koncertu Judas Priest a Whitesnake je plánován na 19:30 !!!

_____________________________________________________

.

.

UPOZORNĚNÍ NA ZAČÁTEK KONCERTU - WHITESNAKE zahájí už v 19:30!

.

__________________________________________________

JUDAS PRIEST dorazí v sestavě, kterou tvoří kytaristé GLENN LIPTON a RICHIE FAULKNER, basista IAN HILL, bubeník SCOT TRAVIS a zpěvák ROB HALFORD. Judas Priest, pocházející z anglického Birminghamu, se dali dohromady v roce 1970. Ovšem až v roce 1974 přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse. Ozdobeni kůží a řetězy se do povědomí fanoušků dostali již svým debutovým počinem "Rocka Rolla". Monumentálními skladby jako "Sad Wings of Destiny", "Sin After Sin", "Stained Class", "Hell Bent For Leather", "Unleashed In The East", "British Steel", "Screaming for Vengeance", "Defenders of the Faith" a "Painkiller" se staly typickými představiteli, jak hudebně, tak vizuálně, heavymetalového žánru. Hity "Victims of Changes", "Sinner", "Exciter", "Hell Bent for Leather", "Living After Midnight" nebo "Breaking the Law" hovoří za vše.

---

23.6. Prague City Festival - Holešovické Výstaviště

23. 6. 2011
Obrázek: 23.6. Prague City Festival - Holešovické Výstaviště

Letošní červen je na kulturní akce velmi bohatý. Rockový fanoušek si přijde na své i díky jedné další akci, která by měla být do budoucích let tradicí. Nejedná se o nic malého, jedná se rovnou o festival, který ozdobí svým vystoupením několik zahraničních zajímavých hostů. Nenechte si to ujít a buďte u toho!! Prague City Festival proběhne 23. června na holešovickém Výstavišti.

---

23.-25.6. FESTIVAL UNITED ISLANDS

23. 6. 2011
Obrázek: 23.-25.6. FESTIVAL UNITED ISLANDS

Festival se příští rok rozroste, jak v rozloze, tak v čase. Zaplaví hudbou opět pražské centrum a vystoupí zde přes sto kapel z 15-ti zemí světa. Akce proběhne ve dnech 23.-25. června a bude opět přístupna veřejnosti zdarma.

Festival United Islands bude stavět v příštím roce na Vltavě dva nové pontonové ostrovy. Akce se také rozšiřuje o pomyslný ostrov, další hlavní scénu na zahradě polského velvyslanectví. Termín festivalu zůstává stejný, tedy poslední víkend v červnu, který předchází letním prázdninám. Příští rok připadají United Islands na čtvrtek, pátek, sobotu, která se jistě protáhne až do nedělního rána, 23. -25. června.

---

23.6. PRAGUE CITY FESTIVAL - Výstaviště

23. 6. 2011
Obrázek: 23.6. PRAGUE CITY FESTIVAL - Výstaviště

PRAGUE CITY FESTIVAL - nový multižánrový hudební festival, jehož první ročník se odehraje 23.června 2011 na pražském Výstavišti, ohlašuje další jména! Vedle již zvěřejněné nejlepší britské koncertní kapely současnosti - SKINDRED a u nás velmi populárních gypsy punkáčů GOGOL BORDELLO program nabídne také legendu amerického hip hopu, která se vloni po čtrnácti letech vrátila na scénu - HOUSE OF PAIN. Skupina v čele s charismatickým EVERLASTEM vystoupí na Prague City Festivalu v rámci jubilejního turné, kterým bude po celý příští rok slavit 20.výročí jejího vzniku.

---

Nejsvobodnější festival United Islands

22. 6. 2011
Obrázek: Nejsvobodnější festival United Islands

Festival United islands promění centrum Prahy v rozsáhlou festivalovou zónu. Již jen několik desítek hodin zbývá do začátku festivalu United Islands, jehož osmý ročník se uskuteční tento víkend 23. - 25. června. Festival patří duchem mezi nejsvobodnější akce svého druhu, a to nejen v České republice. Na festivalu nenajdete žádné ploty, vstupné je pouze dobrovolné a dramaturgie umožňuje vystoupení před tisíci fanoušky jak známým jménům, tak teprve začínajícím kapelám. Na každý den pro vás máme několik tipů na koncerty a další akce, které byste si určitě neměli nechat ujít!

---

30.06. TOTEM´S v Kaštanu

22. 6. 2011
Obrázek: 30.06. TOTEM´S v Kaštanu

Kapela TOTEM´S vystoupí se vzácným hostem - saxofonovým vitruozem Janem Štolbou - ve čtvrtek 30.6. od 20:00 v klubu Kaštan Bělohorská 150 Praha 6. Jako host zahraje nová skupina PAJÁDA.

TOTEM´S

Kapela, která se jako jediná v České republice věnuje hudebnímu stylu Hard-Tramp. HT styl sblížil jinak nesourodé jedince, známé z mnoha jiných uměleckých těles.

Repertoár skupiny je původní. Texty barda Vlastimila Třešňáka se zde odkrývají v naprosto nových rovinách a jsou jako vždy originální a nezaměnitelné. Hudební charakter TOTEM´S vytváří především skladatel a kapelník v jedné osobě - Jan Volný. V repertoáru ale naleznete i osobité skladby Vlasty Třešňáka, Jaromíra Panáčka, Františka Tomáška nebo Davida Macháčka. Písně jsou obohaceny recitativy Pavla Brunnhofera. Různorodost témat a vytříbený HT styl oslovuje posluchače všech generací. Radost, humor, nadšení a energie se kterou všech 13 členů skupiny přichází na podium se lehce přenáší i na diváky.

---

Jak brutální bude útok na festivalu Brutal Assault?

22. 6. 2011
Obrázek: Jak brutální bude útok na festivalu Brutal Assault?

Vojenská pevnost Josefov bude letos hostit již 16. ročník mezinárodního hudebního festivalu Brutal Assault. Tisíce vyznavačů tvrdé hudby se v termínu 11-13. srpna sjedou do historického areálu Pevnosti, aby zde absolvovali tradiční třídenní hudební maratón za účasti více než 75-ti kapel z celého světa.

---

K2, aneb směrem k vrcholu

22. 6. 2011
Obrázek: K2, aneb směrem k vrcholu

V souvislosti s Beatovou síní slávy se roztrhl pytel s dotazy na hradeckou dívčí kapelu K2. To, že dámy K2 v Lucerně vystoupily, nebyla náhoda, předcházelo tomu vítězné tažení v úterním večerním soutěžním pořadu Naděje Beatu. Většinu beáťáků zajímala muzika samotná. Proto Standa Rubáš rychle zareagoval a do Klubu rádia Beat přidal nabídku na aktuální CD K2 "Czech It Rockolution". Zájem byl i o ceny pro vitězky Naděje Beatu, v případě K2 o kytaru a basu značky Vivian, které na pódiu osobně předával kytarář Honza Vlasák. Ten hudební nástroje podle přání dívek pripravil nejen po estetické stránce (viz. růžová barva kytary), ale i po stránce technického vybavení a požadovaného zvuku.

---

Trutnov míří do Prahy!

21. 6. 2011
Obrázek: Trutnov míří do Prahy!

Z původně samostatného koncertu bývalých členů legendární kapely The Doors vzniká malý festival s velkým předfestivalovým setkáním za účasti několika kapel. Uskuteční se za necelý měsíc 13. července v Incheba Aréně. Pořadatelé jím pod názvem "Trutnov in Prague" chtějí vzdát hold Jimu Morrisonovi a připravit návštěvníky na blížící se srpnový festival v Trutnově.

---

Týden "tupláků" na Beatu

20. 6. 2011
Obrázek: Týden "tupláků" na Beatu

Tento týden si naložíme dvojnásob! Je nejvyšší čas pořádně provětrat náš archiv a tak zalovíme mezi méně provařené kusy, které přidáme jako druhou pecku ke "klasikám. Celý týden mezi 06:00 - 19:00 tak dáme vždy dvě porce muziky od jednoho interpreta!

---
Stránky: 1 181 360 361 362 363 364 365 366 367 540 719