Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 161 320 480 639

Další pití pro rockery

5. 5. 2016
Obrázek: Další pití pro rockery

Včera jsme psali, že se do produkce cideru a piva vrhli Status Quo, dnes se přidávají Motorhead. Pod jejich hlavičkou jde do prodeje pití s krkolomným názvem SnaggletoothCider.

---

Status Quo vypouštějí vlastní pití

4. 5. 2016
Obrázek: Status Quo vypouštějí vlastní pití

Už před časem si vyzkoušeli roli sládků a zařadili se mezi kapely, které mají vlastní pití. To bylo, když do světa vypustili pivo Piledriver. Teď přichází další lahůdky. Ale a také cider.

---

Beth Hart a fanoušci v novém videu.

3. 5. 2016
Obrázek: Beth Hart a fanoušci v novém videu.

Už před nějakým časem vydala Beth píseň věnovanou její matce. Před pár dny, poprosila fanoušky o pomoc. Chtěla, aby klip byl poctou všem dobrým matkám. Výsledek je tady.

---

Rainbow by mohli něco natočit

3. 5. 2016
Obrázek: Rainbow by mohli něco natočit

Je to další z návratů roku. Po usmířených Guns N Roses, se i starý jezevec Ritchie Blackmore rozhodl vrátit k rockové muzice. Alespoň na čas a pod hlavičkou Rainbow. Kapela by se natáčení desky vůbec nebránila.

---

Bon Scott je zpátky doma

2. 5. 2016
Obrázek: Bon Scott je zpátky doma

V rodném městě Bona Scotta se konal o víkendu už 10. ročník místního festivalu nazvaného Bonfest.  Při té příležitosti byla ve městě odhalena socha Bona v životní velikosti.

---

Mikkey Dee bude hrát se Scorpions

29. 4. 2016
Obrázek: Mikkey Dee bude hrát se Scorpions

Mikkey měl původně hrát s Thin Lizzy. Sám ale dohodu zrušil s tím, že se brzy dozvíme, jaká bude jeho muzikantská budoucnost. Potvrzeno, Mikkey, bubeník Motorhead teď bubnuje ve Scorpions.

---

Poslechněte nový singl od As Lions

28. 4. 2016
Obrázek: Poslechněte nový singl od As Lions

Jméno kapely Vám dost možná nic neřekne. Je to pořád velmi čerstvá kapela, která v současné době chystá svůj albový debut. Co určitě zaujme na první poslech je jméno frontmana, Austin Dickinson.

---

Levee Walkers jsou dalším zajímavým projektem

27. 4. 2016
Obrázek: Levee Walkers jsou dalším zajímavým projektem

Pokud budeme vycházet jen ze složení, muzika by měla zaujmout jak ty posluchače, kteří mají rádi grunge, tak i ty, kteří zase naopak raději Guns N Roses a Killing Joke.

---

Megadeth kolem a kolem

26. 4. 2016
Obrázek: Megadeth kolem a kolem

Dave Mustaine a jeho Megadeth vydali nové video. To samo by nebylo až tak zvláštní, ale tohle vám dovolí prohlížení ze všech stran. Podívejte se na něj.

---

Prince na špičce hitparád

26. 4. 2016
Obrázek: Prince na špičce hitparád

Někdy to tak je, že až smrt umělce ukáže, jak opravdu blíbený byl. Poté, co svět zasáhla zpráva o smrti Prince, se zvedl zájem o jeho nahrávky přibližně o 40.000 procent!

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 161 320 480 639