Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 182 363 544 725

Tři členové slavného Colossea vydávají desku

5. 4. 2018
Obrázek: Tři členové slavného Colossea vydávají desku

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum - Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke – nyní vystupujících pod názvem JCM vydali 5. dubna album „Heroes“ a vyrážejí na turné. V Čechách vystoupí 23. května v pražském Lucerna Music Baru.

---

King Diamond se chystá natočit novou desku

4. 4. 2018
Obrázek: King Diamond se chystá natočit novou desku

Prozradil to před pár dny. Má prý v plánu spolu se svojí kapelou odjet do Frisca v Texasu, kde má své vlastní studio kytarista Andy La Rocque. Zde by mělo v příštích týdnech vzniknout nové, dlouho očekávané album. Jaký bude jeho název ani další podrobnosti zatím neprozradil. 

---

Kytaristu Nilse Lofgrena okradli

4. 4. 2018
Obrázek: Kytaristu Nilse Lofgrena okradli

Stalo se to před pár dny v Americkém Texasu. Kytarsta Nils Lofgren  je dlouholetým členem E Street Bandu, tedy doprovodné skupiny Bruce Springsteena. Během noci na pátek 30. března mu neznámí pobertové vykradli dodávku, zaparkovanou v areálu hotelu Holiday Inn.

---

Kolínští hokejisté zakládají nový hudební festival

4. 4. 2018
Obrázek: Kolínští hokejisté zakládají nový hudební festival

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. A kde jinde by se podobná akce měla konat než na zimním stadionu, který je ideálním místem z hlediska kapacity i navzdory rozmarům počasí. 

---

Koncert Metallicy ve fotografiích

3. 4. 2018
Obrázek: Koncert Metallicy ve fotografiích

Včerejší koncert skupiny Meatllica v pražské O2 Aréně se podle většiny přítomných opravdu hodně podařil. A za zmínku či pochvalu rozhodně nestojí jen "Jožin z bažin". Se sadou svých objektivů na tomto koncertu nemohl chybět ani náš dvorní fotograf Jirka Rogl. 

---

Černý racek přiletí v listopadu

3. 4. 2018
Obrázek: Černý racek přiletí v listopadu

13. listopadu se narodili tři muzikanti - baskytarista Synkop 61 Jan Čarvaš , Bob Frídl a Oldřich Veselý. Jejich památku a zejména nedožité sedmdesátiny Oldřicha Veselého uctí společným koncertem Synkopy 61, Martha a Tena s Professor Bandem a Lešek Semelka a S.L.S.

---

Metallica do Prahy přivezla i Jožina z bažin

3. 4. 2018
Obrázek: Metallica do Prahy přivezla i Jožina z bažin

Kromě osvědčených hitů z let minulých, zazněly na koncertě Metallicy v pražské O2 Aréně včera večer samozřejmě i písně z posledního alba “Hardwired...To Self-Destruct”. Ale snad největší pozdvižení a vlnu dobré nálady přineslo skutečně nečekané nastudování písně z repertroáru Ivana Mládka.

---

Sons Of Apollo vydávají EP a balí na cesty

29. 3. 2018
Obrázek: Sons Of Apollo vydávají EP a balí na cesty

EP obsahuje celkem šest zvukových stop písně Alive. Jde jen o mírně modifikované verze písně v angličtině a taky ve španělštině. Hned počátkem dubna skupina vyrazí na velké světové turné, přičemž nevynechá ani Prahu. Španělská verze písně Alive právě s tímto turné souvisí.

---

Vinny Appice hostuje na debutovém albu Tary Lynch

29. 3. 2018
Obrázek: Vinny Appice hostuje na debutovém albu Tary Lynch

Kytaristka, zpěvačka a taky skladatelka Tara Lynch vydává své debutové album. Deska s názvem “Evil Enough” vyjde 13. dubna a příznivci od ní mohou čekat melodický metal se soustou skvělých kytarových riffů. Jako hosté se na albu objeví mimo jiné i bubeník Vinny Appice.

---

Sochu Davida Bowieho poničili vandalové

28. 3. 2018
Obrázek: Sochu Davida Bowieho poničili vandalové

Pouhých 48 hodin vydržela nově odhalená socha Davida Bowieho bez poskvrny. Skulptura s názvem Earthly Messenger byla odhalena v Aylesbury v Buckinghamshire. Je dílem Andrewa Sinclaira a v neděli byla slavnostně odhalena zpěvákem Stevem Hogarthem z Marillion.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 182 363 544 725