Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 182 363 544 725

Dream Theater zamakají na novém albu už v červnu

9. 4. 2018
Obrázek: Dream Theater zamakají na novém albu už v červnu

Tedy ne že by jejich novinka měla vyjít v červnu tohoto roku. Prohlášení frontmana kapely Jamese LaBrie se týká zahájení práce na další desce. Půjde už o 14. řadové album a v červnu se začne natáčet. Výsledek můžeme prý očekávat někdy v únoru 2019

---

Bon Jovi museli zrušit dva koncerty v Montrealu

6. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi museli zrušit dva koncerty v Montrealu

Dva koncerty v kanadském Montrealu musely být zrušeny proto, že kapelu Bon Jovi zkosila epidemie chřipky. Stalo se tak deset dnů před uvedením skupiny do Rock and Roll Hall of Fame. Montrealská vystoupení se uskuteční v náhradních termínech.

---

Na koncerty Teda Nugenta letos jen v USA

6. 4. 2018
Obrázek: Na koncerty Teda Nugenta letos jen v USA

Americký rockový kytarista, zpěvák, herec, aktivista a taky kávový magnát Ted Nugent zveřejnil termíny i místa svého letošního letního turné. Bude však cestovat pouze po Spojených státech. Do Evropy se nechystá. Zatím oznámil řadu termínů od 27. června až do 5. srpna.

---

Poslechněte si novinku od Aura Noir

6. 4. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Aura Noir

Norští blackmetalisté Aura Noir chystají na 27. dubna vydání svého šestého studiového alba. Nyní s cca dvacetidenním předstihem zveřejnili pro své příznivce nový singl “Shades Ablaze”. Je jednou z mála skladeb, kde uslyšíte vokál bubeníka Apollyona.

---

Honza si Bruce na Beatu chytil

6. 4. 2018
Obrázek: Honza si Bruce na Beatu chytil

Byl to opravdu nervák. Tedy ne Honza, ten byl v klidu, ale to všechno ostatní. Honza předvedl neuvěřitelné znalosti a zaslouženě letí do Londýna setkání s Brucem Dickinsonem. A nejen to…

---

The Dead Daisies - ochutnávka!

5. 4. 2018
Obrázek: The Dead Daisies - ochutnávka!

Nové album skupiny The Dead Daisies s názvem “Burn It Down” se na pulty prodejen dostane už zítra, tedy v pátek 6.4. 2018. Skupina těsně před jeho vydáním pustila na síť prostřednictvím svého oficiálního facebookového profilu ukázky hned ze čtyř songů, které na desce zazní. 

---

Tři členové slavného Colossea vydávají desku

5. 4. 2018
Obrázek: Tři členové slavného Colossea vydávají desku

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum - Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke – nyní vystupujících pod názvem JCM vydali 5. dubna album „Heroes“ a vyrážejí na turné. V Čechách vystoupí 23. května v pražském Lucerna Music Baru.

---

King Diamond se chystá natočit novou desku

4. 4. 2018
Obrázek: King Diamond se chystá natočit novou desku

Prozradil to před pár dny. Má prý v plánu spolu se svojí kapelou odjet do Frisca v Texasu, kde má své vlastní studio kytarista Andy La Rocque. Zde by mělo v příštích týdnech vzniknout nové, dlouho očekávané album. Jaký bude jeho název ani další podrobnosti zatím neprozradil. 

---

Kytaristu Nilse Lofgrena okradli

4. 4. 2018
Obrázek: Kytaristu Nilse Lofgrena okradli

Stalo se to před pár dny v Americkém Texasu. Kytarsta Nils Lofgren  je dlouholetým členem E Street Bandu, tedy doprovodné skupiny Bruce Springsteena. Během noci na pátek 30. března mu neznámí pobertové vykradli dodávku, zaparkovanou v areálu hotelu Holiday Inn.

---

Kolínští hokejisté zakládají nový hudební festival

4. 4. 2018
Obrázek: Kolínští hokejisté zakládají nový hudební festival

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. A kde jinde by se podobná akce měla konat než na zimním stadionu, který je ideálním místem z hlediska kapacity i navzdory rozmarům počasí. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 182 363 544 725