Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 180 358 537 715

Zemřel bubeník Pat Torpey

9. 2. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Pat Torpey

Ve věku 64 let zemřel ve středu 7. února bubeník a percussionista, zakládající člen skupiny Mr. Big, Pat Torpey

---

Jeff Lynne v hledáčku Genesis Publications

8. 2. 2018
Obrázek: Jeff Lynne v hledáčku Genesis Publications

Britské nakladatelství Genesis Publications Limited je unikátním projektem v rámci kterého vycházejí už od roku 1974 knihy, věnované významným osobnostem ze Světa hudby. Knihy, které po hlavičkou Genesis Publications Limited vycházejí, jsou vždy vysoce ceněnými dokumenty.

---

Satriani věří, že rozhýbe Chickenfoot

8. 2. 2018
Obrázek: Satriani věří, že rozhýbe Chickenfoot

V nedávném rozhovoru pro rádio WRIF z Detroitu se Joe Satriani nechal slyšet, že by ještě letos mohla superskupina Chickenfoot začít natáčet nějaké nové věci. Chickenfoot jsou kromě Satrianiho také někdejší frontman Van Halen - Sammy Hagar, basák Michael Anthony a bubeník Chad Smith.

---

Poison a Cheap Trick na společné šňůře

7. 2. 2018
Obrázek: Poison a Cheap Trick na společné šňůře

Další dvě legendární skupiny z éry osmdesátek se spojily aby společně pobavili své příznivce sérií nezapomenutelných koncertů. Bohužel je živě uvidí a uslyší zatím jen Amerika. Ale bude to prý veliké. Společná Tour čeká skupiny Poison a Cheap Trick. 

---

Ozzy už brzy vyrazí na cesty

7. 2. 2018
Obrázek: Ozzy už brzy vyrazí na cesty

Turné Ozzyho Osbourna pod názvem  "No More Tours 2." už se pomalu blíží ke své pomyslné startovní čáře. Odstartuje 27. dubna v Jacsonville na Floridě a po necelém měsíci hraní se z Ameriky přesuna do Evropy. Na svých cestách se Ozzy letos zastaví i u nás v Praze.

---

Nadupaný živák Dokken do vaší sbírky

6. 2. 2018
Obrázek: Nadupaný živák Dokken do vaší sbírky

20. dubna vyjde dlouho očekávané Live album skupiny Dokken. Co se nosičů týče, v nabídce bude klasické CD a taky Blu-ray. Deska s názvem "Return To The East Live” je záznamem koncertu z Japonska.

---

Skupiny Chicago a REO Speedwagon pojedou společné turné

6. 2. 2018
Obrázek: Skupiny Chicago a REO Speedwagon pojedou společné turné

Rockové legendy na tour vyrazí v létě, ale bohužel pro nás, do Evropy se nechystají. Víc jak třicet koncertních zastavení se uskuteční pouze v Americe.

---

Podrobnosti o knize k 50. výročí Led Zeppelin

5. 2. 2018
Obrázek: Podrobnosti o knize k 50. výročí Led Zeppelin

Nová velká kniha o Led Zeppelin, vydaná k příležitosti oslav 50. výročí skupiny, vyjde v říjnu tohoto roku. Na 368-mi stranách najdete krome textů o historii kapely také rozsáhlou fotogalerii a množství ilustrací.

---

Black Country Communion sdílejí další video

5. 2. 2018
Obrázek: Black Country Communion sdílejí další video

Dole se můžete podívat na novinku, kterou o víkendu zveřejnila superskupina Black Country Communion. Jedná se o další videonahrávku ze studia, kde natáčeli BCC v loňském roce svojí čtvrtou desku BCCIV

---

Steve Hackett znovu natočil hit z poloviny osmdesátek

2. 2. 2018
Obrázek: Steve Hackett znovu natočil hit z poloviny osmdesátek

V roce 1986 založil Steve Hackett spolu se Stevem Howem (Yes) superkupinu GTR. Na eponymním albu tehdy zaujala zejména píseň When The Heart Rules The Mind a prátu se nyní Hackett rozhodl nahrát znovu. Pustit si ji můžete dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 180 358 537 715