Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 183 366 548 730

Phil Collins chystá překvapení

7. 5. 2018
Obrázek: Phil Collins chystá překvapení

Můžeme se jen dohadovat o co půjde, ale Phli Collins na svém facebookovém účtu upozornil, že něco chystá a podrobnosti by měl vypustit do Světa snad už dnes. Spekuluje se tedy o tom, že by se mohl opět vrátit na pódia. Kdy a kde by to mělo být, na takovou informaci si budeme muset počkat.

---

Do Prahy zavítá Avantasia

4. 5. 2018
Obrázek: Do Prahy zavítá Avantasia

Tobias Sammet a jeho metalová opera Avantasia zavítají do Prahy v rámci světového turné MOONGLOW WORLD TOUR 2019. Stane se tak 2. dubna 2019 a projekt můžete vidět ve Foru Karlín. Času na nákup lístů a naplánování návštěvy je tedy ještě dost. 

---

Eric Clapton vydává soundtrack k Life In 12 Bars! Vyjde 8. června

4. 5. 2018
Obrázek: Eric Clapton vydává soundtrack k Life In 12 Bars! Vyjde 8. června

Britský kytarista, zpěvák, skladatel a držitel osmnácti Grammy legendární Eric Clapton vydává desku Life In 12 Bars, která je soundtrackem ke stejnojmennému dokumentu. Dokument, který nabízí hluboce osobní vhled do Claptonova života, točila jej držitelka Oscara Lili Fini Zanuck.

---

Záhada GNR.fm odhalena

4. 5. 2018
Obrázek: Záhada GNR.fm odhalena

Informovali jsme vás nedávno o tajemné webové stránce GNR.fm, na které běželo pouze odpočítávání spolu s nápisem Destruction Is Coming. To už neplatí a tajemství bylo odhaleno. Guns N´ Roses vydávají super deluxe edici alba "Appetite For Destruction" pod souhrnným názvem “Locked N' Loaded”

---

Foreigner s orchestrem a sborem ve videu

3. 5. 2018
Obrázek: Foreigner s orchestrem a sborem ve videu

Skupina Foreigner loni natočila a letos v dubnu vydala své koncertní, filmové DVD. Záznamy byly pořízeny na dvou koncertních vystoupeních se symfonickým orchestrem 21.století, čítajícím 58 hudebníků a se šedesátičlenným pěveckým sborem.

---

Neil Young si po letech zahrál s Crazy Horse

3. 5. 2018
Obrázek: Neil Young si po letech zahrál s Crazy Horse

Stalo se první květnový večer v Kalifornském Fresnu. Ve Warnors Theatre odehrál Neil Young se svými spoluhráči patnácti písňový set ve kterém nechyběly ani takové songy jako "Scattered (Let's Think About Livin')" z alba “Broken Arrow, či "Big Time" (tu nehrál od roku 2001)

---

Firma Gibson hlásí úpadek

3. 5. 2018
Obrázek: Firma Gibson hlásí úpadek

O tom, že je firma Gibson, vyrábějící skvělé kytary pro celou řadu významných muzikantů, v problémech, jsme už před časem psali. Situace se od té doby nijak nestabilizovala ani nezlepšila. Aktuální informace dokonce potvrzují, že společnost Gibson požádala o vyhlášení konkurzu.

---

Tajemné stránky Guns N' Roses spuštěny

2. 5. 2018
Obrázek: Tajemné stránky Guns N' Roses spuštěny

Běží na nich odpočítávání, ale čeho? Dozvíme se to nepochybně v noci ze čtvrtka na pátek, ale spokulace se už nyní množí jako houby po dešti. Guns N' Roses na svém oficiálním webu a na dalších komunikačních kanálech zveřejnili odkaz na tajemnou stránku GNR.fm.

---

Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

2. 5. 2018
Obrázek: Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

Avizovaná, nová deska “Flesh & Blood” z dílny skupiny Whitesnake se měla na trhu objevit v letošním roce a těšili se na ni jak posluchači, tak i samotní členové legendární rockové kapely. Bohužel, práce na desce se zasekly. Uvedl to sám frontman David Coverdale.

---

Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

2. 5. 2018
Obrázek: Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

Padesát let po rozpadu skupiny Buffalo Springfield vyjde v limitované edici Box set, obsahující kompletní sbírku alb této skupiny. Nebude to nikterak rozsáhlá kolekce, vždyť Buffalo Springfield vydali vlastně pouhé tři desky, ale sběratele a fanoušky kapely určitě potěší i po těch dlouhých letech.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 183 366 548 730