Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 181 360 540 719

Rolling Stones chystají nové album

5. 3. 2018
Obrázek: Rolling Stones chystají nové album

Je to sotva pár dnů, co se potvrdily zvěsti o tom, že Rolling Stones přijedou do Prahy (jeich koncert uvidíme v pražských Letňanech 4.července) a už je tady další nová a potěšující zpráva. Stouni dávají dohromady materiál na novou desku! Snad si ji poslechneme ještě letos. 

---

Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

5. 3. 2018
Obrázek: Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

Je to docela kuriózní spojení, ale došlo k němu o víkendu na Brazilském koncertu Foo Fighters. Samozřejmě že John Lennon a a Van Halen, byli na jevišti jen imaginárně, ale to zvukové souznění se fakt povedlo. Podívejte se na video dole. 

---

Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

2. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

Ve čtvrtek 1.3.2018 večer se v brněnském Semilassu uskutečnil už devátý ročník brněnského Beatfestu. Atmosféra byla podle všech přítomných skvělá a muzika potěšila sluch každého přítomného bíťáka. A přítomen byl i brněnský fotograf Miloš Hlaváček, který to celé zdokumentoval

---

Poslechněte si další novinku od Judas Priest

2. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si další novinku od Judas Priest

To, že Judas Priest vydají za pár dní své osmnácté řadové album, není žádná novinka. Informovali jsme Vás o tom už před časem. Deska “Firepower” vyjde  oficiálně 9. března. Včera ale skupina na internetu zveřejnila píseň, která vydání desky předchází.

---

BSP slaví 25 let!

1. 3. 2018
Obrázek: BSP slaví 25 let!

Hudební seskupení BSP slaví v letošním roce 25 let od vydání své první desky. („Ota Balage for Kamil Střihavka by assistance Michal Pavlíček“ - 1993). Rok poté (1994) toto „hvězdné“ trio přišlo s druhým albem - („Michal Pavlíček for Kamil Střihavka with assistance Ota Balage“). 

---

Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

1. 3. 2018
Obrázek: Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

Britská metalová formmace Saxon vydala 2. února svojí dvaadvacátou řadovku. Album s názvem “Thunderbolt” se rozhodli rockeři podpořit sérií koncertů, z nichž jeden se odehrál v sobotu 24. února na Corn Exchange v Cambridge v Anglii.

---

Koncert TOTO v Praze

28. 2. 2018
Obrázek: Koncert TOTO v Praze

Kromě toho, že úterní koncert skupiny TOTO v Pražském Foru Karlín navštívila celá řada posluchačů rádia Beat, byl tam mimo jiné i náš “vrchní fotodokumentarista” Jirka Rogl. Nenechal si to pro sebe a pár povedených snímků ze včerejška nám poslal.

---

Program 9. brněnského Beatfestu

28. 2. 2018
Obrázek: Program 9. brněnského Beatfestu

Už zítra večer se brněnské Semilasso zaplní příznivci rockové muziky, tedy hlavně bíťáky, kteří se budou určitě skvěle bavit na devátém brněnském Beatfestu s podtitulem "Padesát plus". Co Vás tam čeká a nemine a v jakém pořadí se budou kapely na pódiu střídat, si přečtěte dole. 

---

Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

28. 2. 2018
Obrázek: Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

Zatímco Johnny Cash zemřel už v roce 2003 (bylo mu 71 let), Chris Cornell naá opustil velmi nečekaně v loňském květnu a dožil se pouhých 52. Ještě před tím však stihl nazpívat velmi zajímavý Cover písně Johnnyho Cashe - Never You Know My Mind. Pustit si jej můžete dole.

---

Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

27. 2. 2018
Obrázek: Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

Někdejší frontman Creedence Clearwater Revival John Fogerty a skupina ZZ Top oznámili, že se chystají na sérii společných koncertů. Bohužel pro nás - bíťáky, se všechna ta vystoupení odehrají za velkou louží. Pro Fogertyho je to prý čest, protože ZZ Top patří k jeho oblíbeným skupinám.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 181 360 540 719