Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 181 360 540 719

Program 9. brněnského Beatfestu

28. 2. 2018
Obrázek: Program 9. brněnského Beatfestu

Už zítra večer se brněnské Semilasso zaplní příznivci rockové muziky, tedy hlavně bíťáky, kteří se budou určitě skvěle bavit na devátém brněnském Beatfestu s podtitulem "Padesát plus". Co Vás tam čeká a nemine a v jakém pořadí se budou kapely na pódiu střídat, si přečtěte dole. 

---

Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

28. 2. 2018
Obrázek: Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

Zatímco Johnny Cash zemřel už v roce 2003 (bylo mu 71 let), Chris Cornell naá opustil velmi nečekaně v loňském květnu a dožil se pouhých 52. Ještě před tím však stihl nazpívat velmi zajímavý Cover písně Johnnyho Cashe - Never You Know My Mind. Pustit si jej můžete dole.

---

Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

27. 2. 2018
Obrázek: Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

Někdejší frontman Creedence Clearwater Revival John Fogerty a skupina ZZ Top oznámili, že se chystají na sérii společných koncertů. Bohužel pro nás - bíťáky, se všechna ta vystoupení odehrají za velkou louží. Pro Fogertyho je to prý čest, protože ZZ Top patří k jeho oblíbeným skupinám.

---

Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

27. 2. 2018
Obrázek: Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

Syn zesnulého bubeníka Led Zeppelin Jason Bonham nedávno změnil název své formace z “Led Zeppelin Experience” na “Led Zeppelin Evening”. V pozadí této změny prý stojí žádost zbývajících členů legendární skupiny, kteří mají s názvem “Led Zeppelin Experience” své vlastní plány.

---

Kameny se opět po letech valí do Prahy

26. 2. 2018
Obrázek: Kameny se opět po letech valí do Prahy

Pražské Letňany zažijí další velký svátek klasického rocku. 4. července přijedou Rolling Stones! Koncert bude součástí evropské části jejich turné No Filter, které zahájí 17. května v irském Dublinu. Předprodej vstupenek bude zahájen 9. března.

---

Dokument o historii Slayer

26. 2. 2018
Obrázek: Dokument o historii Slayer

Skupina Slayer bilancuje svojí sedmatřicetiletou kariéru a zvolila k tomu specifickou formu. Dokumentární film o historii skupiny, který trashmetalisté natočili, zveřejní v krátkých epizodách postupně na internetu. První část si můžete pustit dole.

---

Oslavy padesátin Led Zeppelin

23. 2. 2018
Obrázek: Oslavy padesátin Led Zeppelin

O tom, že kapela Led Zeppelin letos oslavuje kulaté výročí, se mluví a píše docela často, ale oslavy jako takové vlastně žádné konkrétní obrysy nemají. Robert Plant se nedávno zmínil, že si na to musí teprve spolu s Jimmy Pagem a Johnem Paulem Jonesem sednout a něco vymyslet.

---

Sons Of Apollo mají nový klip

22. 2. 2018
Obrázek: Sons Of Apollo mají nový klip

Podívat se na něj můžete dole. Sons Of Apollo tvoří bývalí členové Dream Theater Mike Portony a Derek Sherinian, někdejší basák Mr.Big Billy Sheehan, Jeff Scott Soto (ex Journey) a Ron 'Bumblefoot' Thal z Guns N 'Roses.

---

Marillion na vlně “živáků”

22. 2. 2018
Obrázek: Marillion na vlně “živáků”

S unikátní myšlenkou přišli pro celý letošní rok členové skupiny Marillion. V průběhu roku hodlají vydávat jeden “živák” za druhým. Už minulý měsíc vyšel na CD “Holidays In Eden Live” a “Size Matters”. Do září by se na digiální platformě mělo k posluchačům dostat ještě osm dalších koncertů.

---

Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

21. 2. 2018
Obrázek: Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

Do pořadu "Uši rádia Beat" si na dnešní večer pozval Petr Korál Zdeňka Růžičku - frontmana pražské punk-rockové skupiny SPS. Poslouchejte od sedmé hodiny večerní. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 181 360 540 719