Stránky: 1 173 346 399 400 401 402 403 404 405 518 690

TAK ZASE ZA ROK !!

31. 5. 2010
Obrázek: TAK ZASE ZA ROK !!

Ve čtvrtek 27. května Beatová síň slávy již posedmé otevřela své brány, aby se po bok Radima Hladíka, Michala Prokopa, Petrů Kalandry a Nováka, Pražského výběru, Katapultu a ještě dlouhého seznamu dalších připojila nová trojička. V Lucerně tak mohl Ota Petřina předvést své pozoruhodné háro a džíny s větracími otvory; Žlutý pes se pokusil spojit s Frantou Kotvou přebývajícím údajně v jamajském Kingstonu; a Etc... se snažilo diváky zhypnotizovat neustálými proměnami sestavy na pódiu.

A co by to bylo za beaťáckou párty, kdyby nepřišla taky spousta gratulujících hostů? Otovi popřáli Petra Janů, Václav Neckář, Luboš Pospíšil s Bohoušem Zatlouklem a Jirka Růžek. Se Žlutým psem Frantovi zahráli i Zdeněk Juračka a Honza Martinek. Skupina Etc... názorně předvedla, proč musí mít větší cenu než ostatní - a to ani všichni bývalí a současní členové nedorazili.

Kdo se k české rockové smetánce oficiálně připojí příští rok, ještě nikdo neví. Ale máme dost důvodů očekávat další nezapomenutelný večer.

Za fotky děkujeme EVĚ MAKOVSKÉ. Další fota, ale i články z novin a TV reportáž najdete v článku.

---

NOVÝ FORMÁT HUDEBNÍHO FESTIVALU

31. 5. 2010
Obrázek: NOVÝ FORMÁT HUDEBNÍHO FESTIVALU

Už za 3 měsíce, se v sobotu 28.8.2010 v Krabčicích, konkrétně v Rovném pod Řípem, uskuteční co do formátu a obsazení unikátní megakoncert ŘÍPFEST(1), pořádaný společností MV Cover s.r.o.

V jeden den a na jednom pódium zde zahrají své jediné koncerty v České Republice a na Slovensku v roce 2010 legedární OZZY OSBOURNE a americká skupina Korn, kteří tuzemskému publiku představí i svá nová alba . Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire."Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti", dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o.

VSTUPENKY : TICKETPRO


---

8.9.2010 BLACKMORE´S NIGHT

31. 5. 2010
Obrázek: 8.9.2010 BLACKMORE´S NIGHT

8.9.2010 - PRAHA - Kongresové centrum

Legendární kytarista skupin Deep Purple a Rainbow Ritchie Blackmore se po více než čtyřech letech vrací do Prahy se svým folk-rockovým projektem Blackmore´s Night. Autor mnoha rockových hitů včetně Smoke On The Water se v posledních třinácti letech inspiruje středověkou renesanční hudbou. Na tvorbě nových písní skupiny Blackmore´s Night se textařsky podílí i manželka Ritchieho Blackmorea zpěvačka Candice Night.

---

OZZY DĚSIL FANOUŠKY

31. 5. 2010
Obrázek: OZZY DĚSIL FANOUŠKY
Aby oslavil své nové nadcházející album Scream ( vychází : 22.6.2010 ) stavil se v New Yorském voskovém muzeu Madam Tassauds a děsil své fanoušky ...

---

SLIPKNOT ODLOŽILI MASKY...A NIKDO JE NEPOZNAL

31. 5. 2010
Obrázek: SLIPKNOT ODLOŽILI MASKY...A NIKDO JE NEPOZNAL

Slzící metalisti z kapely Slipknot šokovali fanoušky, když se poprvé v kariéře objevili na veřejnosti bez masek. Na krátké tiskové konferenci, uspořádané den poté, co bylo v hotelovém pokoji na předměstí amerického města Des Moines nalezeno mrtvé tělo jejich spoluhráče Paula Graye, mu gestem chtěli vzdát hold. Fanoušci ale měli problém. Odhalené je jaz335c3e_slipknot_bassist_dead_iacn107.jpgnepoznali.

Fanoušci sledující tiskovou konferenci, na níž byli někteří členové kapely tak dojatí, že ze sebe nedokázali vypravit ani slovo, ale řešili zásadní problém: Kdo je kdo? Skupina Slipknot nejen vystupovala v maskách, ale její členové se navíc označovali jen pořadovými čísly - Paul Gray byl 02.


---

ROGER WATERS MÍŘÍ DO PRAHY

31. 5. 2010
Obrázek: ROGER WATERS MÍŘÍ DO PRAHY

Roger Waters, který stojí za dnes již kultovním albem "The Wall" skupiny Pink Floyd, připravuje nové turné na motivy této desky a stejnojmenného filmu. Svou ambiciózní show přijede představit do pražské O2 arény 15. dubna příštího roku. Fanoušci měli možnost vidět představení k tomuto albu naposledy před dlouhými dvaceti lety v Berlíně, díky čemuž celý projekt získává na přitažlivosti a těší se obrovskému zájmu.

---

LIAM GALLAGHER PROZRADIL NÁZEV SVÉ NOVÉ KAPELY

26. 5. 2010
Obrázek: LIAM GALLAGHER PROZRADIL NÁZEV SVÉ NOVÉ KAPELY

Liam po dlouhém rozhodování konečně prozradil název svého nového bandu. Fanoušci se mohou těšit na formaci nazvanou BLEADY EYE.

Pokud chcete kapelu nálepkovat jako "druhé Oasis", máte v podstatě pravdu. Kromě Liama Gallaghera totiž v kapele působí ještě bývalí členové této skupiny Gem Archer, Andy Bell a Chris Sharrock.

Očekávané debutový singl měl původně vyjít do konce července, Liam ale nakonec plány přehodnotil a termín předběžně stanovil na říjen.

---

U2 RUŠÍ ČÁST TURNÉ A DALŠÍ KONCERT

26. 5. 2010
Obrázek: U2 RUŠÍ ČÁST TURNÉ A DALŠÍ KONCERT
Frontman kapely U2 Bono v úterý opustil německou nemocnici, kde se v pátek podrobil náhlé operaci zad. Léčba zranění, které si zpěvák přivodil při přípravách světového turné, si ale žádá klid. U2 tak odložili severoamerickou část turné a rovněž museli zrušit svou účast na jednom z největších hudebních festivalů v britském Glastonbury.
Fanoušci se tak nejdříve svého idolu dočkají 6. srpna v Turíně, uvedl oficiální server kapely.
---

10 DRUHŮ METALU ZA TŘI MINUTY

26. 5. 2010
Obrázek: 10 DRUHŮ METALU ZA TŘI MINUTY

Každý z nás má tutově rád rockovou a metalovou muziku. A je nám i jakž-takž jasné do jakých druhů a podskupin se dále rock a metal dělí.

O jednoduchou názornou ukázku se postaral amatérský kytarista Raz Ben Ari, který za pouhé 3 minuty předvedl 10 druhů metalu :


---

Pohledem přes rockový objektiv: KISS (Praha)

26. 5. 2010
Obrázek: Pohledem přes rockový objektiv: KISS (Praha)
V rámci turné Sonic Boom Over Europe k nám znovu dorazil kultovní rock and rollový cirkus; KISS nám představili svou strhující show hnedle dvakrát - 21.5. v Ostravě a 23.5. v pražské O2 Aréně. Potěšil mne překvapivý playlist a vskutku parádní zvuk, a navíc se moc krásně fotilo.
Pár obrázků z Prahy všem beaťákům posílá
---
Stránky: 1 173 346 399 400 401 402 403 404 405 518 690