Stránky: 1 165 328 399 400 401 402 403 404 405 492 655

PRAŽSKÉ RETRO MUSIC HALL PŘIVÍTÁ 29.7. ANTHRAX

29. 5. 2009
Obrázek: PRAŽSKÉ RETRO MUSIC HALL PŘIVÍTÁ 29.7. ANTHRAX

Dnes již legendární americká skupina ANTHRAX, která je spolu s Metallicou, Slayer a Megadeth po zásluze považována za zakladatele trash metalu, se v rámci svého nadcházejícího turné zastaví 29.července v Praze, v Retro Music Hall! V průběhu svého bezmála devadesátiminutového koncertního setu slibují Anthrax představit i minimálně jednu skladbu z připravovaného alba WORSHIP MUSIC, kterým letos v říjnu navážou na šest let starou nahrávku We´ve Come For You All. Fanouškům to na internetu potvrdil sám jejich kytarista Scott Ian.

A bubeník Charlie Benante všem vzkazuje: "Tady jsme, zpět v metalovém sedle! Je načase začít uctívat hudbu (worship music), kterou všichni milujeme, Anthrax metal!"

---

Dnes začal předprodej na koncert FAITH NO MORE

28. 5. 2009
Obrázek: Dnes začal předprodej na koncert FAITH NO MORE

Američtí Faith No More, jedna z nejslavnějších rockových kapel konce 20. století, vystoupí 17. srpna v pražské Tesla Areně. Faith No More přijedou ve svém nejslavnějším složení - Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson a Mike Patton - v rámci "Reunion" turné, kterým se tato legenda vrací po jedenácti letech na světovou scénu. Jejich hudba kombinuje heavy metal, funk, hip hop, rock, soul i jazz, kapelou se inspirovala řada dalších slavných formací. Byli obdivováni kritiky pro svůj novátorský přístup i milióny fanoušků po celém světě. Faith No More se rozpadli po sedmnácti letech existence na jaře 1998. I když se za uplynulé desetiletí množily zvěsti o možném návratu a kapela byla ...

---

Pohledem přes rockový objektiv SAGA (Loket) a ZZTOP (Praha)

27. 5. 2009
Obrázek: Pohledem přes rockový objektiv SAGA (Loket) a ZZTOP (Praha)

Kanadská legenda Saga se poprvé představila v Čechách - v malebném amfiteátru pod hradem Loket. Skalní fanoušky nevyhnaly vydatné dešťové přeháňky, kapelu neodradilo ani chladné počasí od toho, aby odehrála výborný koncert. Sice jsem tu a tam zaslechla, že bez původního zpěváka Michaela Sadlera už to není ono, ale viděla jsem je naživo poprvé a nemohu srovnávat. Současný zpěvák Rob Moratti má hodně podobný hlas a určitě to pro mne byl další z nezapomenutelných zážiků...

... koncert ZZ Top není třeba dlouze hodnotit - jsou to pardálové, kteří spolu hrají pěknou řádku let a svou práci mají dobře v paži! A když se dobrá muzika výborně nazvučí, přidají se oku líbivé světelné efekty - je z toho zážitek, na který milovník téhle "jižárny" nemůže jen tak zapomenout :-) ...

Beaťáky zdraví Eva

Na tiskovce Sag fotil Honza Šimeček (děkujeme):

---

Klub Radia Beat - Novinka pro tento týden

26. 5. 2009
Obrázek: Klub Radia Beat - Novinka pro tento týden

Britská heavy metalová legenda Iron Maiden vydává Flight 666, tedy koncert a dokument v jednom balení. Celou tuhle parádu máte možnost pořídit u nás ve verzi CD nebo DVD.

---

METALLICA bude točit živák

25. 5. 2009
Obrázek: METALLICA bude točit živák

Robert Trujillo prozradil, že nahrávat se bude jejich vystoupení na festivalu ve městě Nîmes na jihu Fracie 7. července. Pak se mámě těšit na DVD. Metallica hrála 9. Května v Stuttgartu a z početné rodiny Beaťáků byl přítomen i Josef Seibert. A fotil a točil - více ZDE.

---

KLUB RÁDIA BEAT: lístky na SWEET + půllitr

23. 5. 2009
Obrázek: KLUB RÁDIA BEAT: lístky na SWEET + půllitr

Tento týden pro Vás máme novinku v podobě vstupenek na koncert kapely Sweet, který vypukne 11. června v Lidovém Domě v Pražsých Kbelích. Pokud si koupíte vstupenky dvě - přibalíme Vám na cestu (a hlavně na pivo) Beaťácký půllitr zdarma jako bonus.

---

Sobotní pípa v BENEŠOVĚ

22. 5. 2009
Obrázek: Sobotní pípa v BENEŠOVĚ

Milí naši žízniví po bigbítu i pivečku, zveme vás na další výjezdní rockovou pípu. Tešíme se na vás tuto sobotu po 19. hodině v Benešově ve Vinotéce U suchý držky (Tyršova 182). A zveme i Horyse s foťákem. Včera fotil v Českých Budějovicích na pumpě:

a tady jsou fotky z poslední pumpy v Praze

---

Nová deska KISS před dokončením

22. 5. 2009
Obrázek: Nová deska KISS před dokončením

Alespoň tak se vyjádřil Paul Stanley pro kanál NBC 10 Philadelphia: "Ještě tak dv týdny a bude hotovo." Album, které by se zvukem mělo vrátil ke kořenům kapely, bude podpořeno velkým turné. Zatím poslední vystoupení Kiss proběhlo ve středu. Vystoupili v soutěži American Idol spolu s finalistou Adamem Lambertem. Ten první zazpíval Beth, poté se k němu přidai Kiss a zahráli zkrácenou verzi Detroit Rock City a Rock n Roll All Nite. Nechyběla pyrotechniká show. Video ZDE.

---

ACCEPT bez UDA

21. 5. 2009
Obrázek: ACCEPT bez UDA

Dirkschneider se soustřeďuje na svou sólovou kariéru, v srpnu vyjde deska Dominator (že by kšefty s Haškem?). V červnu máme očkávat první singl Infected, který bude vylisován v nákladu 2222 kopií. UDO pak odehraje pár vystoupení na festivalech a na podzim chystá tour po evropských klubech a příští rok potěší fanoušky v Jižní Americe a Japonsku. Společní s ním pojede i Stefan Kaufmann, někdejší bubeník Acceptu a dnes (ze zdravotních důvodů) kytarista. A co s Acceptem? Kytarista Wolf Hoffmann se rozhodl pro znovuvzkříšení. Plánuje turné i novou desku. A s tím mu má pomoci basák Peter Baltes, kytarista Herman Frank (nahrál s Accept desky Restless and Wild a Balls to the Wall), bubeník Stefan Schwarzmann (hrával taky s Helloween, Running Wild nebo Krokus) a za mikrofon se postaví Mark Tornillo - někdejší frontmanem TT Quick. Jak to aktuální sestavě Accept zní, si můžete poslechnout ZDE.

---

Vyhrajte kytaru s podpisem syna Franka Zappy na koncertě Zappa Plays Zappa 1. června

21. 5. 2009
Obrázek: Vyhrajte kytaru s podpisem syna Franka Zappy na koncertě Zappa Plays Zappa 1. června

Návštěvníci koncertu kytaristy Dweezila Zappy a jeho projektu Zappa Plays Zappa 1. června v pražském Divadle Archa budou moci vyhrát ve speciální tombole kytaru Hagstrom Swede Gold Top a původní kufr s podpisem tohoto staršího syna slavného amerického hudebníka a skladatele Franka Zappy. Stačí si na místě koupit lístek do tomboly za 200 Kč a pak mít štěstí při losování, které provede na pódiu přímo Dweezil. "Na výherce nečeká jen kytara, ale možná podobně jako na americkém turné společná skladba s hudebníky projektu Zappa Plays Zappa," doplňuje Borek Jiřík, pořadatel koncertu.

---
Stránky: 1 165 328 399 400 401 402 403 404 405 492 655