Stránky: 1 133 265 396 399 400 401 402 403 404 405 528

Užili jsme si víkend DEEP PURPLE a GENESIS

20. 10. 2005
Obrázek: Užili jsme si víkend DEEP PURPLE a GENESIS

V pondělí 24. 10. vychází nová deska Deep Purple a první ze dvou pražských koncertů měl odehrát Phil Collins (přeloženo - viz. koncerty). Proto byl víkend ve znamení dvojprofilu Deep Purple-Genesis.

Někteří Beaťáci vyhráli novou desku Deep Purple Rapture Of The Deep.

Pro fanoušky "Párplů" je taky stará informace, že kapela chystá na únor...

---

Pro nejvěrnější fanoušky METALLIKY

19. 10. 2005
Obrázek: Pro nejvěrnější fanoušky METALLIKY

Pokud jsi členem oficiálního celosvětového fan klubu Metalliky, tak můžeš mít opravdu velmi fajnovou věc. Jde již o páté vydání Fan Cane - dárkového balíčku, který je vyroben jen pro 5000 šťastných členů klubu. Šťastných, protože peníze tady příliš nehrají roli (Fan Cane stojí 49,99 USD). Ve fanklubu je připraven pro již zaregistrované členy rezervační systém a losování. Rozhodne se pak během ledna 2006. A co raritní "plechovka" bude obsahovat? CD s nahrávkami z...

---

O čem zpívají RAMMSTEINI

18. 10. 2005
Obrázek: O čem zpívají RAMMSTEINI

Už za 10 dní vyjde nová deska tvrdých německých hochů. Největší nedočkavci koupí novinku Rosenrot už den před oficiálním vydáním v některém ze čtyř vybraných klubů po Německu. Fanoušci Rammstein už se těší na novinku, kritici teprve rozdýchávají skladbu Main Teil z rok starého alba Reise, Reise. Skupina se v písni vrací k případu Němce, obviněného z toho, že zabil, uvařil a nakonec i snědl svého homosexuálního...

---

Kdo koupí MERCURYHO káru?

18. 10. 2005
Obrázek: Kdo koupí MERCURYHO káru?

Jde o stříbrný Rolls-Royce. Na internetových aukčních stránkách eBay dávají šanci každému, aby si auto koupil. Aukce probíhá od minulého pátku a už teď je jasné, že budoucí majitel sáhne hluboko do kapsy. Model z roku 1974 se pyšní mimo jiné koženým interiérem a vlastním telefonem. Naposledy se veřejnost pohledem na Mercuryho Rolls-Royce mohla pokochat v roce ...

---

STOUNI v seriálu Tak jde čas

18. 10. 2005
Obrázek: STOUNI v seriálu Tak jde čas

Ani se mi tomu nechce věřit, ale nekonečný seriál NBC Tak jde čas (Days Of Our Lives) se pořád dál nejen vysílá, ale i natáčí. A v dnešním díle na diváky kromě problémů Johna Blacka, Victora Kiriakise nebo dokonce dvojice Bo a Hope čeká i celosvětová premiéra nového klipu Rolling Stones ke skladě Streets of Love. Píseň o lásce a ztrátě prý báječně koresponduje s dějovou linkou seriálu...

---

Co zahraje COLLINS v Praze?

17. 10. 2005
Obrázek: Co zahraje COLLINS v Praze?

Nic není jisté, ale dost se dá odtušit ze setlistů z již odehraných koncertů First Final Farewell Tour. Například v neděli 16. 10. v estonském Tallinu zahrál:

Drum Intro
Something Happened On The Way...

---

Poslechni si novinku od KORN

13. 10. 2005
Obrázek: Poslechni si novinku od KORN

Celé album See You On The Other Side je chytře načasováno na čas nákupů Ježíška. Ještě než příjde pro fanouška Korn velký šťastný prosinec, je tady už první song. Jmenuje se Twisted Transistor, v USA už ho mastí v rádiích a pomalu, ale jistě šplhá do horních pater v rockovém žebříčku Billboardu. Tak buď si nalaď na netu nějaké americké radio (to bych nedoporučovala), nebo poslouchej na iTunes.

PS: Ježíšek bude mít za co utrácet. 22. listopadu vychází taky ...

---

LITTLE RICHARD si zaplatil koncert

13. 10. 2005
Obrázek: LITTLE RICHARD si zaplatil koncert

V sobotu odehrál Richard Wayne Penniman (jak se celým jménem Little Richard jmenuje) koncert ve svém rodném městě Macon ve státě Georgia. Starostovi se ale nepodařilo sehnat všechny potřebné peníze na jeho uspořádání a co bylo třeba doplatit, to dal Richard ze své kapsy. Těch 30 000 dolarů dal údajně rád, protože o koncert, na který přišlo 5000 lidí (vstup byl zdarma), moc stál.

---

Rockeři gratulují IRON MAIDEN

13. 10. 2005
Obrázek: Rockeři gratulují IRON MAIDEN

Právě vyšlo nové album Numbers From The Beast: An All Star Salute to Iron Maiden. Je to dárek od kolegů rockerů k pětadvacátinám Železné panny. Na desce je 11 skladeb které si půjčili KISS, AC/DC, Motörhead, Anthrax, Dio, Judas Priest, Testament, Twisted Sister, Extreme, Whitesnake, Slaughter, Helmet nebo Dokken. Jak si můžete prohlédnout na přiloženém obrázku, ke gratulantům se přidal i zombík Eddie.

---

WALTARI s novou deskou u nás

12. 10. 2005
Obrázek: WALTARI s novou deskou u nás

Finská čtveřice má novou desku, 3. října vyšlo album Blood Sample. Crossoverová legenda (příští rok slaví 20 let) svou novinku rozdělila do dvou částí. Jako třešnička na dortu je pak závěrečná skladba Julia - cover od Beatles. Kromě toho seveřani vydávají i své první DVD - Waltari - Rare Species Alive. Je na něm záznam z loňského vystoupení Waltari v Helsinkách + klipy a bonusy. Kapela právě vyrazila prezentovat svoje novinky. Až objedou rodnou hroudu - odehrají tři koncerty u nás. 25.11. v brněnském klubu Faval, 26.11. v Praze v Rock Café a 27.11. v Lidovém domě v Karlových Varech.

---
Stránky: 1 133 265 396 399 400 401 402 403 404 405 528