Stránky: 1 183 366 399 400 401 402 403 404 405 548 730

BECK A STEWART ZNOVU SPOLU

4. 2. 2011
Obrázek: BECK A STEWART ZNOVU SPOLU
Kytarista Jeff Beck a zpěvák Rod Stewart se po čtyřicei letech opět sešli ve studiu. Kdysi slavné duo Jeff Beck Group spolupracuje na kytaristově novém albu. "Jeff a já jsme spolu byli těsně před Vánoci na obědě. Chystá se někdy v průběhu února na nahrávání se svou kapelou a pak mi je pošle, takže se děláme pokroky," oznámil Rod Stewart. Zpěvákův manažer jeho slova potvrdil. "Mají spolu naplánované nějaké skvělé věci."
---

ED FORCE ONE NA STARTU

3. 2. 2011
Obrázek: ED FORCE ONE NA STARTU

Upravený Boening 757 ED FORCE ONE je připraven znovu létat pro skupinu Iron Maiden. Astraeus Airlines byli hlavním přepravcem Iron Maiden při jejich velkolepém turné " Somewhere Back in Time " roku 2008. Jejich Boeing 757-200 předělaný ´combi´ letadla převezl kromě kompletního týmu i celou výbavu o hmotnosti 6,5 tuny. Teď opět nastal čas Ed Force One oživit. " Jako profesionální pilot Astraeus Airlines, jsem ani chvíli nepochyboval, že tito lidé jsou pro tuto práci ti praví. Spolehlivost a výsedek předčili veškerá očekávání. Zvládli to, " uvedl Bruce Dickinson po turné. Astraeus Airlines bude přepravovat Iron Maiden i letos při THE FINAL FRONTIER WORLD TOUR 2011, které začína už v pátek 11.2 v Moskvě. Nejblíže k nám vystoupí Iron Maiden na festivalu Nova Rock v rakousku.

iron-m.jpg

zdroj : ROCK.SK


---

EUROPEAN CARNAGE TOUR 2011 : SLAYER & MEGADETH

3. 2. 2011
Obrázek: EUROPEAN CARNAGE TOUR 2011 : SLAYER & MEGADETH

10.4.2011 - Praha, O2 Aréna

V pražské O Aréně se představí dvě zásadní formace thrash metalu !!! Celá jedna polovina známe velké thrash metalové čtyřky - Slayer a Megadeth - spojí své síly na jarním evropském turné, v jehož rámci se zastaví i v České megadeth_01_lr.jpgrepublice. Trash metalový svátek bude hostit O2 Aréna v neděli 10. dubna 2011. Vstupenky jsou již v prodeji ve sběrnách SAZKY. Rezervace vstupenek na www.sazkaticket.cz. Cena : 690 - 1290,- Kč

---

JUDAS PRIEST ZAHRAJÍ V PRAZE KLASIKU

3. 2. 2011
Obrázek: JUDAS PRIEST ZAHRAJÍ V PRAZE KLASIKU

Koncem loňského roku kapela na svém webu ohlásila poslední světové turné a s její budoucností to vypadalo všelijak...Možná ale všechno bude jinak. Epitaph World Tour má do dnešního dne osmnáct zastávek, nejnověji Judas Priest přidali do seznamu Katowice, Mnichov, Tilburg, Bělehrad a Paříž.. K "poslednímu sbohem" se vyjádřil kytarista Glenn Tipton: "Všichni můžou být klidní, tohle rozhodně neznamená konec kapely. Jde jen o to, že tohle je naše poslední velké světové turné," . Předznamenal i podobu setlistu pro nadcházející šňůru: "Chceme do něj zařadit klasiky, které jsme už dlouho nehráli. Samozřejmě ale nebudou chybět ani hity, které chtějí vždycky všichni slyšet." V Praze se kapela představí 28.6.2011, vstupenky na stání před pódium už jsou vyprodané, stále jsou ale k dostání lístky na plochu a k sezení.

---

ROBERT PLANT REAGUJE NA COOPERA

3. 2. 2011
Obrázek: ROBERT PLANT REAGUJE NA COOPERA

V minulých dnech Alice Cooper kritizoval Roberta Planta za to, že se nechce vrátit do sestavy Led Zeppelin. Prý tak odmítá dělat jejich písněmi radost fanouškům, kteří je mají stále rádi. Robert Plant mu nyní s pokorou odpověděl. "Byli jsme opravdu velcí, když jsme hráli. Byli jsme součástí něčeho neskutečného, něčeho, co se několikrát zapsalo do Guinessovy knihy rekordů. Není ale mým současným záměrem zpívat každý večer Immigrant Song, až do konce života. Nejsem si jist, jestli bych z toho měl radost," řekl. Dodal, že se momentálně zabývá svým projektem Band Of Joy. Stejnojmenné album vydal v říjnu loňského roku. "To je to, co chci dělat. Když je člověk písničkářem, nikdy nemůže říct, že se dostal na konec cesty," uzavřel své vysvětlení.

zdroj : PLAY.CZ

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: 2. BRNĚNSKÝ BEATFEST

31. 1. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: 2. BRNĚNSKÝ BEATFEST

26.1.2011 - Semilasso, Brno

WB BAND, SYMFONIK RUMPÁL, SYNKOPY 61, JAZZ Q Martina Kratochvíla s Oskarem Petrem, TAXI, BBB ( Beat Band Brno ), CIMENT , Kamil STŘIHAVKA, Olda VESELÝ, Vlasta REDL, Albert KRONEK, Pavel VÁNĚ, Roman DRAGOUN, Zdeněk KLUKA


37.jpg

Více fotek ZDE

---

B.B.KING DORAZÍ ZAHRÁT DO PRAHY

30. 1. 2011
Obrázek: B.B.KING DORAZÍ ZAHRÁT DO PRAHY

Ačkoliv loni B.B.King oslavil pětaosmdesáté narozeniny, nechybí mu síly ani elán. Čeští fanoušci se o tom budou moct přesvědčit 12. července na jeho koncertu v Kongresovém centru v Praze. V současné době má muzikant v plánu sedmadvacet vystoupení, která ho zavedou do Spojených států, Austrálie a Evropy. Fanoušci se mohou těšit na zpěvákovy slavné kousky včetně songů z poslední studiovky "One Kind Favor", která vyšla v roce 2008.

Vstupenky na koncert, který začíná ve 20:00 hod , jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro. Jejich cena je od 790 Kč.
---

BEZ LEMMYHO BY NEBYLA METALLICA ANI GUNS´N´ROSES

30. 1. 2011
Obrázek: BEZ LEMMYHO BY NEBYLA METALLICA ANI GUNS´N´ROSES

Minulý týden vyšel dlouho očekávaný dokument o ikoně Motorhead s názvem :" Lemmy: 49% Motherfucker, 51% Son of A Bitch". Dříve se o filmu a Motorhead vyjádřila Metallica a Duff McKagan jako o inspirujícím. " Není tajemstvím, že jsme vždy byli ovlivněni kapelou Motorhead a s Lemmym jsme měli tu čest několikrát stát na jednom pódiu. Kromě rozhovorů s námi je ve filmu i záběr kdy s námi Lemmy hrál na koncertě s Nashvillu roku 2009 ". DVD a Blu-ray má více než 4,5 hodiny bonusů, včetně zkoušky dvou skladeb s Lemmym DAMAGE CASE a TOO LATE TOO LATE. V podobném duchu se na sdresu Lemmyho filmu vyjádřil i basák Guns´n´Roses Duff McKagan.

---

KOLJA KVARTET SE PŘIPRAVUJE NA JETHRO TULL

30. 1. 2011
Obrázek: KOLJA KVARTET SE PŘIPRAVUJE NA JETHRO TULL

Hudebníci ostravského Janáčkova komorního orchestru se připravují na společná vystoupení s Jethro Tull 2. a 3. června 2011 na hradě Helfštýn a v Kongresovém Centru Praha. JKO po dohodě s JT sestavil ze svých řad smyčcové kvarteto s názvem KOLJA Quartet (KOLJA je zkratkou pro kvartet Komorního Orchestru Leoše JAnáčka). Příznivci Jethro Tull skoupili vstupenky na koncert na moravském hradě Helfštýn během devatenácti dnů. Čeští fanoušci Jethro Tull již mají možnost pořídit vstupenky pouze na následující vystoupení skupiny 3. června 2011 do pražského Kongresového centra, na který v předprodejní síti Ticketstream zbývají stovky vstupenek ( www.ticketstream.cz ). Ukázka z přípravy Kolja kvartetu:

---

KISS SE CHYSTAJÍ VYRAZIT DO STUDIA

29. 1. 2011
Obrázek: KISS SE CHYSTAJÍ VYRAZIT DO STUDIA

Podle Tommyho Thayera se kapela KISS asi za dva měsíce vypraví do studia nahrávat své nové album. "Začínáme pracovat na nějakých nových skladbách, stejným způsobem jako naposledy v případě ´Sonic Boom´. Takže jen my sami, bez nějakého plánu a až budou napsané, odzkoušíme je a nahrajeme. Takhle nám to vyhovuje," prozradil kytarista na letošním veletrhu NAMM. A stejně jako "Sonic Boom" i novinku bude produkovat Paul Stanley. "Paul ví líp než kdokoliv jiný jak má deska KISS znít," konstatoval Thayer. A jak odhadl, album by mohlo vyjít ještě letos.

---
Stránky: 1 183 366 399 400 401 402 403 404 405 548 730