Stránky: 1 167 334 399 400 401 402 403 404 405 500 666

25.11.2009 NAZARETH

25. 9. 2009
Obrázek: 25.11.2009 NAZARETH

25. listopadu 2009, 19.00 hod. Tipsport arena Liberec

Nazareth - Do Tipsport areny se chystá další z legend světového rocku. Skotská formace, jež vznikla ve městě Dunfermline koncem šedesátých let, oslovuje svou hudbou i dnes miliony svých fanoušků. Do širšího povědomí se hudebníci dostali díky svému albu Razamanaz z roku 1973. O dva roky později pak přicházejí s deskou Hair of the Dog, která je už definitivně zařadí do rockové síně slávy. Slavná předělávka písně Love Hurts z této desky přináší této kapele popularitu i v tehdejším Československu. Vstupenky v síti Ticketpro.

---

VAN HALEN

23. 9. 2009
Obrázek: VAN HALEN

Proč chodí Eddie Van Halen na záchod s kytarou? Koukni se SEM a on ti to prozradí v jednom z aktuálních dílů seriálu Dva a půl chlapa.

---

V létě přijede do Prahy KNOPFLER

23. 9. 2009
Obrázek: V létě přijede do Prahy KNOPFLER

Mark vystoupí 26. června 2010 v pražské O2 areně. Někdejší zpěvák a kytarista Dire Straits tady představí své nové album Get Lucky, ale i starší písně z repertoáru Dire Straits. Předprodej lístků začíná dnes.

---

URIAH HEEP po 11 letech v Praze!

18. 9. 2009
Obrázek: URIAH HEEP po 11 letech v Praze!

Britská hardrocková legenda Uriah Heep se chystá oslavit čtyřicáté výročí svého vzniku vydáním nově nahraného alba největších hitů a na koncertním turné, které bude mít jednu koncertní zastávku i v České republice. Ve středu 2. prosince přijedou Uriah Heep po více než jedenácti letech do Prahy a vystoupí na jediném klubovém vystoupení pro stovky fanoušků v Lidovém domě v Praze Kbelích. Setlist turné byl vzhledem k oslavě výročí existence sestaven z největších hitů kapely.

Jako předkapela zahrají Votchi.

Doporučujeme, abyste si zajistili vstupenky včas (vsaďte se, že bude vyprodáno) v předprodejní síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER, www.ticketstream.cz , tel.224263049, e-mail: info@ticketstream.cz. Na tuto akci můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

---

ŽHAVÁ NOVINKA

14. 9. 2009
Obrázek: ŽHAVÁ NOVINKA

... zároveň skvělá zpráva pro milovníky skupiny Pearl Jam. Dlouho slibovaná a diskutovaná deska s názvem BackSpacer je na světě.


Deska vyšla 21.září 2009 a Vy si svůj kousek můžete zakoupit už nyní. http://klub.radiobeat.cz/cs/


---

Rocková pípa zazimována

13. 9. 2009
Obrázek: Rocková pípa zazimována

V sobotu 12. září byla poslední letošní pípa na zahradě Beatu. Poděkování patří všem co přiložili "ruku k pípě" a za fotodokumentaci Jirkovi Wagnerovi. Obrázky ze všech pražskcýh píp nadete ZDE. A tady je reportáž z výjezdní pípy v Lázníc Bohdaneč.

Smuteční zátiší nafotil Slída. (kdo dostal při pohledu na tuto fotku taky strašnou chut na bramborák jako já?) Díky i jemu.

Další foto na Posledním rozloučení nafotil Slída. Díkes


---

KISS - SONIC BOOM

9. 9. 2009
Obrázek: KISS - SONIC BOOM

Už 5. října vyletí do světa nové studiové album kapely Kiss SONIC BOOM.

Tenhle trojdisk obsahuje kromě nových nahrávek CD s 15titrackovým výběrem největších hitů "Kiss Klassics" a také koncertní DVD natočené v Buenos Aires během letošního turné kapely Alive 35 South American tour.

Desku produkoval Paul Stanley s producentem Gregem Collinsem a obsahuje jedenáct nových skladeb, na kterých se podíleli všichni členové kapely. Prvním singlem se stane skladba "Modern Day Delilah".

CD "Kiss Klassics" obsahuje tracky Deuce; Detroit Rock City; Shout It Out Loud; Hotter Than Hell; Calling Dr. Love; Love Gun; I Was Made For Lovin' You; Heaven's On Fire; Lick It Up; I Love It Loud; Forever; Christine Sixteen; Do You Love Me; Black Diamond; Rock And Roll All Nite.

Bonusové koncertní DVD přinese záznam odehraných skladeb Deuce; Hotter Than Hell; C'mon And Love Me; Watchin' You; 100,000 Years; Rock & Roll All Nite.

---

URIAH HEEP - CELEBRATION

8. 9. 2009
Obrázek: URIAH HEEP - CELEBRATION


Současná sestava kapely URIAH HEEP ( zpěvák Bernie Shaw, kytarista Mick Box, klávesák Phil Lanzon, basák Trevor Bolder a bubeník Russell Gillbrook ) se rozhodla oslavit 40. let existence.

A jak se lépe zavděčit svým věrným fanouškům, než vydat nové album.

Deska CELEBRATION vychází 26. října tohoto roku a to hned ve třec

h různých verzích.

Jako samostané CD, dále CD + DVD a skvost do sběratelské edice ( CD + vinyl podepsaný kapelou). A aby toho nebylo málo, přiložila kapela i své dva nejlepší songy z posledních let, úvodní píseň "Only Human" a titul "Corridors Of Madness".

URIAH HEEP - CELEBRATION (2009 )

---

I opice mají rády METALLICU

6. 9. 2009
Obrázek: I opice mají rády METALLICU

Na univerzitě v New Yorku dělali pokus s opicemi. Chtěli vědět, jestli reagují na muziku stejně jako lidi. Pouštěli jim různé zvuky přírody přetvořené ve skladby i naši muziku. Ukázalo se, že opice ignorují všechny druhy "lidské hudby", jediné, co je zaujalo, byla Metallica. A pokud čekáte, že je metálek rozčiloval, tak tomu bylo naopak. Rázná skladba Of Wolf and Man z černé desky, která byla vybrána na pokus, je uklidňovala. Prý jim ty zvuky přišly povědomé. Více o studii ZDE.

---

Turné YES začne v Olomouci

6. 9. 2009
Obrázek: Turné YES začne v Olomouci

Loni chtěli odehrát celosvětové turné ke 40.letům od vzniku kapely, ale pro nemoc zpěváka Jona Andersona museli své plány pozměnit. Našli si dočasnou náhradu. Andersona zastoupil kanaďan Benoît David (zpěvák Yes revivalu) a Ricka Wakemana je syn Oliver. řipomeneme, že Jon tuto informaci nepřijal s nadšením. O tom jsme psali zde. A tady, že Yes po pár vystoupeních zájezd po USA zrušili. Teď si Chris Squire (basa), Steve Howe (kytara), Alan White (bicí), Oliver Wakeman (klávesy) a Benoit David (zpěv) naplánovali šňůru po Evropě. Ta začíná 29. října v Olomouci. Yes na Moravu přijdou o dva dny dříve, aby doladila přípravy a nazkoušela repertoár celého turné. V den D (29.10.) pak hale Univerzity Palackého vystoupí v rámci festivalu Festival Rocková Olomouc. Loni tam hráli Uriah Heep.

Ještě doplníme, že Yes zahrají v říjnu i na Slovenku. 31.10. v Bratislavě.

---
Stránky: 1 167 334 399 400 401 402 403 404 405 500 666