Stránky: 1 141 282 399 400 401 402 403 404 405 422 562

STEWART ze líbal za peníze

5. 12. 2006
Obrázek: STEWART ze líbal za peníze

Ty pak věnoval nadaci jeho přítelkyně Penny Lancaster. Stewart se účastnil aukce v Epping Forest Gold Club poblíž Londýna. Dražili se tam místa v první řadě na Rodův koncert. Čerstvě rozvedený Stewart byl za hvězdu a jako poděkování dostal od své milé pusu. "V tu chvíli vstal jeden člověk a oznámil, že věnuje na konto nadace 250 liber, když bude moci Roda políbit. Byl to dlouhý polibek, dobré čtyři vteřiny. Ten chlápek si pak šel sednout zpátky ke své manželce," popsal jeden z přítomných.

---

HENSLEY si do studia pozval HUGHESE

5. 12. 2006
Obrázek: HENSLEY si do studia pozval  HUGHESE

Ken Hensley (ex Uriah Heep, ex Gods) točí novou sólo desku Blood on the Highway. Měla by vyjít v březnu 2007 a dvě písničky na ní bude zpíval Glenn Hughes (ex Deep Purple, ex Trapeze). Ken se na svých stránkách ze společné práce rozplývá nadšením: "Jsem neskutečně šťastný, že na mé desce bude takový velký "hlas". Jsem vděčný, že měl Glenn chuť na spolupráci, i přestože má právě za sebou Evropské turné. Už jsme se domluvili i na pár věcech pro příští rok."

---

Basák GILLANOVA bandu byl postřelen

5. 12. 2006
Obrázek: Basák GILLANOVA bandu byl postřelen

Rodney Appleby, který letos doprovázel Iana Gillana na jeho tour Gillan's Inn po USA, leží od minulého víkendu v nemocnici s průstřelem obličeje. Devětačtyřicetiletého hudebníka pravděpodobně postřelil soused z Buffala, kde bydlí. Ten už byl zatčen a obviněn z pokusu o vraždu.

Iana tento týden čekají dva koncerty s Deep Purple v Argentině. Za sebou mají hraní v Brazílii. ZDE a ZDE a taky ZDE si můžete prohlédnout vypečený rozhovor v tamní TV (27.11.2006), kde živě zahráli i Smoke On The Water a Rapture Of The Deep. Gillanovi to moc sluší.

---

V červenci k nám přijede LEMMY!!!

4. 12. 2006
Obrázek: V červenci k nám přijede LEMMY!!!

Samozřejmě společně s MOTÖRHEAD. Jsou první hvězdou, která potvrdila účast na Masters Of Rock 2007. Festival se bude konat 12. - 15. července 2007 ve Vizovicích. A další kdo by měl zahrát:

RAGE (Ger, USA, Blr) + Lingua Mortis Orchestra (Blr)

STRATOVARIUS (Fin)

DIE HAPPY (Ger)

PINK CREAM 69 (Ger)

AFTER FOREVER (Holandsko)

EPICA (Holandsko)

THE TOMMYS (UK)

BLACK MAJESTY (Australia)

DIVOKEJ BILL (CZ)

VYPSANÁ FIXA (CZ)

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (CZ)

Lupeny seženete ZDE.

---

Máme za sebou Mikulášský BEATCUP 2006

3. 12. 2006
Obrázek: Máme za sebou Mikulášský BEATCUP 2006

V pátek v poledne proběhlo v budově Beatu Říčanské ulici 3 slavnostní losování. Do osudí (papírové tašky) bylo vloženo 300 interpretů. Z nich bylo po dvojicích vylosováno 108 účastníků . A ti se mezi sebou tak dlouho utkávali, až jsme v neděli večer dostali finálovou trojci. Iron Maiden pak o jeden hlas porazili Kiss a třetí místo zůstalo pro Ozzyho.

Tabulka víkendového BeatCupu

---

KDO BUDE BUBNOVAT S BLACK SABBATH?

1. 12. 2006
Obrázek: KDO BUDE BUBNOVAT S BLACK SABBATH?

O znovuspojení Black Sabbath s Diem už jsme tady před měsícem psali. Budou si říkat Heaven and Hell (podle jejich desky z roku 1980) a příští rok pojedou společně šňůru. Teď se vedou spory, kdo vlastně první se mluvilo o sestavě: Ronnie James Dio (zpěv), Tony Iommi (kytara), Geezer Butler (basa) a Bill Ward (bicí). Nové informace hovoří o Vinny Appiceovi na postu bubeníka. Ten Warda nahradil už v roce 98 na turné, když Billa postihla lehká srdeční příhoda. Ward na svých stránkách opravdu potvrzuje, že nechce nahrávat vzpomínkové album Black Sabbath: The Dio Years ani vyrazit na následující turné. Kamarádům ale přeje, ať ti další rok společně hezky užijí. Chystají se jak do Ameriky, tak do Evropy - snad na mapě najdou i Česko.

PS: Na stránkách Black Sabbath jsme našli smutnou zprávu, že v pondělí zemřel legendární rozhlasový DJ Alan Freeman. Bylo mu 79 a z jeho 40. leté kariéry připomeneme jeho působení na vlnách Radia Luxembourg.

---

MINISTRY plánují poslední výstřel

29. 11. 2006
Obrázek: MINISTRY plánují poslední výstřel

Zpěvák Al Jourgensen prozradil, že jejich poslední deska se bude jmenovat The Last Sucker: "Měla by vyjít v září 2007 a bude posledním dílem do trilogie Ministry (Houses of the Mole - 2004, Rio Grande Blood - 2006) opět zaměřená proti politice George Bushe. Proti jeho zkorumpované administrativě. Ještě udělám toto, a pak odejdeme s Bushem ruku v ruce západem slunce". Strýček Al se taky nechal slyšet, že už s Ministry udělal muziky dost a nechce být Mick Jagger nebo jeho dvojče Stewen Tyler a natáčet do konce svých dní. Jen pro upřesnění - Allen David Jourgensen letos oslavil 48. narozeniny.

---

Připijme si HENDRIXOVOU vodkou

29. 11. 2006
Obrázek: Připijme si HENDRIXOVOU vodkou

Třeba na pondělní výročí jeho narození (*1942 - +1970). Na světe je nově Hendrix Electric Vodka, stoprocentní vodka, vyrobená v Idaho. Nová značka alkoholu, která je k dostání v černofialově zbarvené lahvi s Hendrixovou podobiznou, je výrobcem popisována jako "pravá vodka s nesrovnatelnou chutí a čistotou". Výrobě alkoholického nápoje dala požehnání celá Hendrixova rodina. Fanoušci, kteří si chtějí Hendrix vodkou osladit večírek, se přitom mohou inspirovat přímo na jeho webových stránkách. Zde se seznámí hned s několika koktejly, jejichž hlavní ingrediencí je právě Hendrix Electric Vodka. Jedním z nich je například koktejl Foxy Lady což je mix vodky a čokoládového a oříškového likéru. A Purple Haze si umícháte z vodky, ostružinového likéru Chambord a ananasové šťávy - nezapomeňte na kolečko kiwi na ozdobu!

---

O turné GENESIS je velký zájem

29. 11. 2006
Obrázek: O turné GENESIS je velký zájem

Podle očekávání. Například 100 000 lístků pro koncerty v Manchesteru 7. července a o den později v Londýně bylo pryč za devadesát minut. Vyprodaný je už i koncert v Amsterodamu, Herningu, Frankfurtu a v Dusseldorfu, kde byl přidán ještě jeden termín. Turn It On Again odstartuje 11. června v Helsinkách a zatím posledním termínem je 14. červenec - koncert v Římě. Na comebackovém turné Genesis doplní Phila Collinse, Mikea Rutherforda a Tonyho Bankse bubeník Chester Thompson a kytarista Daryl Stuermer.

---

PRAŽSKÝ VÝBĚR bez Pavlíčka i Čoka

29. 11. 2006
Obrázek: PRAŽSKÝ VÝBĚR bez Pavlíčka i Čoka

Na včerejší tiskové konferenci to potvrdil Michael Kocáb: "Není to rozchod, je to v podstatě jen časové nedorozumění." Více ZDE (nahrávka ČTK). Pražský Výběr II bude tvořit Kocáb, bubeník Klauda Kryšpín, ustralský kytarista Glenn Proudfoot, basák Richard Scheufler a zpěvačka Zlata Kinská.

Podle Pavlíčka se však tímto krokem kapela, jejíž jméno Kocáb podle jeho názoru "svévolně převzal, definitivně rozpadla: "Tohle už je poslední kapka a já bohužel budoucí spolupráci s Michaelem Kocábem nevidím." Argument, že nebyl ochoten věnovat skupině svůj čas, kytarista odmítl. "Já jsem nemohl hrát v kapele s člověkem, který si přivlastňoval Pražský Výběr, a který bez mého vědomí, za mými zády, do kapely přivedl nového kytaristu. Prožívali jsme velkou mezilidskou krizi. Potřebovalo to čas, aby se to zacelilo a vydejchalo, ale nyní přišla takováhle smršť a je konec". Pavlíček s Čokem sepsali společné prohlášení: "Chápeme a ctíme umělecké ambice Michaela Kocába, přejeme mu úspěch, ale připadá nám neetické a trapné, že svůj nový projekt bez našeho vědomí a souhlasu svazuje se jménem Pražský Výběr, které bylo prokazatelně vytvořeno mnoholetým společným úsilím a působením všech členů skupiny." Celé prohlášení ZDE.

Novou desku vydá Pražský Výběr II v únoru příštího roku. Na jaře vyjede na česko-slovenské turné.
---
Stránky: 1 141 282 399 400 401 402 403 404 405 422 562