Stránky: 1 21 38 39 40 41 42 43 44 61 81

17.9. - XX. Pivovarské slavnosti - Benešov

17. 9. 2011
Obrázek: 17.9. - XX. Pivovarské slavnosti - Benešov

V sobotu 17. září proběhnou v Benešově tradiční, tentokrát již XX. Pivovarské slavnosti. Jako vždy to bude oslava skutečného piva ve společnosti jeho přátel a fandů, odpoledne a večer pro pohodové chvíle, setkávání a příjemné zážitky. Od 12. hodiny vypukne bohatý kulturní program, kde v hudební části mají všichni možnost poslouchat a zavzpomínat si s Leškem Semelkou, zazpívat si s Romanem Dragounem, přidat se k písničkám Štěpána Kojana, seznámit se s hity Lahvátoru, slyšet bluegrass v podání Country Cocktailu, užít si příjemný rock skupiny Bílá Nemoc a vystoupení Čejka Bandu či propadnout rytmu skupiny Škwor.

---

07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

7. 9. 2011
Obrázek: 07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

Vilém Čok Vás zve na svůj narozeninový koncert spojený s křestem nového
CD Živá voda a se spoustou zajímavých hostů…

"Velevážení rockeři, máničky, punkové, muzikantské lidušky, příznivci i znalci kumštu
rokenrolového!!!

Zvu Vás na extra vypečenej koncertní candrbál dne 7. září od 20 hodin do pražského klubu Retro
(Francouzská 4, Praha 2)
Ten večer se stanou dvě zásadní věci:
- v průběhu koncertu se bude křtít mé new cd ŽIVÁ VODA
- v průběhu koncertu OSLAVÍM PÁTÝ GUMY

---

19.-20.8. - Eurotrialog fest - Mikulov

19. 8. 2011
Obrázek: 19.-20.8. - Eurotrialog fest - Mikulov

Mikulovský festival Eurotrialog pokračuje 19.-20. srpna už 13. ročníkem. Vedle zavedených jmen dává příležitost novým tvářím a nezapomíná na speciality, které nejsou jinde k slyšení a vidění. Eurotrialog Mikulov sází především na nekomerční hudbu. Vedle stálic české scény (Visací zámek, Tleskač, Neočekávaný dýchánek, Ahmed má hlad) zahrají i vycházející hvězdy české scény Čokovoko nebo skupina Dva. Program doplňují nová jména (Žamboši, Projekt Lajka, Sousedi, Open Day, Nuck Chorris Gang). Mezi speciality pak patří skupina Dubbuj či Vltava. V Mikulově vystoupí také skupina Půlnoc, kterou založil Mejla Hlavsa, nebo znovuobnovená skupina Kopir Rozsywal Bestar, kde hraje polovina Psích vojáků. Lahůdkou budou doprovodné koncerty nad střechami mikulovského náměstí , kdy zahraje Pavel Fajt či Vladimír Václavek. V čajovém stanu u amfiteátru je naplánována projekce sibiřských filmů Martina Ryšavého (ten představí také svoji skupinu Bouchací šrouby).

---

23.11. Tom Jones - Brno, hala Rondo

18. 8. 2011
Obrázek: 23.11. Tom Jones - Brno, hala Rondo

Živoucí legenda Tom Jones spolupracoval a přátelil se prakticky s každým, kdo ve světovém show byznysu něco znamenal či znamená; má výjimečnou schopnost zaujmout posluchače obou pohlaví napříč generacemi, staré i mladé, příznivce hlavního proudu i okrajových žánrů.

---

17.-21.8. Festival Trutnov

17. 8. 2011
Obrázek: 17.-21.8. Festival Trutnov

Letošní oslava radosti, léta a setkání, kultovní Open Air Festival "Trutnov 1987-2011" se uskuteční od 17. do 21.8. a bude trvat neobvyklých pět dnů. Je věnován mezinárodní organizaci zasazující se o dodržování lidských práv Amnesty International, která vznikla před padesáti lety, a také legendárnímu a kultovnímu rockerovi , básníkovi a šamanovi s jasným názorem, který se mu stal osudným, Jimu Morrisonovi, jenž odešel před čtyřiceti lety. Pořadatelé dále připomenou Tecumsehovy bojovníky od Tippecanoe, kteří byli u jediného vytvořeného hlavního města indiánské konfederace před dvěma sty lety pobiti americkou armádou. Festival přijede podpořit jeden z nejsvéráznějších a nejvýraznějších šamanů a tanečníků od dob Sedícího býka - Iggy Pop se svými letitými kumpány The Stooges. Bude se jednat o jedno z jejich posledních vystoupení. The Stooges končí a Iggy omezuje koncertní činnost. I když je budoucnost festivalu v Trutnově nejistá, bude se ještě letos konat v tradičním areálu. Více ZDE.

---

13.8. Festival Fryyfest - Nové Město pod Smrkem

13. 8. 2011
Obrázek: 13.8. Festival Fryyfest - Nové Město pod Smrkem

V sobotu 13.8.2011 na koupáku v Novém Městě pod Smrkem u Liberce proběhne třetí ročník festivalu Fryyfest. Už od 11 hodin Vás čeká rock-metalová smršť v podání kapel Vitacit s Láďou Křížkem, Kurtizány z 25. Avenue, Lokomotiva Planet, Silent Session a mnoho dalších. Hvězdou večera budou Finové HB hrající symfonický metal. Přijďte podpořit jejich první koncert v ČR. 17 kapel, dvě pódia, káva během celého festivalu zdarma. Více ZDE.

---

11.8.-13.8. 2011 BRUTAL ASSAULT, Vojenská pevnost Josefov – Jaroměř

11. 8. 2011
Obrázek: 11.8.-13.8. 2011 BRUTAL ASSAULT,  Vojenská pevnost Josefov – Jaroměř

BRUTAL ASSAULT Festival 2011, (16. ročník)

11-13. srpna 2011, Vojenská pevnost Josefov - Jaroměř

www.brutalassault.cz

Vojenská pevnost Josefov bude letos hostit již 16. ročník mezinárodního hudebního festivalu Brutal Assault. Tisíce vyznavačů tvrdé hudby se v termínu 11-13. srpna sjedou do historického areálu Pevnosti, aby zde absolvovali tradiční třídenní hudební maratón za účasti více než 75-ti kapel z celého světa.

---

17.7. Black Country Communion - Loket

17. 7. 2011
Obrázek: 17.7. Black Country Communion - Loket
Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath, Gary Moore, Tony Iommi) přiveze do v Přírodního amfiteátru v Lokti superskupinu Black Country Communion. Tento zpěvák a baskytarista má ve svých Black Country Communion veličiny jako Jason Bonham (bubeník, syn Bonzo Bonhama, ex UFO, Foreigner, Jimym Page, Paul Rodgers, Zakk Wylde), Derek Sherinian (klavesák, ex Dream Theater, Planet X, spolupracoval s Kiss, Alice In Chains, Alicem Cooperem, Billym Idolem, Yngwiem Malmsteenem, Slashem) a hlavně Joe Bonamassa (kytarista a zpěvák, spolupracoval s B. B. Kingem, Ericem Claptonem, Ozzy Osbournem).
Kapela na svém prvním světovém turné odehraje v Evropě jen necelou třicítku koncertů a všechny jen v západní Evropě a v Anglii, koncert v Lokti je exkluzivní záležitost pro bývalý Východní blok. Druhé studiové album "Black Country Communion 2" vyjde v polovině června 2011.
Více info na www.bccommunion.com.
---

15. - 17. 7 - festival Mighty Sounds - Tábor

15. 7. 2011
Obrázek: 15. - 17. 7 - festival Mighty Sounds - Tábor

Festival Mighty Sounds tahá esa z rukávu a nabízí unikátní příležitost vidět a slyšet průkopníky žánrů, kterým se už tradičně věnuje. Největší festival svého druhu ve střední Evropě přizval jamajské "skáčko" The Skatalites a skate punkové Pennywise z Ameriky. Festival se uskuteční 15. - 17. července 2011 na letišti Čápův Dvůr v Táboře. Více ZDE.

---

14. - 17. 7. Masters of Rock - Vizovice

14. 7. 2011
Obrázek: 14. - 17. 7. Masters of Rock - Vizovice

Legendarní TWISTED SISTER headlinerem Masters of Rock 2011!!! TWISTED SISTER míří na svůj historicky první koncert do České Republiky. Na Masters odbudou svou koncertní premiéru, a to nejen pro Česko, ale dosud nikdy nehráli ani na Slovensku ani v Polsku. Tradiční 9. ročník festivalu v tradičním areálu likérky R. jelínek ve VIZOVICÍCH má zatím potvrzené TWISTED SISTER (USA), HELLOWEEN (Ger), GUANO APES (Ger), HAMMERFALL (Swe), MOONSPELL (P), AIRBOURNE (Australia), OVER KILL (USA), U.D.O. (Ger), RHAPSODY OF FIRE (Ita), AMORPHIS (Fin), ELUVEITIE (Swi) + FINNTROLL (Fin) = PAGAN ALLIANCE, ROSS THE BOSS (USA), BONFIRE (Ger), VIRGIN STEEL (USA), OOMPH! (Ger), BRAINSTORM (Ger), DELAIN (Nl), ALESTORM (UK), EKTOMORF (Hun), SIRENIA (Nor), LEGION OF THE DAMNED (Nl), WATAIN (Swe), POWERWOLF (Ger), VISIONS OF ATLANTIS (Aut), MERCENARY (Den), VICTOR SMOLSKI (Ger), EVILE (UK), STEELWING (Swe), ARKONA (Rus), VARG (Ger), AUDREY HORNE (Nor), Tři Sestry, Konflikt (SK), Kreyson, Alkehol, Seven + hosté (Blaze Bayley, Victor Smolski, Schmier), Fleret, Nil, Silent Stream Of Godless Elegy, Dark Gamballe, Jiří Schmitzer, Törr, Dymytry, Crash Road... Vstupenky a další informace na www.mastersofrock.cz.

---
Stránky: 1 21 38 39 40 41 42 43 44 61 81