Stránky: 1 167 334 495 496 497 498 499 500 501 666

Co nám doveze WATERS

15. 3. 2007
Obrázek: Co nám doveze WATERS

Roger má za sebou už šest koncertů z jeho aktuální tour. 2. března začínal Mexiku (další termíny) a to ve společnosti těchto muzikantů: Graham Broad (bicí), Andy Fairweather-Low (kytara), Snowy White (kytara), Dave Kilminster (kytara), Jon Carin (klávesy), Harry Waters (klávesy), Katie Kissoon (zpěv), PP Arnold (zpěv), Carol Kenyon (zpěv), Ian Ritchie (saxofon). A jaké skladby zazněly: Happiest Days of our lives, Another Brick In The Wall, Mother, Shine On You Crazy Diamond, Have A Cigar, Wish You Were Here, The Gunner's Dream, Southampton Dock, Fletcher, Memorial Home, Perfect Sense, Leaving Beirut, Set The Controls For The Heart Of The Sun, Sheep, Speak To Me, Breathe, On The Run, Time, The Great Gig In The Sky, Money, Us And Them, Any Colour You Like, Brain Damage, Eclipse. ENCORE: In the Flesh, Vera Lynn, Bring the Boys back Home, Comfortably Numb.

PS: pražský koncert Rogera Waterse se koná 13. drubna 2007

---

KACHNA dostala dárek od SIMONA WRIGHTA

15. 3. 2007
Obrázek: KACHNA dostala dárek od SIMONA WRIGHTA

Bubeník, který hrával s AC/DC (Fly On The Wall, Who Made Who and Blow Up Your Video) nebo Ronnie Jamesem Diem, je momentálně na turné s kapelou UFO. Jejich bicák Andy Parker si zlomil kotník (prý uklouzl na mokré podlaze). V pátek 9. 3. hráli UFO v bratislavském divadle Aréna a mezi fanoušky byla i Beaťačka Lea. A to je velice šikovná holka, dostane se všude a všechno zařídí a dovezla Kachně dárek. Máme pak ještě slíbené fotky. Díky díky díky:

Vinnie Moore - Lea - Simon Wright

---

DVD Michal Pavlíček - Beatová síň slávy je DVOJNÁSOBNĚ platinové!

14. 3. 2007
Obrázek: DVD Michal Pavlíček - Beatová síň slávy je DVOJNÁSOBNĚ platinové!
Záznam vystoupení Michala Pavlíčka se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu dirigovaným Vladimírem Válkem, za účasti mnoha dalších hostů, natočený u příležitosti vstupu Michala Pavlíčka do Beatové síně slávy Radia BEAT, se během necelých tří měsíců prodeje stal DVOJNÁSOBNĚ platinovým. Zmíněné DVD je nominováno českou Akademií populární hudby v kategorii "DVD roku" a Radio BEAT je jako pořadatel nominováno akademiky v kategorii "Událost roku" za pořádání ceremoniálu vstupu českých rockových legend do Beatové síně slávy v červnu minulého roku v Sazka Aréně.
---

14.-16.3.2007 MANOWAR koncerty u nás?

14. 3. 2007
Obrázek: 14.-16.3.2007 MANOWAR koncerty u nás?

14. 3. 2007: Zlín

15. 3. 2007: Pardubice

16. 3. 2007: Plzeň

- Ostravský koncert byl zrušen

Více o kapele na webu Manowar a o lístcích ZDE. ZDE záznam z návštěvy Manowar ve studiu Beatu 3. října 2006

---

Rock and Roll Hall of Fame

13. 3. 2007
Obrázek: Rock and Roll Hall of Fame

V noci na úterý 13.3. v hotelu Waldorf Astoria v New Yorku vstoupila další pětice do Rock and Roll Hall of Fame. Van Halen, R.E.M., Patti Smith, dívčí trio z šedesátých let The Ronettes a hiphopeři Grandmaster Flash and the Furious Five.

Michael Anthony a Sammy Hagar z Van Halen Michael Stipe a Mike Mills z R.E.M Patti Smith

---

HEAVEN AND HELL vyrazili na turné

13. 3. 2007
Obrázek: HEAVEN AND HELL vyrazili na turné

V neděli v kanadském Vancouveru stanuli na jednom pódiu Ronnie James Dio (zpěv), Tony Iommi (kytara), Geezer Butler (basa), Vinny Appice (bicí) a Scott Warren (klávesy) a odstartovali společné turné pod hlavičkou Heaven and Hell. A co po předkapelách Down a Megadeth hvězdy večera zahráli (110 minut): E5150, After All (The Dead), Mob Rules, Children Of The Sea, Lady Evil, Ear in the Wall, I, Sign Of The Southern Cross, Voodoo, The Devil Cried, Drum Solo, Computer God, Falling Off The Edge Of The World, Shadow Of The Wind, Guitar Solo, Die Young, Heaven and Hell (extended), Neon Knights (encore)

Více ZDE a fotky TADY

---

Za bigbítem do kina

12. 3. 2007
Obrázek: Za bigbítem do kina

Od příštího čtvrtka hostí Praha 14. ročník filmového festivalu Febiofest. Vyrazit můžete i na celovečerní dokument o kapele The Police Všichni zírají (Everyone Stares: The Police Inside Out). Ten Stewart Copeland sestříhal ze záběrů pořízených před 30 lety amatérskou kamerou a ze záběrů sestříhal celovečerní film. Na letošním febiofestu si budou promítat taky nové snímky o kultovních Pixies nebo zakladateli Velvet Underground Johnu Caleovi.

---

VAN HALEN musejí poupravit plány

12. 3. 2007
Obrázek: VAN HALEN musejí poupravit plány

Důvod se nesnaží maskovat. Eddie jde na léčení a už to nechce odkládat. Na webu Van Halen nechal fanouškům dopis s tím, že si všech příznivců kapely váží. Že bez nich by Van Halen nebyli ničím. Bohužel teď není schopen dát ze sebe to nejlepší a raději odchází do léčebny. Teší se na návrat a děkuje za podporu z celého srdce. Celý dopis ZDE

---

Zemřel zpěvák skupiny BOSTON

12. 3. 2007
Obrázek: Zemřel zpěvák skupiny BOSTON

V pátek 9. března byl ve svém domě ve městě Atkinson ve státě New Hampshire nalezen mrtvý 55. letý Bradley E. Delp. Brad se narodil 12. června 1951 nedaleko Bostonu ve městě Danvers (dříve se jmenovalo Salem - město čarodějnic). První kytaru si běžel koupit ve třinácti, když v televizi viděl vystoupení Beatles v The Ed Sullivan show. V roce 1970 se stal členem cover bandu Hot-Watt. Tam se taky setkal s Tomem Scholzem a založili spolu skupinu Boston. V té Brad působil nejen u mikrofonu (na deskách nazpíval i všechny doprovodné vokály), ale taky hrál na kytaru, klávesy nebo harmoniku. Kromě Bostonu působil taky v kapelách Return to Zero a byl členem bostonského Beatles revival bandu Beatlejuice. Delp byl ženatý s Micki Delp - s níž měl dvě děti. Letos létě se chtěl oženit podruhé - během letní šňůry kapely Boston se jeho chotí měla stát Pamela Sullivan. Brad byl vegetarián a často koncertoval na charitativních akcích. Příčinu úmrtí určí pitva.

---

Fotbalisty Glasgow "svezl" DICKINSON

6. 3. 2007
Obrázek: Fotbalisty Glasgow "svezl" DICKINSON

O frontmanovi Iron Maiden jsme už několikrát psali i na tomto webu ve spojitosti s jeho vedlejšákem - je pilot společnosti Astraeus. Minulý rok v létě překvapil na 200 Britů, když pilotoval jejich Boeing 757 na strastiplné cestě z Blízkého východu (více ZDE). Teď se zase nestačili divit fotbalisté Glasgow Rangers. První důstojník Bruce, coby zanícený fotbalový fanda se dobrovolně přihlásil, že chce dopravit sportovce na jejich zápas v Tel ...

---
Stránky: 1 167 334 495 496 497 498 499 500 501 666