Stránky: 1 168 334 497 498 499 500 501 502 503 667

ZZ TOP se chystají do Liberce

28. 2. 2007
Obrázek: ZZ TOP se chystají do Liberce

Trio z Texasu si Tipsport arenu zamluvilo na pondělí 18. června 2007 od 20.00 hodin.

---

BEAŤÁCI na cestách - na rodném ostrově Freddieho

27. 2. 2007

Email nám poslal Honza:

Ve čtvrtek jsme se vrátili z dovolené ze Zanzibaru. Kromě krásných
pláží, výpravou za opicema a za kořením jsme také navštívili
Mercurys restaurant v Stoun Town, pojmenovaný po Fredym Mercurym, který se narodil o jeden blok vedle. Posílám pár foto z restaurace a pár
foto z pláží, aby jste si mohli udělat představu jak je tam skvělé
koupání. Stálá teplota vzduchu cca 32 a vody 28 stupnů. Jídlo ...

---

Relax podle IGGY POPA

26. 2. 2007
Obrázek: Relax podle IGGY POPA

V dubnu bude slavit šedesátku a přiznává, že už to není, co to bývávalo. Pro časopis Spin si postěžoval, jak těžké je pro něj v současné době relaxovat. Pop vzpomíná na doby, kdy pro něj odpočinek znamenalo dát si pointa marihuany a tzv. "vypnout". Dnes, kdy se snaží drogám a alkoholu vyhýbat, je třeba najít i jiné způsoby relaxace: "Když mi bylo 21, tak mi k dobrému pocitu stačilo dát si jointa. Teď musím vypnout telefon, hodinu cvičit tai chi, dát si šálek silné kávy a držet se dál od špatných lidí. Pak mám zaručenou hodinu dvě klidu s tím, že vím, že až to skončí, tak se zase budu cítit jako devětapadesátiletý zoufalec, kterým ve skutečnosti jsem!"

PS: Již brzy začne režisér Nick Gomez natáčet životopis Iggyho The Passenger v hlavní roli s "Frodem Pytlíkem" Elijah Woodem. A na jaře vyhcází čtvrtá deska Iggyho kapely The Stooges The Weirdness

---

Nemocný DAVID CROSBY ruší turné

23. 2. 2007
Obrázek: Nemocný DAVID CROSBY ruší turné

Manager rockového veterána se na stránkách omlouvá fanouškům: "Je nám velice líto, že nemůžeme vyrazit na americké turné tak, jak bylo naplánováno. Důvodem jsou zdravotní problémy, které se vyskytly u našeho člena Davida Crosbyho. Děkujeme všem za pochopení a skupina se na vás těší již letos na podzim." Crosby, který se od března chystal na turné s Grahamem Nashem, se v roce 1995 podrobil transplantaci jater. Zrušeno bylo taky turné tria Crosby, Stills and Nash po Austrálii a Novém Zélandu.

---

DARKNESS se vracejí

23. 2. 2007
Obrázek: DARKNESS se vracejí

S novým zpěvákem a novým jménem. Loni v říjnu z kapely odešel Justin Hawkins. Důvodem byla výhra nad alkoholovým démonem - tedy strach, že v kapele by se ke svému "škaredému" zlozvyku zase vrátil. Justin teď pracuje na sólové desce. Opuštění členové Darkness od konce loňského roku pracují na novém materiálu a místo zpěváka převzal basák Richie Edwards: "Konečně se to děje, konečně jsme zmáčkli ten velký červený knoflík a začali nahrávat naši desku."

---

IRON MAIDEN chystají megashow v Indii

21. 2. 2007
Obrázek: IRON MAIDEN chystají megashow v Indii

Bude to jejich první koncert v Indii a rozhodli se pro něj s přihlédnutím na tamní velký úspěch jejich desky A Matter Of Life and Death. Den D bude 17. března, místo konání palác Bangalore (Na fotce - moc hezké místo, že?). Natěšený Bruce Dickinson k tomu řekl: "Říct, že se všichni moc těšíme do Bangalore, je jen velmi mírné vyjádření. Je to pro nás velice vzácná příležitost hrát novým fanouškům v zemi, kde jsme ještě nikdy nebyli. Připravujeme speciální set písniček jak z desky A Matter Of Life and Death, tak dalších oblíbených hitů." Manažer Rod Smallwood dodává: "Když se vrátíme zpět do roku 1985 a ke koncertům za železnou oponou, především v Polsku, tak je pravda, že Maiden si vždycky nesmírně užívali, když mohli představovat svou muziku novým fanouškům po celém světě." Připomínáme, že i Indie jednou Iron Maiden k nám - 6. 6. koncert v Ostravě.

---

RIDERS ON THE STORM zase bez zpěváka

21. 2. 2007
Obrázek: RIDERS ON THE STORM zase bez zpěváka

Ian Astbury po čtyřech letech opustil někdejší členy Doors Raye Manzareka a Robbyho Kriegera a vrací se k The Cult. O překvapivém odchodu řekl: "Naučili mě spoustu užitečných věcí a bezpochyby rozšířili moje umělecké schopnosti. Bylo to pro mě velice důležité rozhodnutí, ale jsem přesvědčen, že bych je umělecky táhnul zpět." Riders Of The Storm se již začali poohlížet po náhradě.

---

V úterý začal prodej lístků na OZZYHO

20. 2. 2007
Obrázek: V úterý začal prodej lístků na OZZYHO

Ten společně s KoЯn a Black Label Society bude v Praze v Sazka aréně hrát 26. června. Více ZDE. Dnes tedy začíná předprodej a to na terminálech Sazky. Internetový prodej začíná zítra. Více zde.

Včera taky začal předprodej lístků na koncert Genesis 20. června na fotbalovém st. Evžena Rošického. Tomáš nakoupil a hned ráno poslal důkaz.

---

BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY nominovaná na Anděla

20. 2. 2007
Obrázek: BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY nominovaná na Anděla
S radostí oznamujeme, že Beatová síň slávy Rádia Beat v Sazka aréně, vystoupení Michala Pavlíčka a SOČRu pod řízením Vladimíra Válka, byla nominována Akademií populární hudby mezi tři největší hudební události loňského roku! Nominace: United Colours of Ostrava, Michal Pavlíček - Beatová síň slávy koncert Sazka Aréna 8.6. 2006 a United Islands. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 17. března v Ostravské ČEZ Aréně.

Další kategorií, která se nás týká Rádia Beat, je DVD roku, kde mezi třemi nominovanými figuruje i Michal Pavlíček s DVD Beatová síň slávy, koncert Sazka Aréna 8.6.2006

Ať už dopadne hlasování o absolutního vítěze u více než šestiset akademiků jakkoliv, je to ocenění nejen pro Michala Pavlíčka, ale i pro všechny posluchače Rádia Beat, kteří výhradně vybírají umělce, kteří vstupují do Beatové síně slávy Rádia Beat.

Nový ročník Beatové síně slávy Rádia Beat je ve fázi horečných příprav. O tom, kdo z muzikantů získá ceny rozhodnou opět výhradně posluchači. Koncert tradičně proběhne na přelomu května a června.
---

Na nové desce dělají třeba HIM nebo JOE LYNN TURNER

19. 2. 2007
Obrázek: Na nové desce dělají třeba HIM nebo JOE LYNN TURNER

První jmenovaní mají studio v Helsinkách zamluvené od konce měsíce. Šestou studiovou desku by HIM rádi vydali letos v létě. Ještě předtím v dubnu má vyjít druhý díl jejich kompilace na pokračování Uneasy Listening Vol. 2. Jednička se prodává už půl roku.

V dubnu taky dojde na další sólové album Joea Lynn Turnera (Rainbow 1980-1984, Deep Purple 1989-1991, Brazen Abbot1996-2005). Album se bude jmenovat Second Hand Life a teď je ve stádiu míchání. Na desce se podíleli Karl Cochran (kytara), Bob Held a Karl Cochran (basa), Michael Cartellone (bicí) a Gary Corbett (klávesy).

---
Stránky: 1 168 334 497 498 499 500 501 502 503 667