Stránky: 1 169 338 497 498 499 500 501 502 503 506 674

DIMEBAG má svou hvězdu

22. 5. 2007
Obrázek: DIMEBAG má svou hvězdu

Na rockovém chodníku slávy je nová hvězda a to se jménem zesnulého kytaristy "Dimebaga" Darrella Abbotta. Někdejší člen Pantery a Damageplan přišel o život 8. prosince 2004 - přímo na pódiu během koncertu ve městě Columbus ve státě Ohio ho zastřelil šílený "fanoušek". Spolu s ním zemřeli ještě další 4 lidé. Vraha zastřelil přítomný policista. Minulé úterý při odhalování hvězdy na Hollywood RockWalk přišli zavzpomínat i Darellův bratr bubeník Vinnie Paul Abbott, otec Jerry Abbott a přítelkyně Rita Haney.

---

Koncert GENESIS přesunut

21. 5. 2007
Obrázek: Koncert GENESIS přesunut

Datum zůstává stejné - Phila Collinse, Mikea Rutherforda a Tonyho Bankse (+ bubeníka Chestera Thompsona a kytaristu Daryla Stuermera) očekávejme 20. ČERVNA. Jen místo se mění.

Interkoncerts:

KONCERT KAPELY GENESIS SE PŘESOUVÁ Z PŮVODNÍHO MÍSTA KONÁNÍ NA PARKOVIŠTĚ U STANICE METRA ČESKOMORAVSKÁ, KTERÉ SE NACHÁZÍ V TĚSNÉ BLÍZKOSTI SAZKA ARENY. GENESIS ZDE VYSTOUPÍ 20. ČERVNA 2007
VZHLEDEM K OBJEMNÉ PRODUKCI KONCERTU A TECHNICKÝM PARAMETRŮM FOTBALOVÉHO STADIONU EVŽENA ROŠICKÉHO, BY NEBYLO MOŽNÉ KONCERT V PŮVODNÍM TERMÍNU REALIZOVAT. GENESIS PROTO VYSTOUPÍ 20. ČERVNA 2007 NA NOVÉM MÍSTĚ, KTERÉ JE PRO TENTO ÚČEL VYHOVUJÍCÍ. NA TOMTO MÍSTĚ BUDOU INSTÁLOVÁNY VELKOKAPACITNÍ TRIBUNY PRO DIVÁKY A GIGANTICKÁ SCÉNA. KAPACITA TOHOTO NOVÉHO PROSTORU JE OPROTI PŮVODNÍMU MÍSTU KONÁNÍ OMEZENA, A ČINÍ POUZE 25 000 DIVÁKŮ.
VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI A NADÁLE JSOU V PRODEJI V OBVYKLÝCH PŘEDPRODEJÍCH.

---

Beaťáci na koncertě MARILLION

20. 5. 2007
Obrázek: Beaťáci na koncertě MARILLION

Reportáž a fotky z Retro Music Hall poslala Eva:

Právě jsem dokončila fotky ze včerejšího koncertu Marillion. V uších mi ještě doznívají skladby - byl fakt vynikající! Organizačně, muzikantsky i technicky perfektně zvládnutý - žádné dlouhé čekání, po osmé hodině fakt nastoupili. Do kandujícího davu nejdřív poslali první tóny (až mi naběhla husí kůže), pak majestátně nastoupil Steve Hogarth a za ním postupně ostatní muzikanti. Hráli jednu skladbu za druhou, podle playlistu (vyfotila jsem jej a je čitelný...). Staré skladby zpívané dřív Fishem nehrají - jak řekl Steve : ta doba už je pryč, mají spoustu další tvorby - v kapele už zpívá asi 17 let - a není třeba se k ní vracet. Mezi písněmi žádné čekání, Steve k některým z nich přidal pár slov na vysvětlenou. Retro téměř praskalo ve švech a atmosféra byla výborná. Ten koncert bych přála slyšet a zažít všem, kteří na Marillion po odchodu Fishe zanevřeli ! ...
Jinak ve studiu Beatu byli kluci v naprosté pohodě, žádné nafoukané hvězdy. I po koncertě se asi za 20 min. vmísili mezi diváky, kteří ještě zůstali a podepisovali a fotili se a podepisovali a fotili se a podepisovali a ........ :-)
Prostě paráda - koncert na který nezapomenu !

---

MAYE chce někdo zabít

18. 5. 2007
Obrázek: MAYE chce někdo zabít

Brian si proto najal ochranku, aby ho před šílencem chránila. Jde údajně o bláznivého osmadvacetiletého fanouška, jehož úmysl nahlásil na policii jeho vlastní otec. Bylo to tak, že ho první nějakou dobu postrádali, pak u něj v bytě našli báseň, ve kterých spřádá plány na vraždu slavného kytaristy. Kromě toho měl muž ve svých věcech i dopis, podepsaný jménem Briana Maye. May si na radu policistů najal ochranku, která jeho dům stráží čtyřiadvacet hodin denně. Policejní mluvčí pro list Sunday Mirror potvrdila: "Policie v jeho domě našla velice znepokojující materiály, podle kterých se chystá zabít Briana Maye. Bylo to napsané jako smlouva na zabití Maye. Přestože ten člověk nemá žádnou kriminální minulost, podobné výhružky rozhodně nemůžeme ignorovat."

---

Chystá se k nám APOCALYPTICA

17. 5. 2007
Obrázek: Chystá se k nám APOCALYPTICA

Svá fidlátka rozbalí první 25. listopadu v pražském Kongresovém centru a o den v plzeňském kulturním domě Invest. Půjde o prezentační šňůru k jejich šestému albu, na kterém právě dělají.

---

ZZ TOP ruší Evropské turné

17. 5. 2007
Obrázek: ZZ TOP ruší Evropské turné

A to bohužel z důvodu vážné nemoci basáka Dustiho Hilla. Tím padá i koncert ZZ Top v Liberci 18. června a o den později v bratislavské Inchebě. Vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení.

PS: zrušený koncert mrzí, ale především rockeři přejí Dustimu uzdravení. Čeká ho operace středního ucha.

- přiložená fotografie je ze soboty 12.5. z Las Vegas z akce VH1 Rock Honors concert

---

Bussines s příchutí tequily

15. 5. 2007
Obrázek: Bussines s příchutí tequily

Někdejší zpěvák Van Halen (1985-96) Sammy Hagar si obohatil konto o částku 80 milionů dolarů. A to za prodej vlastnického podílu ve společnosti produkující tequilu značky Cabo Wabo. Tu založil v roce 1996 a italský zájemcům od Gruppo Campari odprodal 80 procent své firmy. "Když jsem vytvořil Cabo Wabo, tak se mi nikdy ani nesnilo o tom, jak si ji oblíbí jak mí fanoušci, tak lidé milující kvalitní tequilu. A přestože jsem velice pyšný na její úspěch, tak nastal čas, aby nejlepší tequilu na planetě ochutnal celý svět, a Campari mi s tím může pomoci. Byl to jen takový můj koníček, věc pro radost, která explodovala a já jsem byl při tom.... je to jako skákat na zadku rakety a snažit se zachovat si holý život." Zajímavé přirovnání. Sammy Hagar má v Cabo San Lucas v Mexiku taky noční podnik Cabo Wabo.

---

Novinky ze stáje VELVET REVOLVER

15. 5. 2007
Obrázek: Novinky ze stáje VELVET REVOLVER

Kapela připravuje na 1. června vydání EP. Bude předvojem před jejich druhou deskou Libertad (španělsky "svoboda"), která se chystá 2. července. Důvod je podle basáka Duffa McKagana jasný: "Chceme fanouškům představit dvě novinky, ještě předtím, než vyjedeme na turné. Oni si je naposlouchají a pak je budou moci zpívat s náma." Ty dvě novinky "She Builds Quick Machines" a "Just Sixteen" budou doplněny o specialitu cover Psycho Killer - velký hit skupiny Talking Heads.

---

STOUNI nechají koně v klidu

14. 5. 2007
Obrázek: STOUNI nechají koně v klidu

Rolling Stones na nátlak bojovníků za práva zvířat překládají svůj srbský koncert. 14. července měli naplánovánu koncertní zastávku na bělehradském Hippodromu. O tom už jsme psali ZDE. První srbský koncert slavné skupiny se tak uskuteční v nedalekém parku Usce.

---

K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

14. 5. 2007
Obrázek: K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

18. let měl švédský kytarista v garáži tohoto červeného drahouška z roku 1983 (Ferrari 308 GTS QV) teď se rozhodl dát ho do dražby. Kára má najeto 53 000 milí a více informací najdete ZDE. Fanoušky pak určitě potěší i fakt, že Yngwie Malmsteen zrovna pracuje na nové desce. A to opět společně se zpěvákem Doogie Whitem (nazpíval desku Rainbow - Stranger in Us All). Nové album by mělo vyjít ještě letos.

---
Stránky: 1 169 338 497 498 499 500 501 502 503 506 674