Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 182 363 544 725

Bruce Dickinson ve stovce českých kin

28. 3. 2018
Obrázek: Bruce Dickinson ve stovce českých kin

V dubnu bude uveden do kin po celém světě film s frontmanem kapely IRON MAIDEN Brucem DICKINSONEM - SCREAM FOR ME SARAJEVO. Do stovky českých kin uvede tento film od 24. dubna společnost BEVERLY MATOUS DISTRIBUTION. 

---

Podívejte se na nové video k původní písni skupiny Rush

28. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se na nové video k původní písni skupiny Rush

Kanadská formace Rush sice svojí činnost definitivně ukončila. Ale čtyřicát výročí vydání alba “A Farewell to Kings” (oficiálně vyšlo 1.září 1977) se Rush rozhodli připomenut zcela novým videoklipem k titulní písni. Jde o tzv. Lyric video, ve kterém je obraz doplněn textem songu.

---

Sting & Shaggy vydávají album 44/876!

28. 3. 2018
Obrázek: Sting & Shaggy vydávají album 44/876!

Bývalý zpěvák legendární kapely The Police a jeden z nejúspěšnějších sólistů Sting vydává společně s jamajským hudebníkem a zpěvákem Shaggym album 44/876, které je naplněné radostí, melodičností a povznášející hudbou. Novinka vyjde 20. dubna

---

Koncert Rock meets Classic v Praze zrušen!

27. 3. 2018
Obrázek: Koncert Rock meets Classic v Praze zrušen!

V termínu 21.4. 2018 se v pražské O2 areně měl uskutečnit koncert Rock Meets Classic. V rámci tohoto koncertního programu, který se v jiných zemích koná již deset let, se v pražské hale měli představit členové legendárních rockových skupin Status Quo, Supertramp, The Hotters. Saga a dalších. 

---

Poslechněte si novinku od Blackberry Smoke

27. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Blackberry Smoke

Jižanská rocková formace Blackberry Smoke vydá 6. dubna svojí šestou řadovku a nyní představila první singl. Píseň I'll Keep Ramblin' si můžete pustit dole. Blackberry Smoke hrají od roku 2000 a ve své kariéře odjeli celou řadu turné jako headliners i jako předskokani ZZ Top nebo Lynyrd Skynyrd.

---

Video: Geoff Tate a Tobias Sammet v klasickém hitu “Jet City Woman”

27. 3. 2018
Obrázek: Video: Geoff Tate a Tobias Sammet v klasickém hitu “Jet City Woman”

6. února hráli v Colos-Saal v německém Aschaffenburgu QUEENSRŸCHE a došlo samozřejmě i na jednu z nejúspěšnějších písní formace “Jet City Woman” K překvapení přítomných diváků v té chvíli pozval frontman kapely Geoff Tate na pódium Tobiase Sammeta

---

Def Leppard vydají první ze čtyř kolekcí

26. 3. 2018
Obrázek: Def Leppard vydají první ze čtyř kolekcí

Celkem čtyři kolekce v limitovaných počtech hodlají vydat Def Leppard. První box z celé série se na trh dostane 1. června tohoto roku. Volume One box bude obsahovat první čtyři alba kapely a jako bonus z části živý a z části studiový, dosud nevydaný materiál.

---

Tony Iommi chce spolupracovat s Robem Halfordem z Judas Priest

26. 3. 2018
Obrázek: Tony Iommi chce spolupracovat s Robem Halfordem z Judas Priest

Zmínil se o tom v jednom z nedávných rozhovorů a zdá se, že to nejen on, ale i jmenovaný Rob Halford myslí skutečně vážně. Iommi prozradil, že teoretické plány na takovou spolupráci existují už pár let. Oba rockeři jsou prý naladěni na stejnou vlnu.

---

Slash nahrává novou desku

23. 3. 2018
Obrázek: Slash nahrává novou desku

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspiratorsjsou ve studiu a usilovně pracují na nové desce. Název ani další podrobnosti zatím nejsou známy, ale dá se předpokládat, že album spatří světlo světa někdy na podzim tohoto roku. Dá se předpokládat, že to bude do vánoc. 

---

Na dokument o Stevenu Tylerovi půjdeme v květnu

23. 3. 2018
Obrázek: Na dokument o Stevenu Tylerovi půjdeme v květnu

Na květen je totiž naplánována premiéra celovečerního dokumentárního filmu jehož hlavní hvězdou a středobodem je zpěvák skupiny Aerosmith - Steven Tyler. Svojí první sólovou desku “We're All Somebody from Somewhere” vydal frontman Aerosmith v roce 2016 a vydal se s ní na turné.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 182 363 544 725