Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 182 363 544 725

Koncert Metallicy ve fotografiích

3. 4. 2018
Obrázek: Koncert Metallicy ve fotografiích

Včerejší koncert skupiny Meatllica v pražské O2 Aréně se podle většiny přítomných opravdu hodně podařil. A za zmínku či pochvalu rozhodně nestojí jen "Jožin z bažin". Se sadou svých objektivů na tomto koncertu nemohl chybět ani náš dvorní fotograf Jirka Rogl. 

---

Černý racek přiletí v listopadu

3. 4. 2018
Obrázek: Černý racek přiletí v listopadu

13. listopadu se narodili tři muzikanti - baskytarista Synkop 61 Jan Čarvaš , Bob Frídl a Oldřich Veselý. Jejich památku a zejména nedožité sedmdesátiny Oldřicha Veselého uctí společným koncertem Synkopy 61, Martha a Tena s Professor Bandem a Lešek Semelka a S.L.S.

---

Metallica do Prahy přivezla i Jožina z bažin

3. 4. 2018
Obrázek: Metallica do Prahy přivezla i Jožina z bažin

Kromě osvědčených hitů z let minulých, zazněly na koncertě Metallicy v pražské O2 Aréně včera večer samozřejmě i písně z posledního alba “Hardwired...To Self-Destruct”. Ale snad největší pozdvižení a vlnu dobré nálady přineslo skutečně nečekané nastudování písně z repertroáru Ivana Mládka.

---

Sons Of Apollo vydávají EP a balí na cesty

29. 3. 2018
Obrázek: Sons Of Apollo vydávají EP a balí na cesty

EP obsahuje celkem šest zvukových stop písně Alive. Jde jen o mírně modifikované verze písně v angličtině a taky ve španělštině. Hned počátkem dubna skupina vyrazí na velké světové turné, přičemž nevynechá ani Prahu. Španělská verze písně Alive právě s tímto turné souvisí.

---

Vinny Appice hostuje na debutovém albu Tary Lynch

29. 3. 2018
Obrázek: Vinny Appice hostuje na debutovém albu Tary Lynch

Kytaristka, zpěvačka a taky skladatelka Tara Lynch vydává své debutové album. Deska s názvem “Evil Enough” vyjde 13. dubna a příznivci od ní mohou čekat melodický metal se soustou skvělých kytarových riffů. Jako hosté se na albu objeví mimo jiné i bubeník Vinny Appice.

---

Sochu Davida Bowieho poničili vandalové

28. 3. 2018
Obrázek: Sochu Davida Bowieho poničili vandalové

Pouhých 48 hodin vydržela nově odhalená socha Davida Bowieho bez poskvrny. Skulptura s názvem Earthly Messenger byla odhalena v Aylesbury v Buckinghamshire. Je dílem Andrewa Sinclaira a v neděli byla slavnostně odhalena zpěvákem Stevem Hogarthem z Marillion.

---

Bruce Dickinson ve stovce českých kin

28. 3. 2018
Obrázek: Bruce Dickinson ve stovce českých kin

V dubnu bude uveden do kin po celém světě film s frontmanem kapely IRON MAIDEN Brucem DICKINSONEM - SCREAM FOR ME SARAJEVO. Do stovky českých kin uvede tento film od 24. dubna společnost BEVERLY MATOUS DISTRIBUTION. 

---

Podívejte se na nové video k původní písni skupiny Rush

28. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se na nové video k původní písni skupiny Rush

Kanadská formace Rush sice svojí činnost definitivně ukončila. Ale čtyřicát výročí vydání alba “A Farewell to Kings” (oficiálně vyšlo 1.září 1977) se Rush rozhodli připomenut zcela novým videoklipem k titulní písni. Jde o tzv. Lyric video, ve kterém je obraz doplněn textem songu.

---

Sting & Shaggy vydávají album 44/876!

28. 3. 2018
Obrázek: Sting & Shaggy vydávají album 44/876!

Bývalý zpěvák legendární kapely The Police a jeden z nejúspěšnějších sólistů Sting vydává společně s jamajským hudebníkem a zpěvákem Shaggym album 44/876, které je naplněné radostí, melodičností a povznášející hudbou. Novinka vyjde 20. dubna

---

Koncert Rock meets Classic v Praze zrušen!

27. 3. 2018
Obrázek: Koncert Rock meets Classic v Praze zrušen!

V termínu 21.4. 2018 se v pražské O2 areně měl uskutečnit koncert Rock Meets Classic. V rámci tohoto koncertního programu, který se v jiných zemích koná již deset let, se v pražské hale měli představit členové legendárních rockových skupin Status Quo, Supertramp, The Hotters. Saga a dalších. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 182 363 544 725