Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 180 358 537 715

Hawkwind budou koncertovat víc než bylo v plánu

31. 1. 2018
Obrázek: Hawkwind budou koncertovat víc než bylo v plánu

Koncertní aktivita skupiny Hawkwind se rozroste o dalších šest vystoupení. S nápadem návratu na pódia přišli rockoví matadoři už loni a zájem o jejich koncertní vystoupení “In Search Of Utopia – Infinity And Beyond” předčil všechna očekávání.

---

Krucipüsk jsou zpět

30. 1. 2018
Obrázek: Krucipüsk jsou zpět

Krucipüsk se po roce vrátí do Lucerna Music Baru s novou deskou a zbrusu novou sestavou! Těšit se můžete na set složený z nezapomenutelných hitů, doplněných o nové písně z 11. studiového alba, které vyšlo 1.11.2017 pod názvem Sine Amore Nihil. 

---

Vzpomínka na Oldu Veselého

29. 1. 2018
Obrázek: Vzpomínka na Oldu Veselého

V pátek dopoledne, mezi devátou a jedenáctou budeme na Beatu vzpomínat na Oldřicha Veselého v pořadu Martina Kudličky.

---

"A Deeper Understanding" je nejlepší rockovou deskou

29. 1. 2018
Obrázek: "A Deeper Understanding" je nejlepší rockovou deskou

Grammy za nejlepší rockovou desku loňského roku si z šedesátého ročníku udílení těchto prestižních cen odvážejí The War on Drugs

---

Foo Fighters si “doběhli” pro Grammy

29. 1. 2018
Obrázek: Foo Fighters si “doběhli” pro Grammy

Skupina Foo Fighters získala o víkendu cenu Grammy v kategorii "Nejlepší rocková píseň". Oceněným songem se stala pecka “Run” z alba Concrete and Gold, které vyšlo 15. září loňského roku.

---

Letos vyjde živák Rainbow

26. 1. 2018
Obrázek: Letos vyjde živák Rainbow

Ritchie Blackmore avizuje vydání živého alba Memories in Rock II skupiny Rainbow v letošním roce. Deska bude záznamem toho nejlepšího z loňského turné po Velké Británii a kromě osvědčených hitů se na něm objeví i jedna novinka

---

Nový model kytary Ibanez nese jméno Nita Strauss

26. 1. 2018
Obrázek: Nový model kytary Ibanez nese jméno Nita Strauss

Pro kytaristku ze skupiny Alice Coopera je obrovskou poctou, že právě ji si firma Ibanez zvolila aby nová kytara nesla její jméno. Kytara Ibanez JIVA s podpisem Nita Strauss se bude prodávat po celém Světě.

---

Na poslední Tour vyrazí také Lynyrd Skynyrd

25. 1. 2018
Obrázek: Na poslední Tour vyrazí také Lynyrd Skynyrd

Lynyrd Skynyrd pro své příznivce přichystali rozlučkové turné. Alespoň tak jej avizují. Půjde o sérii koncertů napříč severní Amerikou a jako hosté se k nim na různých pódiích připojí například Bad Company, Blackberry Smoke nebo Kid Rock

---

Vejvoďák oslavil den Irské kávy

25. 1. 2018
Obrázek: Vejvoďák oslavil den Irské kávy

Dnešek, tedy 25. leden je mezinárodním dnem Irské kávy...tedy alespoň podle zdrojů, ze kterých čerpá své vědomosti Vejvoďák. A ten se rozhodl, že by si mohl “načerpat” také trochu té čerstvé Irské kávy. Bohužel, Whisky se v prostorách rádia nikde nepovalovala a tak si posteskl ve vysílání.

---

Pořadatelům koncertů dochází trpělivost s mobily

25. 1. 2018
Obrázek: Pořadatelům koncertů dochází trpělivost s mobily

Na živých vystoupeních v posledních letech je mnohem častěji než plamínky zapalovačů nad hlavami diváků vidět rozsvícené displaye mobilů. Pořadatelé a často ani diváci, stojící za nimi z toho nejsou právě nadšeni.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 180 358 537 715