Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 183 366 548 730

Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

2. 5. 2018
Obrázek: Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

Avizovaná, nová deska “Flesh & Blood” z dílny skupiny Whitesnake se měla na trhu objevit v letošním roce a těšili se na ni jak posluchači, tak i samotní členové legendární rockové kapely. Bohužel, práce na desce se zasekly. Uvedl to sám frontman David Coverdale.

---

Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

2. 5. 2018
Obrázek: Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

Padesát let po rozpadu skupiny Buffalo Springfield vyjde v limitované edici Box set, obsahující kompletní sbírku alb této skupiny. Nebude to nikterak rozsáhlá kolekce, vždyť Buffalo Springfield vydali vlastně pouhé tři desky, ale sběratele a fanoušky kapely určitě potěší i po těch dlouhých letech.

---

Roger Waters v Praze objektivem Jirky Rogla

30. 4. 2018
Obrázek: Roger Waters v Praze objektivem Jirky Rogla

Páteční a sobotní večer byl svátkem všech příznivců Rogera Waaterse. Jeho dvojkoncert přilákal do pražské O2 Arény tisíce fanoušků a celá řada z nich byli i posluchači rádia Beat, kteří od nás dostali vstupenky v tom předcházejícím víkendovém programu.

---

Ozzy už vyrazil na cesty!

30. 4. 2018
Obrázek: Ozzy už vyrazil na cesty!

Na Beatu jsme minulý týden rozdávali lupeny na koncert Ozzyho a ten už na své poslední Světouvé turné opravdu vyrazil. Dole najdete několik ukázek z jeho pátečního koncertu v Jacksonville na Floridě, kde zahrál v rámci hudebního festivalu Welcome to Rockville.

---

Koncert JCM zrušen

27. 4. 2018
Obrázek: Koncert JCM zrušen

JCM - Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke s politováním oznamují, že z vážných zdravotních důvodů ruší zbytek svého evropského turné včetně pražského koncertu, který byl plánován na 23. května v Lucerna Music Baru.

---

Zemětřesení slaví 25 let

27. 4. 2018
Obrázek: Zemětřesení slaví 25 let

Zemětřesení - v roce 1993 senzace, která notně zahýbala zdejší rockovou a metalovou scénou, dnes legenda, která letos slaví už čtvrtstoletí existence. A právě při té příležitosti se album, které je poctou prvnímu českému hardrockovému zpěvákovi Jiřímu Schelingerovi dočká reedice. 

---

Dymytry jsou headlinerem metalového koncertu v Amfiteátru Loket

27. 4. 2018
Obrázek: Dymytry jsou headlinerem metalového koncertu v Amfiteátru Loket

Kapela Dymytry, která letos slaví 15. narozeniny, je hlavním tahákem metalového koncertu pěti kapel v jedinečném Amfiteátru Loket. 24. srpna Dymytry zaduní v loketském podhradí společně s kapelami Harlej, Arakain, Trautenberk a Sinetrium.

---

Samolepková jízda rádia Beat

26. 4. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia Beat

Venku je docela pěkně a Petr Moravec spolu s Vejvoďákem vyrazili naším obrněným transportérem  na další z řady samolepkových jízd rádia Beat. Po 15.00 hodině byli v Hořovicích a o hodinu později zamířili do Plzně. Jak to na takové samolepkové jízdě vypadá, se můžete podívat dole. 

---

Velká kolekce vinylů od “Stounů” vyjde v červnu

26. 4. 2018
Obrázek: Velká kolekce vinylů od “Stounů” vyjde v červnu

Na polovinu června přichystali Rolling Stones dárek pro sběratele vinylových placek. Kolekce patnácti alb, které vydali v letech 1971 - 2016. Samozřejmě půjde o limitovanou edici a komplezní seznam desek, které bude obsahovat najdete dole.

---

Kapela spoluhráčů Franka Zappy The Grandmothers Of Invention zamíří v květnu do Prahy

26. 4. 2018
Obrázek: Kapela spoluhráčů Franka Zappy The Grandmothers Of Invention zamíří v květnu do Prahy

Frank Zappa si i téměř 25 let po svém odchodu dokázal udržet mezi českými fanoušky výjimečné postavení. Byl jednou z největších osobností historie rockové hudby druhé poloviny 20. století a všichni, kteří prošli jeho skupinami a koncertními sestavami, jsou dodnes výraznými postavami hudební scény. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 183 366 548 730