Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 360 540 719

Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

27. 2. 2018
Obrázek: Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

Syn zesnulého bubeníka Led Zeppelin Jason Bonham nedávno změnil název své formace z “Led Zeppelin Experience” na “Led Zeppelin Evening”. V pozadí této změny prý stojí žádost zbývajících členů legendární skupiny, kteří mají s názvem “Led Zeppelin Experience” své vlastní plány.

---

Kameny se opět po letech valí do Prahy

26. 2. 2018
Obrázek: Kameny se opět po letech valí do Prahy

Pražské Letňany zažijí další velký svátek klasického rocku. 4. července přijedou Rolling Stones! Koncert bude součástí evropské části jejich turné No Filter, které zahájí 17. května v irském Dublinu. Předprodej vstupenek bude zahájen 9. března.

---

Dokument o historii Slayer

26. 2. 2018
Obrázek: Dokument o historii Slayer

Skupina Slayer bilancuje svojí sedmatřicetiletou kariéru a zvolila k tomu specifickou formu. Dokumentární film o historii skupiny, který trashmetalisté natočili, zveřejní v krátkých epizodách postupně na internetu. První část si můžete pustit dole.

---

Oslavy padesátin Led Zeppelin

23. 2. 2018
Obrázek: Oslavy padesátin Led Zeppelin

O tom, že kapela Led Zeppelin letos oslavuje kulaté výročí, se mluví a píše docela často, ale oslavy jako takové vlastně žádné konkrétní obrysy nemají. Robert Plant se nedávno zmínil, že si na to musí teprve spolu s Jimmy Pagem a Johnem Paulem Jonesem sednout a něco vymyslet.

---

Sons Of Apollo mají nový klip

22. 2. 2018
Obrázek: Sons Of Apollo mají nový klip

Podívat se na něj můžete dole. Sons Of Apollo tvoří bývalí členové Dream Theater Mike Portony a Derek Sherinian, někdejší basák Mr.Big Billy Sheehan, Jeff Scott Soto (ex Journey) a Ron 'Bumblefoot' Thal z Guns N 'Roses.

---

Marillion na vlně “živáků”

22. 2. 2018
Obrázek: Marillion na vlně “živáků”

S unikátní myšlenkou přišli pro celý letošní rok členové skupiny Marillion. V průběhu roku hodlají vydávat jeden “živák” za druhým. Už minulý měsíc vyšel na CD “Holidays In Eden Live” a “Size Matters”. Do září by se na digiální platformě mělo k posluchačům dostat ještě osm dalších koncertů.

---

Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

21. 2. 2018
Obrázek: Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

Do pořadu "Uši rádia Beat" si na dnešní večer pozval Petr Korál Zdeňka Růžičku - frontmana pražské punk-rockové skupiny SPS. Poslouchejte od sedmé hodiny večerní. 

---

Nový film Nicka Cavea se jmenuje Distant Sky

21. 2. 2018
Obrázek: Nový film Nicka Cavea se jmenuje Distant Sky

Po autobiografickém filmu 20 000 dní na Zemi z roku 2014 a předloňském snímku One More Time with Feeling, který reflektoval tragickou smrt Caveova syna a natáčení alba Skeleton Tree, se bude pouze 12. dubna promítat koncertní film Distant Sky. 

---

Pusťte si novinku od Black Label Society

21. 2. 2018
Obrázek: Pusťte si novinku od Black Label Society

Minulý měsíc vyšlo Zakku Wyldeovi a jeho partě Black Label Society nejnovější album. Deska má název “Grimmest Hits”, tedy nejhorší hity. Nyní skupina zveřejnila videoklip k písni “A Love Unreal”, která je na desce v pořadí sedmým songem. 

---

Do Prahy přijedou někdejší členové Colossea JPM

20. 2. 2018
Obrázek: Do Prahy přijedou někdejší členové Colossea JPM

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum vydávají nové album a vyrážejí na turné. Skvělou zprávou je, že v termínové listině nechybí Praha. JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke plánují pražskou zastávku 23. května v Lucerna Music Baru.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 360 540 719