Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 360 540 719

Dokument o historii Slayer

26. 2. 2018
Obrázek: Dokument o historii Slayer

Skupina Slayer bilancuje svojí sedmatřicetiletou kariéru a zvolila k tomu specifickou formu. Dokumentární film o historii skupiny, který trashmetalisté natočili, zveřejní v krátkých epizodách postupně na internetu. První část si můžete pustit dole.

---

Oslavy padesátin Led Zeppelin

23. 2. 2018
Obrázek: Oslavy padesátin Led Zeppelin

O tom, že kapela Led Zeppelin letos oslavuje kulaté výročí, se mluví a píše docela často, ale oslavy jako takové vlastně žádné konkrétní obrysy nemají. Robert Plant se nedávno zmínil, že si na to musí teprve spolu s Jimmy Pagem a Johnem Paulem Jonesem sednout a něco vymyslet.

---

Sons Of Apollo mají nový klip

22. 2. 2018
Obrázek: Sons Of Apollo mají nový klip

Podívat se na něj můžete dole. Sons Of Apollo tvoří bývalí členové Dream Theater Mike Portony a Derek Sherinian, někdejší basák Mr.Big Billy Sheehan, Jeff Scott Soto (ex Journey) a Ron 'Bumblefoot' Thal z Guns N 'Roses.

---

Marillion na vlně “živáků”

22. 2. 2018
Obrázek: Marillion na vlně “živáků”

S unikátní myšlenkou přišli pro celý letošní rok členové skupiny Marillion. V průběhu roku hodlají vydávat jeden “živák” za druhým. Už minulý měsíc vyšel na CD “Holidays In Eden Live” a “Size Matters”. Do září by se na digiální platformě mělo k posluchačům dostat ještě osm dalších koncertů.

---

Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

21. 2. 2018
Obrázek: Hostem v "Uších" bude Zdeněk Růžička

Do pořadu "Uši rádia Beat" si na dnešní večer pozval Petr Korál Zdeňka Růžičku - frontmana pražské punk-rockové skupiny SPS. Poslouchejte od sedmé hodiny večerní. 

---

Nový film Nicka Cavea se jmenuje Distant Sky

21. 2. 2018
Obrázek: Nový film Nicka Cavea se jmenuje Distant Sky

Po autobiografickém filmu 20 000 dní na Zemi z roku 2014 a předloňském snímku One More Time with Feeling, který reflektoval tragickou smrt Caveova syna a natáčení alba Skeleton Tree, se bude pouze 12. dubna promítat koncertní film Distant Sky. 

---

Pusťte si novinku od Black Label Society

21. 2. 2018
Obrázek: Pusťte si novinku od Black Label Society

Minulý měsíc vyšlo Zakku Wyldeovi a jeho partě Black Label Society nejnovější album. Deska má název “Grimmest Hits”, tedy nejhorší hity. Nyní skupina zveřejnila videoklip k písni “A Love Unreal”, která je na desce v pořadí sedmým songem. 

---

Do Prahy přijedou někdejší členové Colossea JPM

20. 2. 2018
Obrázek: Do Prahy přijedou někdejší členové Colossea JPM

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum vydávají nové album a vyrážejí na turné. Skvělou zprávou je, že v termínové listině nechybí Praha. JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke plánují pražskou zastávku 23. května v Lucerna Music Baru.

---

Rocková zpovědnice na Beatu dnes s Martinem Zellerem

20. 2. 2018
Obrázek: Rocková zpovědnice na Beatu dnes s Martinem Zellerem

Dnes večer do Rockové Zpovědnice za Honzou Hamerníkem příjde zpěvák kapely COCOTTE MINUTE Martin Zeller. Tento proslulý pražský cross-overový soubor po letech vyráží na velké turné. Bude to zajímavé povídání, nenechte si jej ujít! 

---

Hostem dnešního Kalumetu bude Jiří Černý

20. 2. 2018
Obrázek: Hostem dnešního Kalumetu bude Jiří Černý

Kalumet strýčka indiána začíná dnes na Beatu tradičně v 19.00 a jako svého hosta v něm Michal Ambrož přivítá hudebního publicistu Jiřího Černého. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 360 540 719