Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 361 540 720

Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

2. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

Ve čtvrtek 1.3.2018 večer se v brněnském Semilassu uskutečnil už devátý ročník brněnského Beatfestu. Atmosféra byla podle všech přítomných skvělá a muzika potěšila sluch každého přítomného bíťáka. A přítomen byl i brněnský fotograf Miloš Hlaváček, který to celé zdokumentoval

---

Poslechněte si další novinku od Judas Priest

2. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si další novinku od Judas Priest

To, že Judas Priest vydají za pár dní své osmnácté řadové album, není žádná novinka. Informovali jsme Vás o tom už před časem. Deska “Firepower” vyjde  oficiálně 9. března. Včera ale skupina na internetu zveřejnila píseň, která vydání desky předchází.

---

BSP slaví 25 let!

1. 3. 2018
Obrázek: BSP slaví 25 let!

Hudební seskupení BSP slaví v letošním roce 25 let od vydání své první desky. („Ota Balage for Kamil Střihavka by assistance Michal Pavlíček“ - 1993). Rok poté (1994) toto „hvězdné“ trio přišlo s druhým albem - („Michal Pavlíček for Kamil Střihavka with assistance Ota Balage“). 

---

Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

1. 3. 2018
Obrázek: Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

Britská metalová formmace Saxon vydala 2. února svojí dvaadvacátou řadovku. Album s názvem “Thunderbolt” se rozhodli rockeři podpořit sérií koncertů, z nichž jeden se odehrál v sobotu 24. února na Corn Exchange v Cambridge v Anglii.

---

Koncert TOTO v Praze

28. 2. 2018
Obrázek: Koncert TOTO v Praze

Kromě toho, že úterní koncert skupiny TOTO v Pražském Foru Karlín navštívila celá řada posluchačů rádia Beat, byl tam mimo jiné i náš “vrchní fotodokumentarista” Jirka Rogl. Nenechal si to pro sebe a pár povedených snímků ze včerejška nám poslal.

---

Program 9. brněnského Beatfestu

28. 2. 2018
Obrázek: Program 9. brněnského Beatfestu

Už zítra večer se brněnské Semilasso zaplní příznivci rockové muziky, tedy hlavně bíťáky, kteří se budou určitě skvěle bavit na devátém brněnském Beatfestu s podtitulem "Padesát plus". Co Vás tam čeká a nemine a v jakém pořadí se budou kapely na pódiu střídat, si přečtěte dole. 

---

Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

28. 2. 2018
Obrázek: Poslechněte si Chrise Cornella v písni Johnnyho Cashe

Zatímco Johnny Cash zemřel už v roce 2003 (bylo mu 71 let), Chris Cornell naá opustil velmi nečekaně v loňském květnu a dožil se pouhých 52. Ještě před tím však stihl nazpívat velmi zajímavý Cover písně Johnnyho Cashe - Never You Know My Mind. Pustit si jej můžete dole.

---

Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

27. 2. 2018
Obrázek: Na jaře pojedou společnou tour Fogerty a ZZ Top

Někdejší frontman Creedence Clearwater Revival John Fogerty a skupina ZZ Top oznámili, že se chystají na sérii společných koncertů. Bohužel pro nás - bíťáky, se všechna ta vystoupení odehrají za velkou louží. Pro Fogertyho je to prý čest, protože ZZ Top patří k jeho oblíbeným skupinám.

---

Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

27. 2. 2018
Obrázek: Jason Bonham změnil název skupiny na žádost Led Zeppelin

Syn zesnulého bubeníka Led Zeppelin Jason Bonham nedávno změnil název své formace z “Led Zeppelin Experience” na “Led Zeppelin Evening”. V pozadí této změny prý stojí žádost zbývajících členů legendární skupiny, kteří mají s názvem “Led Zeppelin Experience” své vlastní plány.

---

Kameny se opět po letech valí do Prahy

26. 2. 2018
Obrázek: Kameny se opět po letech valí do Prahy

Pražské Letňany zažijí další velký svátek klasického rocku. 4. července přijedou Rolling Stones! Koncert bude součástí evropské části jejich turné No Filter, které zahájí 17. května v irském Dublinu. Předprodej vstupenek bude zahájen 9. března.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 181 361 540 720