Stránky: 1 168 336 500 501 502 503 504 505 506 670

PRAHA - HLAVNÍ MĚSTO ROCKU

5. 3. 2007
Obrázek: PRAHA - HLAVNÍ MĚSTO ROCKU

Tak nejen vzkříšení Genesis, ale i Police. Pražský koncert mají na programu 16. září a bude se konat v Sazka aréně. Další zastávky Stinga + Andyho Summerse a Stewarta Copelanda po Evropě ZDE

---

Rocknoviny

1. 3. 2007
Obrázek: Rocknoviny

Mick Jagger a Martin Scorsese připravují film. Bude se jmenovat The Long Play (LP) a měl by být o dvou přátelích a hudební branži. Další, kdo by se měl na smíku podílet, je oscarový scénárista William Monahan.

Nová deska Alice Coopera se bude jmenovat Along Came a Spider a k našim uším se dostane v květnu. Na desce se podíleli kytaristi Keri Kelli a Damon Johnson, basák Chuck Garric a bubeník Kiss Eric Singer.

30. březen je pak datum pro novou desku Joea Cockera - Hymn For My Soul. Bude na ní deset novinek.

---

THE DOORS mají svoji hvězdu

1. 3. 2007
Obrázek: THE DOORS mají svoji hvězdu

Od včerejška září na chodníku slávy v Hollywoodu zlatá hvězda The Doors. Slavnostního aktu se zúčastnili jen Robby Kreiger a Ray Manzarek. Jim Morrisson to sledoval z rockerského nebe/pekla a kde byl John Densmore ...? Asi někde hrál se svým novým bandem Tribaljazz.

---

500 FLÁKŮ OD BEAŤÁKŮ

1. 3. 2007
Obrázek: 500 FLÁKŮ OD BEAŤÁKŮ

Měli jste týden na sestavení žebříčeku pětiset nejzásadnějších rockových skladeb. Od 26. února do 2. března jsme ji je přehráli:

PONDĚLÍ: 500. - 401. pozice

ÚTERÝ: 400. - 301. pozice

STŘEDA: 300. - 201. pozice

ČTVRTEK: 200. - 101. pozice

PÁTEK: 100. - 1. pozice

Nejlpší desítka:

1 ANOTHER BRICK IN THE WALL - PINK FLOYD
2 BLACK DOG - LED ZEPPELIN
3 HEY JUDE - BEATLES
4 PARANOID - BLACK SABBATH
5 SATISFACTION - ROLLING STONES
6 STAIRWAY TO HEAVEN - LED ZEPPELIN
7 SMOKE ON THE WATER - DEEP PURPLE
8 HIGH HOPES - PINK FLOYD
9 EVERY BREATH YOU TAKE - POLICE
10 BOHEMIAN RHAPSODY - QUEEN
---

Novinky BLACK SABBATH vyjdou v dubnu a už teď jsou k slyšení na Beatu!

28. 2. 2007
Obrázek: Novinky BLACK SABBATH vyjdou v dubnu a už teď jsou k slyšení na Beatu!

Hned druhého to bude očekávaná kompilace "Black Sabbath: The Dio Years". Tedy album složené z 12. hitů se spolupráce Black Sabbath s Ronnie Jamesem Diem + live nahrávky Children Of The Sea a třech novinek: The Devil Cried (singl, který vyjde 13. března a k poslechnutí už je na Beatu nebo ZDE), Shadow Of The Wind, Ear In The Wall. Posledního dubna se pak na pulty obchodů dostane exkluzivní limitované (jen 5000 kusů) live album "Hammersmith Odeon Show!" - opět zde zpívá Dio a seznam skladeb je následující: E5150, Neon Knights, N.I.B., Children Of The Sea, Country Girl, Black Sabbath, War Pigs, Slipping Away, Iron Man, The Mob Rules, Heaven And Hell, Paranoid, Voodoo, Children Of The Grave.

---

ZZ TOP se chystají do Liberce

28. 2. 2007
Obrázek: ZZ TOP se chystají do Liberce

Trio z Texasu si Tipsport arenu zamluvilo na pondělí 18. června 2007 od 20.00 hodin.

---

BEAŤÁCI na cestách - na rodném ostrově Freddieho

27. 2. 2007

Email nám poslal Honza:

Ve čtvrtek jsme se vrátili z dovolené ze Zanzibaru. Kromě krásných
pláží, výpravou za opicema a za kořením jsme také navštívili
Mercurys restaurant v Stoun Town, pojmenovaný po Fredym Mercurym, který se narodil o jeden blok vedle. Posílám pár foto z restaurace a pár
foto z pláží, aby jste si mohli udělat představu jak je tam skvělé
koupání. Stálá teplota vzduchu cca 32 a vody 28 stupnů. Jídlo ...

---

Relax podle IGGY POPA

26. 2. 2007
Obrázek: Relax podle IGGY POPA

V dubnu bude slavit šedesátku a přiznává, že už to není, co to bývávalo. Pro časopis Spin si postěžoval, jak těžké je pro něj v současné době relaxovat. Pop vzpomíná na doby, kdy pro něj odpočinek znamenalo dát si pointa marihuany a tzv. "vypnout". Dnes, kdy se snaží drogám a alkoholu vyhýbat, je třeba najít i jiné způsoby relaxace: "Když mi bylo 21, tak mi k dobrému pocitu stačilo dát si jointa. Teď musím vypnout telefon, hodinu cvičit tai chi, dát si šálek silné kávy a držet se dál od špatných lidí. Pak mám zaručenou hodinu dvě klidu s tím, že vím, že až to skončí, tak se zase budu cítit jako devětapadesátiletý zoufalec, kterým ve skutečnosti jsem!"

PS: Již brzy začne režisér Nick Gomez natáčet životopis Iggyho The Passenger v hlavní roli s "Frodem Pytlíkem" Elijah Woodem. A na jaře vyhcází čtvrtá deska Iggyho kapely The Stooges The Weirdness

---

Nemocný DAVID CROSBY ruší turné

23. 2. 2007
Obrázek: Nemocný DAVID CROSBY ruší turné

Manager rockového veterána se na stránkách omlouvá fanouškům: "Je nám velice líto, že nemůžeme vyrazit na americké turné tak, jak bylo naplánováno. Důvodem jsou zdravotní problémy, které se vyskytly u našeho člena Davida Crosbyho. Děkujeme všem za pochopení a skupina se na vás těší již letos na podzim." Crosby, který se od března chystal na turné s Grahamem Nashem, se v roce 1995 podrobil transplantaci jater. Zrušeno bylo taky turné tria Crosby, Stills and Nash po Austrálii a Novém Zélandu.

---

DARKNESS se vracejí

23. 2. 2007
Obrázek: DARKNESS se vracejí

S novým zpěvákem a novým jménem. Loni v říjnu z kapely odešel Justin Hawkins. Důvodem byla výhra nad alkoholovým démonem - tedy strach, že v kapele by se ke svému "škaredému" zlozvyku zase vrátil. Justin teď pracuje na sólové desce. Opuštění členové Darkness od konce loňského roku pracují na novém materiálu a místo zpěváka převzal basák Richie Edwards: "Konečně se to děje, konečně jsme zmáčkli ten velký červený knoflík a začali nahrávat naši desku."

---
Stránky: 1 168 336 500 501 502 503 504 505 506 670