Stránky: 1 169 338 503 504 505 506 507 508 509 674

RIDERS ON THE STORM mají nového zpěváka a URIAH HEEP bubeníka

19. 3. 2007
Obrázek: RIDERS ON THE STORM mají nového zpěváka a URIAH HEEP bubeníka

Jak už jsme na těchto stránkách psali Raye Manzareka a Robbyho Kriegera po čtyřech letech "opustil" Ian Astbury a vrátil se k The Cult. Místo něj teď bude v kapele Riders on the Storm zpívat Brett Scallions. Jde o 35. letého američana, který ještě loni šéfoval kapele Fuel.

Od Uriah Heep zase v lednu odešel Lee Kerslake (ze zdravotních důvodů) a místo něj zasedne za bicí soupravu Russell Gilbrook. Ten má za sebou spolupráci s Tonym Iommim nebo Van Morrisonem.

---

WHO ve středu nedohráli koncert

16. 3. 2007
Obrázek: WHO ve středu nedohráli koncert

Problém nastal už během první skladby I Can't Explain. Po pár odezpívaných větách se Roger Daltrey odebral do zákulisí. Následovali ho další členové kapely. Po pěti minutách se na pódium vrátil už jen Pete Townshend a oznámil, že Roger, který trpí na záněty průdušek, přišel úplně o hlas a koncert je tedy u konce. Devět tisíc diváků, kteří se do Tampy sjeli, mají teď dvě možnosti. Buď lístek vrátit nebo přijít na náhradní koncert, který byl oznámen na neděli 25. března. Půjde o poslední koncert Who na jejich tour po Americe a Kanadě, 26.3. hrají ještě v Hollywoodu a 16. května začínají v Lisabonu evropskou šňůru.

---

DELP spáchal sebevraždu

16. 3. 2007
Obrázek: DELP spáchal sebevraždu

Dnes je to přesně týden, co byl ve svém domě ve městě Atkinson ve státě New Hampshire nalezen mrtvý 55. letý zpěvák skupiny Boston Brad Delp. Jeho rodina přišla s prohlášením, podle kterého si zpěvák, který trpěl hlubokými depresemi, dobrovolně vzal život."Byl to člověk, který se rozdával pro ostatní, ať už to byla rodina, přátelé nebo zcela cizí lidé. Dával tolik, co mohl a jak nejlépe mohl, a byl z toho velice unaven. Utěšuje nás jedině to, že teď už je zcela určitě v klidu."

---

Co nám doveze WATERS

15. 3. 2007
Obrázek: Co nám doveze WATERS

Roger má za sebou už šest koncertů z jeho aktuální tour. 2. března začínal Mexiku (další termíny) a to ve společnosti těchto muzikantů: Graham Broad (bicí), Andy Fairweather-Low (kytara), Snowy White (kytara), Dave Kilminster (kytara), Jon Carin (klávesy), Harry Waters (klávesy), Katie Kissoon (zpěv), PP Arnold (zpěv), Carol Kenyon (zpěv), Ian Ritchie (saxofon). A jaké skladby zazněly: Happiest Days of our lives, Another Brick In The Wall, Mother, Shine On You Crazy Diamond, Have A Cigar, Wish You Were Here, The Gunner's Dream, Southampton Dock, Fletcher, Memorial Home, Perfect Sense, Leaving Beirut, Set The Controls For The Heart Of The Sun, Sheep, Speak To Me, Breathe, On The Run, Time, The Great Gig In The Sky, Money, Us And Them, Any Colour You Like, Brain Damage, Eclipse. ENCORE: In the Flesh, Vera Lynn, Bring the Boys back Home, Comfortably Numb.

PS: pražský koncert Rogera Waterse se koná 13. drubna 2007

---

KACHNA dostala dárek od SIMONA WRIGHTA

15. 3. 2007
Obrázek: KACHNA dostala dárek od SIMONA WRIGHTA

Bubeník, který hrával s AC/DC (Fly On The Wall, Who Made Who and Blow Up Your Video) nebo Ronnie Jamesem Diem, je momentálně na turné s kapelou UFO. Jejich bicák Andy Parker si zlomil kotník (prý uklouzl na mokré podlaze). V pátek 9. 3. hráli UFO v bratislavském divadle Aréna a mezi fanoušky byla i Beaťačka Lea. A to je velice šikovná holka, dostane se všude a všechno zařídí a dovezla Kachně dárek. Máme pak ještě slíbené fotky. Díky díky díky:

Vinnie Moore - Lea - Simon Wright

---

DVD Michal Pavlíček - Beatová síň slávy je DVOJNÁSOBNĚ platinové!

14. 3. 2007
Obrázek: DVD Michal Pavlíček - Beatová síň slávy je DVOJNÁSOBNĚ platinové!
Záznam vystoupení Michala Pavlíčka se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu dirigovaným Vladimírem Válkem, za účasti mnoha dalších hostů, natočený u příležitosti vstupu Michala Pavlíčka do Beatové síně slávy Radia BEAT, se během necelých tří měsíců prodeje stal DVOJNÁSOBNĚ platinovým. Zmíněné DVD je nominováno českou Akademií populární hudby v kategorii "DVD roku" a Radio BEAT je jako pořadatel nominováno akademiky v kategorii "Událost roku" za pořádání ceremoniálu vstupu českých rockových legend do Beatové síně slávy v červnu minulého roku v Sazka Aréně.
---

14.-16.3.2007 MANOWAR koncerty u nás?

14. 3. 2007
Obrázek: 14.-16.3.2007 MANOWAR koncerty u nás?

14. 3. 2007: Zlín

15. 3. 2007: Pardubice

16. 3. 2007: Plzeň

- Ostravský koncert byl zrušen

Více o kapele na webu Manowar a o lístcích ZDE. ZDE záznam z návštěvy Manowar ve studiu Beatu 3. října 2006

---

Rock and Roll Hall of Fame

13. 3. 2007
Obrázek: Rock and Roll Hall of Fame

V noci na úterý 13.3. v hotelu Waldorf Astoria v New Yorku vstoupila další pětice do Rock and Roll Hall of Fame. Van Halen, R.E.M., Patti Smith, dívčí trio z šedesátých let The Ronettes a hiphopeři Grandmaster Flash and the Furious Five.

Michael Anthony a Sammy Hagar z Van Halen Michael Stipe a Mike Mills z R.E.M Patti Smith

---

HEAVEN AND HELL vyrazili na turné

13. 3. 2007
Obrázek: HEAVEN AND HELL vyrazili na turné

V neděli v kanadském Vancouveru stanuli na jednom pódiu Ronnie James Dio (zpěv), Tony Iommi (kytara), Geezer Butler (basa), Vinny Appice (bicí) a Scott Warren (klávesy) a odstartovali společné turné pod hlavičkou Heaven and Hell. A co po předkapelách Down a Megadeth hvězdy večera zahráli (110 minut): E5150, After All (The Dead), Mob Rules, Children Of The Sea, Lady Evil, Ear in the Wall, I, Sign Of The Southern Cross, Voodoo, The Devil Cried, Drum Solo, Computer God, Falling Off The Edge Of The World, Shadow Of The Wind, Guitar Solo, Die Young, Heaven and Hell (extended), Neon Knights (encore)

Více ZDE a fotky TADY

---

Za bigbítem do kina

12. 3. 2007
Obrázek: Za bigbítem do kina

Od příštího čtvrtka hostí Praha 14. ročník filmového festivalu Febiofest. Vyrazit můžete i na celovečerní dokument o kapele The Police Všichni zírají (Everyone Stares: The Police Inside Out). Ten Stewart Copeland sestříhal ze záběrů pořízených před 30 lety amatérskou kamerou a ze záběrů sestříhal celovečerní film. Na letošním febiofestu si budou promítat taky nové snímky o kultovních Pixies nebo zakladateli Velvet Underground Johnu Caleovi.

---
Stránky: 1 169 338 503 504 505 506 507 508 509 674