Stránky: 1 182 363 503 504 505 506 507 508 509 544 725

NICKO McBRAIN nominován na Ryder Cup

28. 7. 2008
Obrázek: NICKO McBRAIN nominován na Ryder Cup

Letošní golfové klání mezi teamy USA a Evropy se bude hrát od 16. září v klubu Valhalla v Louisville (Kentucky). Kapitán evropanů Nick Faldo nominoval do teamu i bubeníka Iron Maiden a velkého golfivého nadšence Nicka McBraina. Ten se stal členem zákulisního personálu a jeho konkrétní pozice je - motivátor. Myslím, že Evropa vítězství na Ryder Cupu obhájí.

Na fotce je Nicko s dalším golfistou - s kytaristou Iron Maiden Davem Murraym.

---

OZZY plánuje další desku

24. 7. 2008
Obrázek: OZZY plánuje další desku

Mr. Osbourne se na svém MySpace profilu svěřil, že by rád začal na podzim dělat na svém dalším sólovém albu. Další zajímavou zprávu vypustila jeho žena a manažerka Sharon. Prý by rádi pro další ročník Ozzfestu získali jako hlavní hvězdu AC/DC. A o tom, že se Osbourneovic rodina vrací před televizní kamery, o tom už jsme tady psali.

---

Beaťáci bděte!

24. 7. 2008
Obrázek: Beaťáci bděte!

(teda ti kteří potřebujete :o))) Protože zcela chápeme pocity vás všech Beaťáků, které povinnosti nutí vstávat ještě před rozedněním, rozhodli jsme se zmírnit vaše ranní traumata způsobená zvukem budíku alespoň tím, že se pokusíme tento nelidský zvuk nahradit rockem. Proto mezi 05:00 - 06:00 hodinou uslyšíte "Rockový budík Beatu". Natáhnout ho bude na vás - na meilové adrese budik@radiobeat.cz máte od teď možnost objednat si melodii buzení (tedy svůj oblíbený song) na následující den. Přesný čas vám sice neslíbíme (kdo by se takovou drobností zabýval?), ale pokud si svůj song zarezervujete včas,určitě ho ráno uslyšíte! Takže "Rockový budík" nařidtě na budik@radiobeat.cz pro bezbolestné ráno.

---

Na co nejlíp jezdí Volvo

22. 7. 2008

Jen pro zajímvost: Švédská automobilka včera zveřejnila listinu nejlepších skladeb pro řízení auta:

'"Born to Run" Bruce Springsteen
'"S.O.S." ABBA
'"Ramble On" Led Zeppelin
'"Me and Bobby McGee" Janis Joplin
'"Dancing Queen" ABBA
'"Jackson" Johnny and June Carter Cash
'"Take a Chance on Me" ABBA
'"Paradise by the Dashboard Light" Meatloaf
'"Stuck in the Middle With You" Stealer's Wheel
'"Mamma Mia" ABBA
'"Born to Be Wild" Steppenwolf
'"Highway to Hell" AC/DC
'"Low Rider" War
'"Running on Empty" Jackson Browne
'"Southbound" Allman Brothers
'"Waterloo" ABBA
'"Highway 61 Blues" Bob Dylan
'"Little Deuce Coupe" The Beach Boys
'"Knowing Me, Knowing You" ABBA
'"Drive My Car" The Beatles
'"On the Road Again" Willie Nelson

Šestero zastoupení čtveřice ABBA - je jasnou podporou švédských barev.

---

Skladby na nové desce CRADLE OF FILTH

22. 7. 2008
Obrázek: Skladby na nové desce CRADLE OF FILTH

Na chystaném albu Godspeed on the Devil's Thunder budou tyto kusy:

01 In Grandeur And Frankincense Devilment Stirs
02 Shat Out Of Hell
03 The Death Of Love
04 The 13th Caesar
05 Tiffauges
06 Tragic Kingdom
07 Sweetest Maleficia
08 Honey And Sulphur
09 Midnight Shadows Crawl To Darken Counsel With Life
10 Darkness Incarnate
11 Ten Leagues Beneath Contempt
12 Godspeed On The Devil's Thunder
13 Corpseflower

Deska by měla vyjít v říjnu. Půjde o koncepční album jehož hlavním tématem je Gilles De Rais - francouzský zabiják z 15. století. Více čtení na téma ďábelský baron najdete ZDE nebo TADY.

Ještě připomínáme, že 15. srpna hrají Cradle Of Filth na festivalu Brutal Assault (Vojenská pevnost Josefov, Jaroměř)

---

Beaťáci na koncertě WHITESNAKE

22. 7. 2008
Obrázek: Beaťáci na koncertě WHITESNAKE

Fotky ze sobotního koncertu v Karlových Varech poslali Evka (celé album najdete TADY) a Ivoš, který napsal: bylo to super, až na délku koncertu(70 min). Byl hůře nazvučený zpěv, ale slza byla.

Reportáž s fotkama od Jirky Rogla

---

SLAYER zahrají v Praze

22. 7. 2008
Obrázek: SLAYER zahrají v Praze

17. listopadu bude volno, pondělí - státní svátek a metalisti ho oslaví s kalifornskými Slayer. Ti od října jednou Unholy Alliance Tour 2008 společně s kapelami Trivium, Mastodon, Amon Amarth + ještě jedna, zatím nespecifikovaná formace. Tak to bude velké a bude to v Holešovicích. Lupeny budou v nejbližší době k dostání na webu www.shindy.cz a v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.

Na jaře roku 2009 se na trhu objeví obuv s motivy logy o obaly alb skupiny Slayer. K dispozici budou klasické tenisky i boty na vysokém podpatku. V černém i bílém provedení. (zdroj www.hardrocker.cz)

---

EDDIE bude řádit v Edenu

21. 7. 2008
Obrázek: EDDIE bude řádit v Edenu

Spor o to, zda 8.8. bude na fotbalovém stadionu v Edenu hrát pražská Slavia nebo britští Iron Maiden, došel ke šťastnému konci .. pro fanoušky Železné Panny! Fotbalisté Slavie nakonec ustoupili koncertu a svůj zápas s Příbramí přeložili na 6. srpna.

---

Kapelu URIAH HEEP čeká vězení

21. 7. 2008
Obrázek: Kapelu URIAH HEEP čeká vězení

Konkrétně nápravné zařízení v německém Rottenburu. Odehrají tam ve čtvrtek hodinový koncert pro pětistovku vězňů. Podle ředitele věznice, která je umístěna na tamním hradě, vystoupení britské legendy pro odsouzené platí radnice města. Připomínáme, že Uriah Heep vydali před měsícem 21. studiové album Wake the Sleeper. Jde mimojiné o první desku bez bubeníka Leeho Kerslakea. Ten přišel ke kapele v roce 1971, od roku 1979 bubnoval pro Ozzyho Osbournea (později se s ním soudil) a v roce 1982 se vrátil se k UH. Loni ukončil kariéru pro vleklé zdravotní problémy.

---

NAZARETH preferují české publikum

21. 7. 2008
Obrázek: NAZARETH preferují české publikum

Letos už jsme je viděli v Třinci na ve Čkyni a v září přijedou do Česka odehrát ještě dva koncerty. 27. září potěší Nazareth fanoušky ve Sportovní hale v Roudnici nad Labem a o den později na Zimním stadionu v Chebu. Skupina, která na truné k desce Newz slaví i 40 let od založení, si jako předkapelu vybrala Turbo.

PS: Předprodej lístků od 28. července -organizace Kulturní zařízení města Roudnice nad Labem, prodejní místo Kulturní dům Říp, Husovo náměstí 58, 413 01 Roudnice nad Labem (www.ticketportal.cz)

---
Stránky: 1 182 363 503 504 505 506 507 508 509 544 725