Stránky: 1 174 348 517 518 519 520 521 522 523 694

K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

14. 5. 2007
Obrázek: K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

18. let měl švédský kytarista v garáži tohoto červeného drahouška z roku 1983 (Ferrari 308 GTS QV) teď se rozhodl dát ho do dražby. Kára má najeto 53 000 milí a více informací najdete ZDE. Fanoušky pak určitě potěší i fakt, že Yngwie Malmsteen zrovna pracuje na nové desce. A to opět společně se zpěvákem Doogie Whitem (nazpíval desku Rainbow - Stranger in Us All). Nové album by mělo vyjít ještě letos.

---

Titul pro GILLANA

14. 5. 2007
Obrázek: Titul pro GILLANA

Fanoušci chtějí pro Iana prestižní ocenění Řádu britského impéria a sepisují petici. Důvod je jasný. Gillan byl (a doufejme že i bude) během uplynulých 37 let britským velvyslancem rockové muziky po celém světě. Britové mají šanci přidat svůj podpis do 4. března 2008.

---

HELLOWEEN jsou ve studiu

14. 5. 2007
Obrázek: HELLOWEEN jsou ve studiu

Od pátku najdete německé metalisty ve studiu zpěváka Andiho Derise na španělském ostrově Tenerife. A chtějí si opravdu máknout a novou desku pod dozorem producenta Charlie Bauerfeinda fanouškům dodat do konce letošního října. Od poloviny listopadu pak plánují celosvětové turné. Helloween na konci února zabodovali s živákem Keeper Of The Seven Keys - The Legacy World Tour 2005/2006. Kolekce v Evropě patřila mezi deset nejprodávanějších alb.

---

Víkend BLESKŮ na Beatu

12. 5. 2007
Obrázek: Víkend BLESKŮ na Beatu

O víkendu jsme se věnovali kapelám AC/DC a KISS. Ondřej poslal k víkendu blesků tématické foto :o)

"Je to z loňského léta z nádrže Nové mlýny na Moravě. Když jsem ty blesky viděl, sem měl pěkně staženou prdel a když se ten bouřkový mrak dostal fakt nad vodu - tak sem chviličku doufal, že jsou na vode i jiní jezdci a mají větší plachty"

---

OZZY se chystá do důchodu

10. 5. 2007
Obrázek: OZZY se chystá do důchodu

12. července startuje Seattlu další Ozzfest a mr. Madman straší, že by mohlo jít o posledním turné. Osbourne, který 22. května naservíruje fanouškům sólovou desku Black Rain (první singl I Don't Wanna Stop můžeme slyšet na Beatu), si posteskl, že mu chybí energie. Proto varuje fanoušky, kterým letos dopřává turné bez vstupného, aby si koncert užili co nejvíce - je totiž dost pravděpodobné, že bude posledním. Ozzy na stránkách časopisu Guitar World říká: "V mém věku už vážně nevím, kolik takových turné ještě mohu zvládnout. Tohle by klidně mohlo být tím posledním. Leží na mě ohromná zodpovědnost. Když onemocněním, ztratím hlas nebo prostě cokoliv, tak nemůžu vystoupit a publikum bude pěkně naštvané." A dobrá zpráva nakonec: Ozzy svůj každoroční putovní festival založil v roce 1996 a už jeho loňský ročník označoval za poslední.

---

AC/DC news

9. 5. 2007
Obrázek: AC/DC news

Už je tady další termín pro novou studiovou desku. Z letošního dubna (jak tvrdily zaručené zdroje) se velká věc přesouvá na leden roku 2008. Kapela pak klasicky neříká tak ani tak. Prosákly ale informace, že na podzim se můžeme těšit na 2DVD ze zákulisí. Jedna deska se zaměří na dobu s Bon Scottem a druhá na současnou podobu s Brianem Johnsonem. No ... až to bude na pultech, bude to teprve na 100%.

PS: tento víkend na Beatu bude o dvojprofilu AC/DC a KISS

---

Zemětřesení v kapele EVANESCENCE

9. 5. 2007
Obrázek: Zemětřesení v kapele EVANESCENCE

Stačil prý jeden telefonát zpěvačky Amy Lee a kytarista John LeCompt a bubeník Rocky Gray už nejsou součástí kapely Evanescence. Černovlásce se prý hlavně nelíbily jejich další projekty Machina a Mourningside. John k tomu řekl: "Kolem půl čtvrté odpoledne mi zavolala Amy. To nebyl telefonát od kamarádky, to bylo volání od nepřítele, který chce ublížit mně i mojí rodině. Bez jakéhokoliv varování nebo náznaku jsem byl bezdůvodně vyhozen." Rocky pak zvažuje žalobu: "Management kapely mi napsal,

---

HEAVEN AND HELL zahrají v Praze - zahájen předprodej lístků

9. 5. 2007
Obrázek: HEAVEN AND HELL zahrají v Praze - zahájen předprodej lístků

Zpěvák Ronnie James Dio, kytarista Tony Iommi, basák Geezer Butler a bubeník Vinny Appice (neodmyslitelná intra, simulaci zvonů, hromů, blesků a dalších 'sabbathovských' atributů bude mít naživo pod palcem dlouholetý Diův spoluhráč, klávesista Scott Warren.) přijedou 25. června - ano, jen jediný den před Ozzy Osbournem. S tím, že Heaven and Hell si dají dostaveníčko s rockery v Holešovicích v T-Mobile Aréně a Ozzy (společně s KoЯn a Black Label Society) o den později roztřesou Sazka Arénu.

Vstupenky na HaH v sítích Ticketpro a Ticketstream

---

Ochutnej nové SOULFLY

3. 5. 2007
Obrázek: Ochutnej nové SOULFLY
Máte dvě možnosti. 30 "neplacených" vteřin nebo si koupit celou skladbu. Výtěžek bude věnován organizaci Lékaři bez hranic. Nový kus se jmenuje Inflikted (After the Slaughter) a podle Maxe Cavalery nebude chybět na šesté řadové desce, na které Soulfly momentálně pracují. Ukázka a možnost nákupu ZDE.
---

STATUS QUO v září vydají novou desku

2. 5. 2007
Obrázek: STATUS QUO v září vydají novou desku

Název 33. studiového počinu Status Quo se bude jmenovat In Search of the Fourth Chord a do obchodů by měl jít 10. září. K albu bude následovat i turné. 1. července pak Status Quo vystoupí na londýnském stadionu Wembley na velkém koncertu Pro Dianu.

Místo a peníze si připravte i na nové sólové album bubeníka a zpěváka Kiss Petera Crisse. Vyjde 24. července pod názvem One For All. Titulní skladbu natočil s chlapeckým církevním sborem. A jedna písnička se bude jmenovat Space Ace a bude poctou jeho spoluhráči a kamarádovi Ace Frehleymu.

A když už jsme u novinek - ZDE si poslechněte novou nahrávku Korn I Will Protect You, která bude součástí osmého alba kapely - očekávejme 17. července.

---
Stránky: 1 174 348 517 518 519 520 521 522 523 694