Stránky: 1 176 351 522 523 524 525 526 527 528 700

Beaťáci na cestách

31. 5. 2007
Obrázek: Beaťáci na cestách

Katka byla před měsíce ve Finsku na Deep Purple a Thin Lizzy a poslala pár fotografií:

Ty podpisy jsou fakt pravý... :-)))) a Gillan ji měl jako z praku!!! ;-)))))) Připomínal včelu na jaře, co po zimě vyletí z úlu a neví, co se s ní děje... motal se dokola... zmateně se mi pokoušel vnutit svou fixu a pak se odpotácel do dodávky, co ho odvezla do hotelu Sokos - Kimel, nejdražšího hotelu ve městě.

Stála jsem v první řadě :-)))))) basák Thin Lizzy mi hodil první trsátko a trefil mě do hlavy..................... :-)))))))))))))))))))

---

Dnes startuje tour POLICE

30. 5. 2007
Obrázek: Dnes startuje tour POLICE

Už v pondělí se konal první koncert - soukromé vystoupení pro své věrné fanoušky. Do General Motors Place v kanadském Vancouveru měli přístup pouze členové jejich oficiálního fanklubu. Večer začínal Stingův syn Joe Sumner se svou kapelou Fiction Plane (budou předskokany na celém turné). Police pak fanoušky překvapili přepracovanými fláky jako Roxanne, Every Breath You Take a Message In A Bottle. Kytarista Andy Summers řekl: "Na všechny ty slavné písničky jsme se podívali jako na nové kousky. Samozřejmě, jsou tam ty slavné rify, do jisté míry jsme je ale předělali. Pořád si s nimi hrajeme, ale jsou to stále živé písničky. Poslední dva měsíce jsme strávili tím, že jsme je předělávali, dokud jsme s jejich novou verzí nebyli spokojeni. Je v nich intenzita, která přesahuje z původních verzí." Police svůj první koncert v rámci svého turné, oslavující třicet let jejich existence, odehrají dnes v té samé aréně. 16. září se pak chystají do Prahy.

Na YouTube je hned několik záznamů z pondělního koncertu.

---

Prohlédni si nové video McCARTNEYHO

29. 5. 2007
Obrázek: Prohlédni si nové video McCARTNEYHO

Jde o klip k písničce 'Dance Tonight' z jeho připravovaného alba 'Memory Almost Full'. Pro premiéru klipu si sir Paul vybral YouTube. Přehrát si ho můžete ZDE. Natočil ho francouzský režisér Michel Gondry (točí parádní veci s Björk) během března v Londýně a kromě McCartneyho hrajícího na mandolínu v něm můžete viděl i Natalii Portman v roli ducha.

---

Další přírustek do rodiny METALLIKY

29. 5. 2007
Obrázek: Další přírustek do rodiny METALLIKY

Bubeník Lars Ulrich a herečka Connie Nielsen (na fotce) mají první společné dítě - syna, který dostal jméno Bryce Thadeus Ulrich-Nielsen. Narodil se minulé pondělí v San Franciscu a na webu kapely se píše: "Máma se má dobře, otec je vystrašněný a bráchové Layne (6), Myles (8) a Sebastian (16) jsou nadšení (dva mladší jsou má Lars s ex Skylar a nejstarší je z prvního manželství Connie).

Naposledy Matellica zapíjela mimino minulý rok na podzim. To se konečně stal otcem (jako poslední z kapely) i nejstarší člen Kirk Hammet. Celkem chodí (leze) po světě 9 potomků Metalliky - James Hetfield má dvě dcery a jednoho syna (Cali, Castor, and Marcella), Rob Trujillo má dva syny, Lars teď tři a Kirk syna Angela. Nejstarší z potomků Metalliky je osmiletá Cali Tee Hetfieldová.

---

Rock for money - money for ...

29. 5. 2007
Obrázek: Rock for money - money for ...

Mark Knopfler se rozhodl znovu vydat velký hit jeho skupiny Dire Straits z roku 1985 Brother in Arms - vychází právě dnes. A to pro charitu. Chce tak získat peníze pro veterány britské války o Falklandy (Malvíny). Mark věnuje autorský honorář na konto nadace South Atlantic Medal Association, která posílá traumatizované bývalé vojáky zpět na ostrovy, aby se zde konečně vyrovnali s démony, které je od válečného konfliktu provázejí. Od války Británie proti Argentině letos uplyne 25 let. Knopfler dodává: "Jsem dojat, že moje píseň, kterou jsem napsal právě v době této války, byla vybrána, aby pomáhala těm, kteří válkou stále trpí."

Členové Kiss chtějí peníze na své účty. A to za další novinku s logem kapely. Kiss už na svých webových stránkách prodávají kondomy a rakve, nabídku rozšířili o stůl (na kafčo nebo partičku pokru) "Rock And Roll Over". "Tento Kiss Rock And Roll Over jídelní stůl je zkonstruován z velice odolného laminátu, který tvoří celou horní desku a je aplikován i na střed a boky. Stůl je nalakovaný."

---

Seznamte se s novou zpěvačkou NIGHTWISH

29. 5. 2007
Obrázek: Seznamte se s novou zpěvačkou NIGHTWISH

Původně jsme se jméno nástupkyně vyhozené Tarji Turunen měli dozvědět až zítra, ale tajemství bylo již vyzrazeno. S Nightwish novou desku natáčí švédská zpěvačka Anette Olzon. Kapela o své nové pěvkyni prozradila, že se narodila 21. června 1971. Vyrůstala v rodině hudebníků a zpívala už od dětství. "Matka mě od osmi let nutila, abych hrála na hoboj! V dětství jsem byla pořád na turné se svojí matkou a její kapelou, občas jsem dokonce zpívala s nimi na pódiu". Od třinácti se Anette zúčastnila několika soutěží pro mladé talenty. Nastoupila do své první "opravdové kapely", když ji bylo 17. "Byla to ...

---

Vláďa MIŠÍK bude příští týden točit DVD

28. 5. 2007
Obrázek: Vláďa MIŠÍK bude příští týden točit DVD

Dnem D bude středa 6.6. a místem M pak Divadlo Archa. Půjde o další z koncertů k oslavám Mišíkových šedesátin. Na akci bude doprovázen svojí kapelou ETC: Jan Hrubý (housle), Jiří Veselý (basa), harmonika, Jiří "Zelí" Zelenka (bicí, zpěv), Pavel Skála (kytary, zpěv), Jan "Kulich" Pokorný (kytara). Dále zahraje hned několik hostů. Radim Hladík s Blue Effectem, Olin Nejezchleba, Vlasta Třešňák, Vladimír Merta a další.

---

Víkend Rockových gladiátorů

27. 5. 2007
Obrázek: Víkend Rockových gladiátorů

Turnaj, ve kterém stanuli proti sobě zástupci bigbítu se svými koncertními nahrávkami. Jako nejelší live kapelu Beaťáci zvolili AC/DC, před Deep Purple a souborem Vítkovo Kvarteto.

Průběh bojů najdete ZDE

---

Včera byla v provozu ROCKOVÁ PUMPA

24. 5. 2007
Obrázek: Včera byla v provozu ROCKOVÁ PUMPA

Už podruhé jste mohli tankovat rockovou muziku na jižní spojce - přesněji v areálu Zapa Betonu.

Další fotky ze středeční pumpy

ZDE jsou fotky z první pumpy (červen 2006)

---

McCARTNEY na turné nepojede

22. 5. 2007
Obrázek: McCARTNEY na turné nepojede

Ze slibovaného celosvětového turné Paula McCartneyho sejde. Podle jeho slov míní letos uskutečnit pouze několik koncertů na podporu nového alba Memory Almost Full (vyjde 4. června). A důvod? Chce se první "v klidu" rozvést s Heather Millsovou. Turné se tak odsouvá až na příští rok.

---
Stránky: 1 176 351 522 523 524 525 526 527 528 700