Stránky: 1 184 366 525 526 527 528 529 530 531 549 731

V sobotu se na Beatu čepuje muzika

20. 2. 2008
Obrázek: V sobotu se na Beatu čepuje muzika

Milí přátelé, Beaťáci!

Sobotní Rocková pípa už běží na našem rádiu déle než tři roky. Zpočátku jsme vstupovali do velmi neznámého prostoru a netušili jsme, jak takový pořad čtyř hodin písniček pouze na přání posluchačů v sobotu večer bude vůbec fungovat. K naší radosti se Pípa stala velmi oblíbenou a posluchačů má mnohem, mnohem víc, než lze obsloužit. S tím se ovšem objevily problémy netušené. Dobře víte, že vtipná parta u jednoho stolu dokáže automatickým opakováním volby z více telefonů najednou ...

---

VAN HALEN zahrají pro Tigera Woodse

20. 2. 2008
Obrázek: VAN HALEN zahrají pro Tigera Woodse

Nejlepší golfista světa oznámil, že na jeho letošní charitativní akci Tiger Jam IX se bude vše točit okolo jeho oblíbené kapely Van Halen. Eddie Van Halen, David Lee Roth, Alex Van Halen a Wolfgang Van Halen se v sobotu 19. dubna v kasínu The Mandalay Bay v Las Vegas zúčastní večeře s dražbou a pak odehrají koncert. Lístek stojí $125 a výtěžek půjde nadaci The Tiger Woods Foundation - která do různých oblastí nasypala přes 30 milionů dolarů a pomohla 10 milionům dětí a studentů. V roce 2003 hrála na Tiger Jam kapela Bon Jovi.

Na fotce je Eddie se synem Wolfgangem - rocker neodkládá cigáro ani na greenu :o)

---

Valentýn Billyho GIBBONSE

19. 2. 2008
Obrázek: Valentýn Billyho GIBBONSE

Kytarista ZZ Top trávil minulý čtvrtek pravda v romantickém duchu. V houstonském odchoďáku oddával Paula Burgesse a Patricii Calmers - kteří obřad vedený fousáčem vyhráli v soutěži. Pro Gibbonse to nebyla premiéra. Má pověření oddávat ve 49 státech USA a už oddal na dvě desítky párů - nejčastěji v Texasu. Video z minulého čtvrtka (pan oddávající Gibbons v typickém kulichu) najdete ZDE. ZZ Top teď v neděli (24.2.) čeká vystoupení na California Speedway pro závody NASCAR.

---

Benešovská frekvence 96,9 FM v provozu !

19. 2. 2008
Obrázek: Benešovská frekvence 96,9 FM v provozu !

Tak se zdařil další malý krůček pro technika, ale velký krok pro Beat. Dnes odpoledne odjel náš "božský Pavka" do Benešova a osobně zasunul síťovou vidlici do zásuvky. A co se nestalo? Nejprve nic, ale hned po odhalení souvislosti s tlačítkem ON/OFF, se signál Beatu na frekvenci 96,9 FM začal a nepřestal šířit po Benešově a okolí. Tak mu všichni přejme, ať mu to vydrží!

Beaťáci

---

Co hrají NIGHTWISH na svém turné

18. 2. 2008

Ve středu přijedou do Prahy Nightwish. A co konkrétně můžeme očekávat, tady je setlist z koncertu v Sydney (1.2.08)

01. Bye Bye Beautiful (Youtube)
02. Dark Chest Of Wonders
03. Ever Dream
04. Who Ever Brings The Night
05. Amaranth (Youtube)
06. The Islander (Youtube)
07. The Poet And The Pendulum
08. Sacrament Of The Wilderness
09. Sahara
10. Nemo (Youtube)
11. 7 Days To The Wolves (Youtube)
12. Wishmaster
13. Wish I Had An Angel

---

KISS už nic nenatočí - ale přijedou

13. 2. 2008
Obrázek: KISS už nic nenatočí - ale přijedou

Tak první ta dobrá zpráva. Dnes byl na webu Kiss zveřejněn jízdní řád nadcházejícího turné po Evropě. A 6. června je termín pro Prahu:

Lístky budou v prodeji od pátku 15. února.


Květen
11 Munich Olympiahalle GERMANY
13 Verona Arena ITALY
15 Belgrade USCE Stadium SERBIA
24 Moscow Olympissky RUSSIA
26 St Petersburg Newarena RUSSIA

Červen
4 Hamburg Color Line Arena GERMANY
6 Prague Saska Arena CZECH REPUBLIC
9 Berlin Velodrom GERMANY
10 Mannheim SAP Arena GERMANY
11 Oberhausen Arena GERMANY
Download Festival UK
15 Arrow Festival HOLLAND
17 Paris Bercy FRANCE
18 Stuttgart Schleyerhalle GERMANY
21 Bilbao Kobetamendi SPAIN


A že už Kiss nic nenatočí? Tím si je naprosto jistý Gene Simmons. Podle jeho názoru nemá smysl dělat desky v době, kdy nahrávací průmysl skomírá: "Nemáme žádný nový materiál, protože tu není žádný nahrávací průmysl. Kapela, která zkouší dělat něco nového, jako by lezla po klouzavé hoře. Bylo by pěkné mít nové písničky, ale proč? A jak to teď vlastně funguje, že dáte na internet svoje písničky zadarmo? A pak co?"

---

7.2.2008 Koncert 8. Naděje Beatu

12. 2. 2008
Obrázek: 7.2.2008 Koncert 8. Naděje Beatu

Minulý čtvrtek se v klubu Vagón vyhlašovala 8. Naděje Beatu. Vedle vítězné kapely BOBR CHUTNÁ DVAKRÁT zahrála i druhá EMOCE a třetí HLINÍKOVÉ LOPATKY DĚDEČKA PIPÝNA. Kalumet strýčka indiána - cenu poroty si odnesla VYHOUKANÁ SOWA. Více o Naději ZDE

Fotil Martin Myslivec

Fotky od Balůa

---

How Deep is Your Love?

11. 2. 2008
Obrázek: How Deep is Your Love?

Tak se jmenuje valentýnská soutěž Deep Purple, kterou kapela vyhlásila na jejich oficiálním webu. Můžete jim poslat fotku (nahrávku), jak hluboká je tvoje láska k tomuto bandu. Stejně jako to udělala Beaťačka Katka. Uzávěrka soutěže je do 13. února 23:55. O den později bude oznámen vítěz, který od kapely dostane podepsanou fotku a dárkovou kartu v hodnotě $45 na odběr věcí z jejich eshopu (jedna karta pro výherce a jedna pro jeho miláčka). A protože bude na webu Deep Purple taky galerige s došlými výtvory, tak až bude tvořit, nezapomeňte zakomponovat i samolepku Beatu :o)

---

DEEP PUPRPLE v pondělí hráli v Kremlu

11. 2. 2008
Obrázek: DEEP PUPRPLE v pondělí hráli v Kremlu

Ruský plynárenský gigant Gazprom slaví 15 let své existence a na "narozeninový" koncert byli pozváni taky oblíbenci šéfa správní rady firmy, ruského vicepremiéra a zřejmého budoucího ruského prezidenta Dmitrije Medveděva. Ten fandí Deep Purple. Přítomen oslav bude i nynější ruský prezident Vladimir Putin. Ten je znám svým zaujetím ruskou muziku a tak vedle Gillana na večírku zazpívá i nesmrtelná sovětská (a ruská) zpěvačka Alla Pugačevová. Na akci vystoupila i Tina Turner.

Deep Purple, Dmitrij Medveděv a Alexej Miller

---

GRAMMY pro SPRINGSTEENA i PLANTA

11. 2. 2008
Obrázek: GRAMMY pro SPRINGSTEENA i PLANTA

V rockových kategoriích si 3 gramofonky odnesl Bruce Sprinsgteen. Byl označen za nejlepšího sólistu, jeho skladba Radio Nowhere nejlepší rockovou písní a třetí cenu získal The Boss v kategorii instrumentálek za Once Upon A Time In The West z desky We All Love Ennio Morricone. Z té byla i další nominovaná nezpívaná skladba The Ecstasy Of Gold od Metalliky. Nejlepší rockovou desku roku 2007 natočili Foo Fighters -Echoes, Silence, Patience & Grace - na ní najdete i nejlepší Hard Rockovou skladbu The Pretender. Nejvíc z metalistů členy Americké huební akademie potěšili Slayer se skladlou Final Six (Christ Illusion). Cenu pro nej.rockovou kapelu nebo duo získali The White Stripes (Icky Thump). Nejlepší spolupráci v kategorii pop mamí na svědomí Robert Plant & Alison Krauss - Gone Gone Gone (Done Moved On).
Komplet oceněných a nominovaných

---
Stránky: 1 184 366 525 526 527 528 529 530 531 549 731