Stránky: 1 180 358 534 535 536 537 538 539 540 715

Ze studiové pošty

24. 6. 2007
Obrázek: Ze studiové pošty

O tomto víkendu dorazilo hned několik zajímavých obrázků. Jirka Wagner opět fotil na zahradní rockové pípě:

Pepa poslal následující fotky s dotazem: "Existuje filmový záznam z toho koncertu ? Musel to být zažitek..." To tedy musel, třeba někdo z Beaťáků poradí, kde sehnat i zvuk.

Další fotky ze společného vystoupení Rolling Stones a brothers Angus & Malcolm Young (r.2003) a ZDE video

Ve středu hráli v Praze Genesis a Honza Hamerník dostal za úkol zjistit - čím přiletěli. Tady a tady jsou náhledy s tím, že "Fotka z Prahy ale asi není :-( "

A ještě přikládám email, který přišel od Leoše z Anglie. PÍše o tom, jak sleduje festival v Glastonbury. Tam je teď osobně i náš Vojtěch Lindaur a bude své zážitky líčit ve vysílání Beatu v pátek ráno od 9. hodin.

---

Fanoušci KABÁTU mají nové stránky

21. 6. 2007
Obrázek: Fanoušci KABÁTU mají nové stránky

Na adrese www.kabat-fans.cz byl spuštěn nový fanouškovský web. Kromě věcí předvídatelných: jako je profil členů kapely, rozpis koncertů, hromada fotek, videí, diskuze, kompletní diskografie (včetně textů), frajeřinky ke stažení (třeba kompletní demodeska z roku 91 Orgasmus) si můžete počíst v Deníku z turné - pocity a dojmy Oty Váni z každého koncertu. /Jak sis užil pražský koncert: Koncert v Praze byl ...

---

Bratři CAVALEROVI spolu

20. 6. 2007
Obrázek: Bratři CAVALEROVI spolu

Kytarista a zpěvák Max a starší bubeník Igor potvrdili, že poprvé po deseti letech společně pracují na novém materiálu. Pod jakou hlavičkou, to nechtěji proradit, jen slibují zajímavé hosty - kytarista Soulfly Marc Rizzo nebo někdo z Napalm Death. A když už jsme u ND, tak bohužel - pokud jste se na ně chystali 30. června na TopFest v Novom Mestě na Váhom - Napalm nepřijedou. Důvodem jsou rodinné problémy.

---

BEATOVÁ SÍN SLÁVY

19. 6. 2007
Obrázek: BEATOVÁ SÍN SLÁVY

Čtvrtý slavnostní večer se konal 14.6.2007 na Střeleckém ostrově. A dopadlo to dobře. Michal Prokop, Katapult a Petr Novák (in memoriam) jsou již v Beatové síni slávy. Jako první poslal fotodokumentaci (klikni sem) Jirka Wagner. Díky moc.

Fotky z Beatové síně slávy od Teda

Fotky z Beatové síně slávy od Standy

Další sada fotek od Evky

A když už jsme u hromadných akcí Beaťáků: ZDE najdete fotky ze sobotní (16.6.2007) Rockové pípy na zahradě Beatu. Příjďte příští sobotu na další - bude pivo, muzika a ....

---

A nová deska NIGHTWISH se bude jmenovat ...

18. 6. 2007
Obrázek: A nová deska NIGHTWISH se bude jmenovat ...

Dark Passion Play. Do prodeje půjde na konci září a seznam skladeb je následující:

1. The Poet And The Pendulum
2. Bye Bye Beautiful
3. Amaranth
4. Cadence Of Her Last Breath
5. Master Passion Greed
6. Eva
7. Sahara
8. Whoever Brings The Night
9. For The Heart I Once Had
10. The Islander
11. Last Of The Wilds
12. 7 Days To The Wolves
13. Meadows Of Heaven

Kapela už před měsícem vypustila první singl s novou zpěvačkou Anette Olzon Eva a na konci srpna to bude další a to skladba Amaranth.

---

Dej si znovu koncert IRON MAIDEN

18. 6. 2007

Na YouTube je kompletní záznam z koncertu 10. června z festivalu v Donington Parku:

01. Different World (Video)
02. These Colours Don't Run (Video)
03. Brighter Than a Thousand Suns (Video)
04. Wrathchild (Video)
05. The Trooper (Video)
06. Children of the Damned (Video)
07. The Reincarnation of Benjamin Breeg (Video)
08. For the Greater Good of God (Video)
09. The Number of the Beast (Video)
10. Fear of the Dark (Video)
11. Run to the Hills
12. Iron Maiden (Video)
----------------------
13. 2 Minutes to Midnight (Video)
14. The Evil That Men Do (Video)
15. Hallowed Be Thy Name (Video)

---

BEATALLICA má zelenou

18. 6. 2007
Obrázek: BEATALLICA má zelenou

Šest let trvající spor okolo kapely mixující Metallicu s Beatles je u konce. Vydavatelé, chránící vydavatelská práva hudebního katalogu skupiny Beatles a Metalliky dali bláznivé čtyřce požehnání. Zpěvák Jaymz Lennfield, kytarista Grg Hammetson, basák Kliff McBurtney a bubeník Ringo Larz (skutečnými jmény Michael Tierney, Jeff Salzman, Paul Terrien a Ryan Charles) mají konečně na oficiálním trhu desku Sgt. Hetfield's Motorbreath Pub Band (skladby jako: Leper Madonna, Helvester of Skeltern nebo A Garage Dayz Nite) a právě jednou turné po USA s názvem Twist & Mosh 2007.

---

TÁBOR 98,6 fm vysílá !

18. 6. 2007
Obrázek: TÁBOR 98,6 fm vysílá !

Všem našim Beaťákům,

náš Pavka-technik stále ještě visí za nohu zamotán v anténím propletenci, přesto ale můžeme s pýchou prohlásit, že táborský vysílač s frekvencí 98,6 fm je v provozu (a zůstane, i když Pavla odmotáme). Díky Vám předem za každou zprávu (SMS, e-mail, telefon) o zachycení a kvalitě tohoto signálu.

Hezký den vaši Beaťáci

---

Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

16. 6. 2007
Obrázek: Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

Radio Beat vydává pro své posluchače, ale nejen pro ně, elektronický týdeník - Beatová Rozhledna. Časopis připravujeme s Vojtěchem Lindaurem, předním hudedním publicistou (dříve Melodie, Gramorevue, Rock a Pop). Týdeník obsahuje informace z rockové muziky, recenze, rozhovory ale i detailní program rádia Beat vždy na týden. Zajímavostí je i pravidelná
soutěž pouze pro čtenáře našeho bulletinu. K odběru se můžete přihlásit velice jednoduše - na těchto stránkách v pravém sloupci klikněte na odkaz BEATOVÁ ROZHLEDNA a vyplňte emejlovou adresu - na ní pak každý týden očekávejte porci bigbítových informací z Beatové rozhledny.

Dívám se do dáli, dívám se zpátky, do nebíčka, do peklíčka.

A co nevidím!


---

ROCKDETECTOR

15. 6. 2007
4 týdny jsme vysílali každý pracovní den od 14. hodin ROCKDETECTOR. Pavel Malúš na základbě vašich hlasů odehráldesítku nejlepších pecek od některého z rockových gigantů.

Poklepáním na "celý text" (na pravé straně pod článkem) se dostanete na přehled všech intepretů (a skladeb), kteří už prošli RockDetektorem.

Od pondělí v čase 14. - 15. hodin se do programu Beatu vracejí tupláky - dvě skladby od jednoho interpreta.

---
Stránky: 1 180 358 534 535 536 537 538 539 540 715