Stránky: 1 183 366 534 535 536 537 538 539 540 548 730

Hvězdy objetivem zákona

13. 11. 2007
Obrázek: Hvězdy objetivem zákona

Už jste navštívili stránky Smoking gun? Vřele doporučujeme. Najdete zde fotografie hvězd (a to ne jen rockerských) pořízené policií. Nejnovější jsou zde obrázky Davida Bowieho. Snímky staré třicet let pochází z policejního oddělení v newyorském Rochesteru, kam se David dostal v březnu 1976 kvůli obvinění z přechovávání marihuany. Bowie, kterému bylo 29 let, byl zatčen společně s rockerem Iggy Popem v rochesterském hotelu po společném koncertu. Bowie byl ve vězení držen několik hodin a poté propuštěn na svobodu. Snímek byl pořízen tři dny po zatčení, když se Bowie na stanici vrátil kvůli přečtení obžaloby. Určitě se na stránky podívejte - možná poprvé zde uvidíte, jak vlastně vypadá obličej Marilyn Mansona. A co je to za blonďáčka na fotce pořízené na stanici v Memphisu 15. května 1984? Jasně strýček Ozzy. Ale kdo pozná fešáka na pravé fotce? Obrázek je z roku 1977 po jedné bouračce v Novém Mexiku.

---

V pondělí začal předrodej lístků na NIGHTWISH

12. 11. 2007
Obrázek: V pondělí začal předrodej lístků na NIGHTWISH

Finská kapela s novou zpěvačkou Anette Olzon přijede do Prahy prezentovat aktuální album Dark Passion Play 20. února 2008. Předpordej lístků do T-Mobile arény začal dnes v 15. hodin v síti Ticketportal. Jako předkapela zahrají Pain.

A když už je řeč o koncertech, napsal nám Zdeněk: Díky upoutávce na Beatu jsem neprošvihl super koncert v Akropoli. Bues session se Zuzkou Michnovou byli (jako vždy) skvělí! posílám odkaz na pár fotek ZDE

---

The WHO plánují dál

12. 11. 2007
Obrázek: The WHO plánují dál

Roger Daltrey prozradil, že kapela si na rok 2008 domluvila nejen koncerty po Japonsku a Austrálii, ale bude i nová deska. Kdy si ji poslechneme, to není jisté. Kapela slibuje, že to bude dříve než za 24 let. Tak dlouho si dali pauzu před loňskou deskou Endless Wire. Pete Townshend píše nový materiál a prý to málo, co už Roger slyšel, zní moc dobře.

---

BEAT pro PARDUBICE a BENEŠOV

12. 11. 2007
Obrázek: BEAT pro PARDUBICE a BENEŠOV

Tento týden je opravdu pro rodinu Beaťáků luxusní. V pondělí jsme začali vysílat v Českých Budějovicích. V úterý jsme si užili Beatfest a dnes přišla další dobrá zpráva - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání nám udělila povolení vysílat v Benešově (96,9 MHz/200 W) a v Pardubicích (107,8 MHz/100 W). Hurá bigbít!!!

PS: momentálně se pracuje na vysílačích v Rychnově nad Kněžnou a ve Slavonicích.

---

ARAKAIN křtil DVD

10. 11. 2007
Obrázek: ARAKAIN křtil DVD

Ve čtvrtek se opět Retro Music Hall otřásala v základech, a to hned několikrát. Poprvé, když před plný sál nastoupila kapela Empire jako "předskokan". Fanoušky uvedla do správné nálady a když na pódium přišel Arakain - otřásla se podruhé. Atmosféra výborná a tak se mohlo po několika písních pokřtít nové DVD Arakain XXV. - kdy se hala otřásla potřetí i výbuchem šampaňského :-) Všichni jsme si koncert užili, tak příště za dalších 25 .... ?
Posílám Ti pár fotek na ukázku, ostatní jsou ZDE.

Eva

PS: Jirka Urban z Arakainu bude muziku na Beatu hrát v pátek od 9. do 10. hodin v rámci pořadu Rockerovo ráno.

---

DORO na turné s kapelou KREYSON

8. 11. 2007
Obrázek: DORO na turné s kapelou KREYSON

A pozor jedna zastávka je v Českých Budějovicích. Pokud by si rád někdo nadělil předčasný vánoční dárek, tak ten koncert je 20. prosince a to v KD Vltava a zahraje zde taky kapela Seven. Druhý český koncert je 18. 12. v Uherském Brodě. Christmas Europe Tour 007 Doro a Kreysonu zavítá taky do Švýcarska, Německa a Polska. Na dvou koncertech v Německu bude vystupovat také kapela W.A.S.P. Více informací ZDE.

---

Proč odešel EVANS od AC/DC?

8. 11. 2007
Obrázek: Proč odešel EVANS od AC/DC?

Jen na úvod. Dave Evans (neplést si s Davidem Evansem = The Edge z U2) byl úplně první zpěvákem AC/DC v období od listopadu 1973 do září 1974. S kapelou natočil singl Can I Sit Next to You Girl?/Rockin In The Parlour. Pak byl nahrazen Bon Scottem.

A proč byl odejit? Některé zdroje tvrdí, že se s ním bratři Youngové rozloučili kvůli jeho inklinaci ke glam rocku. On sám prohlásil, že za tím byly ženské.

---

Co se stalo PAGEOVI?

8. 11. 2007
Obrázek: Co se stalo PAGEOVI?

Jimmy první trochu mlžil. Ale celý svět zajímalo, co se vlastně stalo, když byl kvůli jeho zlomenému prstu posunut koncert Led Zeppelin v Londýně. Tak pozor, Pege šel s barvou ven. Malíček na levé ruce si zlomil při zahradničení, když si za domem dělat cestičku z kamenů. Jeden mu upadl na prst a bylo to. Prý se ale hojí dobře. Na otázky ohledně skladeb, které v prosinci v Londýně zahrají, odpověděl: "Je mnoho písní, které by lidi rádi slyšeli. Asi zahrajeme především ty největší hity." A co další koncerty? Jimmy neřekl ne. Tak se nechme překvapit.

---

BEASTFEST 2007

7. 11. 2007
Obrázek: BEASTFEST 2007

úterý 6. listopadu 2007 ve velkém sále Lucerny od 18:00

Začali finalisté naděje Beatu

a držitelé Kalumetu strýčka Indiána The CARVE

pak nastoupili řízní SYNDROM

jinou podobu bigbítu prezentovali ABRAXAS

o punkovou jízdu se postarali VISACÍ ZÁMEK

SESTRY byly klasicky ve větším než tříčlenném složení,

ale hrály neklasicky akusticky

pak se v zákulisí začaly objevovat podivné postavy,

které se pak přesunuly i na pódium

společně s kapelou VÍTKOVO KVARTETO

a to pak byla divočina

Honza (za podpory Kachny) si splnil sen:

"vystoupil s kytarou před vyprodanou Lucernou"

o tečku se postaral KABÁT

Teď nám dejte zase rok a ....

díky za fotky Tedovi Kosnarovi

a kdo nemá dost - podívá se do galerie naší dvorní fotografky Evky

a na YouTube už je i video

---

V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH by chtěl žít každý!

7. 11. 2007
Obrázek: V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH by chtěl žít každý!

pondělního poledne ta slavná věta platí beze zbytku - v Českých Budějovicích by chtěl žít každý, protože i tam naladíte Radio Beat a to na frekvenci 101,2FM.

Hezký poslech, vaši Beaťáci!

---
Stránky: 1 183 366 534 535 536 537 538 539 540 548 730