Stránky: 1 180 358 535 536 537 538 539 540 541 715

BEATALLICA má zelenou

18. 6. 2007
Obrázek: BEATALLICA má zelenou

Šest let trvající spor okolo kapely mixující Metallicu s Beatles je u konce. Vydavatelé, chránící vydavatelská práva hudebního katalogu skupiny Beatles a Metalliky dali bláznivé čtyřce požehnání. Zpěvák Jaymz Lennfield, kytarista Grg Hammetson, basák Kliff McBurtney a bubeník Ringo Larz (skutečnými jmény Michael Tierney, Jeff Salzman, Paul Terrien a Ryan Charles) mají konečně na oficiálním trhu desku Sgt. Hetfield's Motorbreath Pub Band (skladby jako: Leper Madonna, Helvester of Skeltern nebo A Garage Dayz Nite) a právě jednou turné po USA s názvem Twist & Mosh 2007.

---

TÁBOR 98,6 fm vysílá !

18. 6. 2007
Obrázek: TÁBOR 98,6 fm vysílá !

Všem našim Beaťákům,

náš Pavka-technik stále ještě visí za nohu zamotán v anténím propletenci, přesto ale můžeme s pýchou prohlásit, že táborský vysílač s frekvencí 98,6 fm je v provozu (a zůstane, i když Pavla odmotáme). Díky Vám předem za každou zprávu (SMS, e-mail, telefon) o zachycení a kvalitě tohoto signálu.

Hezký den vaši Beaťáci

---

Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

16. 6. 2007
Obrázek: Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

Radio Beat vydává pro své posluchače, ale nejen pro ně, elektronický týdeník - Beatová Rozhledna. Časopis připravujeme s Vojtěchem Lindaurem, předním hudedním publicistou (dříve Melodie, Gramorevue, Rock a Pop). Týdeník obsahuje informace z rockové muziky, recenze, rozhovory ale i detailní program rádia Beat vždy na týden. Zajímavostí je i pravidelná
soutěž pouze pro čtenáře našeho bulletinu. K odběru se můžete přihlásit velice jednoduše - na těchto stránkách v pravém sloupci klikněte na odkaz BEATOVÁ ROZHLEDNA a vyplňte emejlovou adresu - na ní pak každý týden očekávejte porci bigbítových informací z Beatové rozhledny.

Dívám se do dáli, dívám se zpátky, do nebíčka, do peklíčka.

A co nevidím!


---

ROCKDETECTOR

15. 6. 2007
4 týdny jsme vysílali každý pracovní den od 14. hodin ROCKDETECTOR. Pavel Malúš na základbě vašich hlasů odehráldesítku nejlepších pecek od některého z rockových gigantů.

Poklepáním na "celý text" (na pravé straně pod článkem) se dostanete na přehled všech intepretů (a skladeb), kteří už prošli RockDetektorem.

Od pondělí v čase 14. - 15. hodin se do programu Beatu vracejí tupláky - dvě skladby od jednoho interpreta.

---

V prosinci přijede do Prahy JOE COCKER

14. 6. 2007
Obrázek: V prosinci přijede do Prahy JOE COCKER

Pro koncert v Sazka aréně si vybral dobře zapamatovatelné datum 12. 12. Lístky už jsou v prodeji - více ZDE. Joe přijede představit svoji novou desku Hymn for My Soul - vyšla v březnu. A obsahuje skladby jeho oblíbenců např Steviea Wondera, George Harrisona, Boba Dylana.

---

Mít bříško jako TYLER!

13. 6. 2007
Obrázek: Mít bříško jako TYLER!

Aerosmith je kapela, která na tom zdrovotně není nejlépe. Basák Tom Hamilton si loni "užil" s rakovinou krku a zpěvák a hlavní tanoun Steven Tyler bojoval s hepatitidou typu C. Teď už je mu dobře a už se prý strachuje hlavně o svou postavu. Devětapadesátiletý rocker přiznává, že jednou z jeho nočních můr je strach, že přibere a nevejde se tak do svých superúzkých kalhot. Steven žije v neustálém strachu z přibírání, a proto se prakticky celý svůj život trápí dietami. "Musím sledovat co jím, protože mám jednu noční můru, že přiberu na váze a skončím jako jedna z těch rockových hvězd, které se v jistém věku koulejí po pódiu. Člověk se pak na ně podívá a pomyslí si: Bože můj, co se s nimi stalo? Jak to mohli nechat dojít až sem? Často proto volám svému kolegovi Joe Perrymu s otázkou: Pořád vážíš 145 liber? Bože můj, já se zkrátka chci vejít do kalhot, co jsem měl na našem posledním turné. Moje motto je, že nic nechutná tak dobře, jako pocit být štíhlý. Během dne jím velice nepravidelně a večer se spokojím s brokolicí a lososem. A každou noc před spaním si dám 250 sedů lehů." Tohoto pána na pivo asi opravdu nezvěte. Stejně má raději mléko (viz fotka)

---

Anneke opustila GATHERING

13. 6. 2007
Obrázek: Anneke opustila GATHERING

Zpěvačka Anneke van Giersbergen končí z osobních důvodů. Na webu kapely se píše, že ještě do srpna vydrží se svými spoluhráči na rozjetém turné. 27. 7. hrají v Malé Skále v rámci Benátské noci. Poslední koncert by měla za Gathering odzpívat 4. srpna na festivalu Ankkarock ve Finsku. Frank, Hans, Marjolein & René pak budou pracovat na novém materiálu, hledat zpěváka nebo zpěvačku (na web už vyvěsili podmínky konkurzu) a věří, že příští rok potěší svět další deskou. Hlas Anneke teď hledejme v nové kapele Agua de Annique.

---

Beaťáci Pepa a Lada poletí do Londýna na BON JOVI

11. 6. 2007
Obrázek: Beaťáci Pepa a Lada poletí do Londýna na BON JOVI

V neděli 24. června se bude v Londýně otevírat největší zábavní aréna na světě. Bude se jmenovat O2 a jako první zde bude při otevírání koncertovat kapela Bon Jovi. Na tuto show lístky zmizely během jediné minuty - podej začal 19.4.v 9.00 a v 9.01 již byl celý stadión vyprodaný. Dva poslední lístky (+ letenky a bydleni) v pátek s samolepkové soutěži s Kachnou vybojoval Pepa na své mašině. Gratulujeme!

Kachna a Pepa (Vráťa fotil - díky)

Jak se dostat k samolepce Beatu

---

GENESIS odehráli generálku

7. 6. 2007
Obrázek: GENESIS odehráli generálku

Evropskou část turné začínají příští pondělí v Helsinkách, předpremiéru si střihli teď v pondělí před 250. pozvanými (rodinní příslušníci, členové fanclubu, novináři ..) v Bruselu. Fotky a reportáž najdete ZDE. Do Prahy přijedou Genesis 20. června.

---

ROLLING STONES se rozjeli po Evropě

6. 6. 2007
Obrázek: ROLLING STONES se rozjeli po Evropě

První koncert odehráli včera Werchteru v Belgii. Ještě předtím v pátek zahráli krátký set v Bruselu - na ukázku pro pozvané novináře. Včera pak do fanoušků narvali 19 skladeb. Od Start Me Up po Sympathy for the Devil. Keith Richards byl po koncertě nadšený: "Přišli naši fanoušci a zvali sebou vnoučata. To se mi líbí." Do Brna přijedou Rolling Stones 22. července.

---
Stránky: 1 180 358 535 536 537 538 539 540 541 715