Stránky: 1 180 358 536 537 538 539 540 541 542 715

Padl rekord v hraní Smoke on the Water

6. 6. 2007
Obrázek: Padl rekord v hraní Smoke on the Water

V neděli 3. června 2007 se přepisovala historie. Za dohledu lidí z Guinnessovky se na basebalovém hřišti v Kansas City sešlo 1683 lidí s kytarou a společně si vystřihli největší z hitů Deep Purple:

Zde je video z celé akce a taky tu

---

KING DIAMOND zase přijede k nám

5. 6. 2007
Obrázek: KING DIAMOND zase přijede k nám

A v rámci propagace jeho nové desky Give Me Your Soul...Please (metalová horor/opera vychází za měsíc) odehraje v Česku dva koncerty. První zahraje 9. listopadu v Retro Music Hall v Praze a o den později ve zlínském Masters of Rock na Čepkově.

ZDE si můžete poslechnout první skladbu z nové desky King Diamonda.

A když už jsme u těch koncertů:

29. října bude hrát v pražské Retro Music Hall Fish (někdejší frontman Marillion) a ještě předtím 19. září na stejném místě představí svoji novou desku The Inner Sanctum Saxon

---

Jak FISHovi utekla snoubenka

5. 6. 2007
Obrázek: Jak FISHovi utekla snoubenka

Někdejší pěvec Marillion Derek Dick zvaný Fish se hodlal v létě oženit. Teď ale nemá s kým. Jeho o dvacet let mladší vyvolená zpěvačka Heather Findlay už ho nechce. Důvodem byla hádka nad podmínkami předmanželské smlouvy. Dick vysvětluje: "Jsem zničený. Jsem jen naštvaný. Žádné zlomené srdce se nekoná. Jsem jen naštvaný. Žádné usmíření se konat nebude. Člověka, který vám něco takového udělá, si zcela logicky brát nechcete. Nechci být mrzutý, a tak se snažím o pozitivní ...

---

Beat v Českých Budějovicích!

5. 6. 2007
Obrázek: Beat v Českých Budějovicích!

Tak právě dorazila zpráva, která vzbudila všeobecné nadšení - můžeme do Českých Budějovic! Citujeme ze serveru www.radiotv.cz :

České Budějovice už znají stanici, která obohatí místní rozhlasový éter. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém dnešním zasedání rozhodla, že licence na provozování rozhlasového vysílání v Českých Budějovicích bude udělena projektu rockového Radia Beat. Serveru RadioTV to potvrdil zdroj blízký RRTV. Radio Beat bylo největším favoritem ...

---

MTV Unplugged bude mít další díly

4. 6. 2007
Obrázek: MTV Unplugged bude mít další díly

Už je to třičtvrtě roku co ve studiích MTV na Times Square v New York City natáčeli akustický koncert ze série Unplugged KoЯn. Jako hosté s nimi tenkrát vystoupili Amy Lee z Evanescence a The Cure. Více o desce ZDE. Další díl potěší fanoušky Bon Jovi (budou natáčet 22. června) a Police (MTV sjednává vystoupení někdy na půlku července).

---

Co hrají IRON MAIDEN na turné

4. 6. 2007

V sobotu Bruceova parta potěšila hlavní město Slovinska Lublaň. A jejich smršť se skládala z:

01. Different World (A Matter of Life and Death)
02. These Colours Don't Run (A Matter of Life and Death)
03. Brighter Than A Thousand Suns (A Matter of Life and Death)
04. Wrathchild (Killers)
05. The Trooper (Piece Of Mind)
06. Children of The Damned (The Number Of The Beast)
07. The Reincarnation of Benjamin Breeg (A Matter of Life and Death)
08. For The Greater Good of God (A Matter of Life and Death)
09. The Number of The Beast (The Number Of The Beast)
10. Fear of The Dark (Fear Of The Dark)
11. Run To The Hills (The Number Of The Beast)
12. Iron Maiden (Iron Maiden)
Encores
13. 2 Minutes To Midnight (Powerslave)
14. The Evil That Men Do (Seventh Son Of A Seventh Son)
15. Hallowed Be Thy Name (The Number Of The Beast)

V pondělí Iron Maiden hráli v Sofii (Bulharsko - na chlup stejné skladby) a ve středu je čekáme v Ostravě - Support: Gate Crasher a dcera basáka Stevea Harrise Lauren Harris.

---

01.06. 1967 vyšlo album Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band

1. 6. 2007
Obrázek: 01.06. 1967 vyšlo album Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band

1.červen se tehdy stal zásadním datem pro rockovou historii. Na začátku nápad Paula McCartneyho ukrýt Beatles za fiktivní název, na konci album, které ač smíchané z navenek nesourodých stylů a zvuků, je kompaktním celkem plným silných melodií bez vycpávek. Skvělý obal (poprvé v historii obsahuje i texty), skvělý obsah (nenajdete tu slabé místo), skvělý zvuk (míchal Geoff Emerick), to vše pod velením producenta George Martina. Co víc dodávat k výsledku? Nic. Jen že to skutečně je už 40. let co spatřil světlo světa klenot s názvem "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

---

Beaťáci na cestách

31. 5. 2007
Obrázek: Beaťáci na cestách

Katka byla před měsíce ve Finsku na Deep Purple a Thin Lizzy a poslala pár fotografií:

Ty podpisy jsou fakt pravý... :-)))) a Gillan ji měl jako z praku!!! ;-)))))) Připomínal včelu na jaře, co po zimě vyletí z úlu a neví, co se s ní děje... motal se dokola... zmateně se mi pokoušel vnutit svou fixu a pak se odpotácel do dodávky, co ho odvezla do hotelu Sokos - Kimel, nejdražšího hotelu ve městě.

Stála jsem v první řadě :-)))))) basák Thin Lizzy mi hodil první trsátko a trefil mě do hlavy..................... :-)))))))))))))))))))

---

Dnes startuje tour POLICE

30. 5. 2007
Obrázek: Dnes startuje tour POLICE

Už v pondělí se konal první koncert - soukromé vystoupení pro své věrné fanoušky. Do General Motors Place v kanadském Vancouveru měli přístup pouze členové jejich oficiálního fanklubu. Večer začínal Stingův syn Joe Sumner se svou kapelou Fiction Plane (budou předskokany na celém turné). Police pak fanoušky překvapili přepracovanými fláky jako Roxanne, Every Breath You Take a Message In A Bottle. Kytarista Andy Summers řekl: "Na všechny ty slavné písničky jsme se podívali jako na nové kousky. Samozřejmě, jsou tam ty slavné rify, do jisté míry jsme je ale předělali. Pořád si s nimi hrajeme, ale jsou to stále živé písničky. Poslední dva měsíce jsme strávili tím, že jsme je předělávali, dokud jsme s jejich novou verzí nebyli spokojeni. Je v nich intenzita, která přesahuje z původních verzí." Police svůj první koncert v rámci svého turné, oslavující třicet let jejich existence, odehrají dnes v té samé aréně. 16. září se pak chystají do Prahy.

Na YouTube je hned několik záznamů z pondělního koncertu.

---

Prohlédni si nové video McCARTNEYHO

29. 5. 2007
Obrázek: Prohlédni si nové video McCARTNEYHO

Jde o klip k písničce 'Dance Tonight' z jeho připravovaného alba 'Memory Almost Full'. Pro premiéru klipu si sir Paul vybral YouTube. Přehrát si ho můžete ZDE. Natočil ho francouzský režisér Michel Gondry (točí parádní veci s Björk) během března v Londýně a kromě McCartneyho hrajícího na mandolínu v něm můžete viděl i Natalii Portman v roli ducha.

---
Stránky: 1 180 358 536 537 538 539 540 541 542 715