Stránky: 1 180 358 537 538 539 540 541 542 543 715

Další přírustek do rodiny METALLIKY

29. 5. 2007
Obrázek: Další přírustek do rodiny METALLIKY

Bubeník Lars Ulrich a herečka Connie Nielsen (na fotce) mají první společné dítě - syna, který dostal jméno Bryce Thadeus Ulrich-Nielsen. Narodil se minulé pondělí v San Franciscu a na webu kapely se píše: "Máma se má dobře, otec je vystrašněný a bráchové Layne (6), Myles (8) a Sebastian (16) jsou nadšení (dva mladší jsou má Lars s ex Skylar a nejstarší je z prvního manželství Connie).

Naposledy Matellica zapíjela mimino minulý rok na podzim. To se konečně stal otcem (jako poslední z kapely) i nejstarší člen Kirk Hammet. Celkem chodí (leze) po světě 9 potomků Metalliky - James Hetfield má dvě dcery a jednoho syna (Cali, Castor, and Marcella), Rob Trujillo má dva syny, Lars teď tři a Kirk syna Angela. Nejstarší z potomků Metalliky je osmiletá Cali Tee Hetfieldová.

---

Rock for money - money for ...

29. 5. 2007
Obrázek: Rock for money - money for ...

Mark Knopfler se rozhodl znovu vydat velký hit jeho skupiny Dire Straits z roku 1985 Brother in Arms - vychází právě dnes. A to pro charitu. Chce tak získat peníze pro veterány britské války o Falklandy (Malvíny). Mark věnuje autorský honorář na konto nadace South Atlantic Medal Association, která posílá traumatizované bývalé vojáky zpět na ostrovy, aby se zde konečně vyrovnali s démony, které je od válečného konfliktu provázejí. Od války Británie proti Argentině letos uplyne 25 let. Knopfler dodává: "Jsem dojat, že moje píseň, kterou jsem napsal právě v době této války, byla vybrána, aby pomáhala těm, kteří válkou stále trpí."

Členové Kiss chtějí peníze na své účty. A to za další novinku s logem kapely. Kiss už na svých webových stránkách prodávají kondomy a rakve, nabídku rozšířili o stůl (na kafčo nebo partičku pokru) "Rock And Roll Over". "Tento Kiss Rock And Roll Over jídelní stůl je zkonstruován z velice odolného laminátu, který tvoří celou horní desku a je aplikován i na střed a boky. Stůl je nalakovaný."

---

Seznamte se s novou zpěvačkou NIGHTWISH

29. 5. 2007
Obrázek: Seznamte se s novou zpěvačkou NIGHTWISH

Původně jsme se jméno nástupkyně vyhozené Tarji Turunen měli dozvědět až zítra, ale tajemství bylo již vyzrazeno. S Nightwish novou desku natáčí švédská zpěvačka Anette Olzon. Kapela o své nové pěvkyni prozradila, že se narodila 21. června 1971. Vyrůstala v rodině hudebníků a zpívala už od dětství. "Matka mě od osmi let nutila, abych hrála na hoboj! V dětství jsem byla pořád na turné se svojí matkou a její kapelou, občas jsem dokonce zpívala s nimi na pódiu". Od třinácti se Anette zúčastnila několika soutěží pro mladé talenty. Nastoupila do své první "opravdové kapely", když ji bylo 17. "Byla to ...

---

Vláďa MIŠÍK bude příští týden točit DVD

28. 5. 2007
Obrázek: Vláďa MIŠÍK bude příští týden točit DVD

Dnem D bude středa 6.6. a místem M pak Divadlo Archa. Půjde o další z koncertů k oslavám Mišíkových šedesátin. Na akci bude doprovázen svojí kapelou ETC: Jan Hrubý (housle), Jiří Veselý (basa), harmonika, Jiří "Zelí" Zelenka (bicí, zpěv), Pavel Skála (kytary, zpěv), Jan "Kulich" Pokorný (kytara). Dále zahraje hned několik hostů. Radim Hladík s Blue Effectem, Olin Nejezchleba, Vlasta Třešňák, Vladimír Merta a další.

---

Víkend Rockových gladiátorů

27. 5. 2007
Obrázek: Víkend Rockových gladiátorů

Turnaj, ve kterém stanuli proti sobě zástupci bigbítu se svými koncertními nahrávkami. Jako nejelší live kapelu Beaťáci zvolili AC/DC, před Deep Purple a souborem Vítkovo Kvarteto.

Průběh bojů najdete ZDE

---

Včera byla v provozu ROCKOVÁ PUMPA

24. 5. 2007
Obrázek: Včera byla v provozu ROCKOVÁ PUMPA

Už podruhé jste mohli tankovat rockovou muziku na jižní spojce - přesněji v areálu Zapa Betonu.

Další fotky ze středeční pumpy

ZDE jsou fotky z první pumpy (červen 2006)

---

McCARTNEY na turné nepojede

22. 5. 2007
Obrázek: McCARTNEY na turné nepojede

Ze slibovaného celosvětového turné Paula McCartneyho sejde. Podle jeho slov míní letos uskutečnit pouze několik koncertů na podporu nového alba Memory Almost Full (vyjde 4. června). A důvod? Chce se první "v klidu" rozvést s Heather Millsovou. Turné se tak odsouvá až na příští rok.

---

DIMEBAG má svou hvězdu

22. 5. 2007
Obrázek: DIMEBAG má svou hvězdu

Na rockovém chodníku slávy je nová hvězda a to se jménem zesnulého kytaristy "Dimebaga" Darrella Abbotta. Někdejší člen Pantery a Damageplan přišel o život 8. prosince 2004 - přímo na pódiu během koncertu ve městě Columbus ve státě Ohio ho zastřelil šílený "fanoušek". Spolu s ním zemřeli ještě další 4 lidé. Vraha zastřelil přítomný policista. Minulé úterý při odhalování hvězdy na Hollywood RockWalk přišli zavzpomínat i Darellův bratr bubeník Vinnie Paul Abbott, otec Jerry Abbott a přítelkyně Rita Haney.

---

Koncert GENESIS přesunut

21. 5. 2007
Obrázek: Koncert GENESIS přesunut

Datum zůstává stejné - Phila Collinse, Mikea Rutherforda a Tonyho Bankse (+ bubeníka Chestera Thompsona a kytaristu Daryla Stuermera) očekávejme 20. ČERVNA. Jen místo se mění.

Interkoncerts:

KONCERT KAPELY GENESIS SE PŘESOUVÁ Z PŮVODNÍHO MÍSTA KONÁNÍ NA PARKOVIŠTĚ U STANICE METRA ČESKOMORAVSKÁ, KTERÉ SE NACHÁZÍ V TĚSNÉ BLÍZKOSTI SAZKA ARENY. GENESIS ZDE VYSTOUPÍ 20. ČERVNA 2007
VZHLEDEM K OBJEMNÉ PRODUKCI KONCERTU A TECHNICKÝM PARAMETRŮM FOTBALOVÉHO STADIONU EVŽENA ROŠICKÉHO, BY NEBYLO MOŽNÉ KONCERT V PŮVODNÍM TERMÍNU REALIZOVAT. GENESIS PROTO VYSTOUPÍ 20. ČERVNA 2007 NA NOVÉM MÍSTĚ, KTERÉ JE PRO TENTO ÚČEL VYHOVUJÍCÍ. NA TOMTO MÍSTĚ BUDOU INSTÁLOVÁNY VELKOKAPACITNÍ TRIBUNY PRO DIVÁKY A GIGANTICKÁ SCÉNA. KAPACITA TOHOTO NOVÉHO PROSTORU JE OPROTI PŮVODNÍMU MÍSTU KONÁNÍ OMEZENA, A ČINÍ POUZE 25 000 DIVÁKŮ.
VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI A NADÁLE JSOU V PRODEJI V OBVYKLÝCH PŘEDPRODEJÍCH.

---

Beaťáci na koncertě MARILLION

20. 5. 2007
Obrázek: Beaťáci na koncertě MARILLION

Reportáž a fotky z Retro Music Hall poslala Eva:

Právě jsem dokončila fotky ze včerejšího koncertu Marillion. V uších mi ještě doznívají skladby - byl fakt vynikající! Organizačně, muzikantsky i technicky perfektně zvládnutý - žádné dlouhé čekání, po osmé hodině fakt nastoupili. Do kandujícího davu nejdřív poslali první tóny (až mi naběhla husí kůže), pak majestátně nastoupil Steve Hogarth a za ním postupně ostatní muzikanti. Hráli jednu skladbu za druhou, podle playlistu (vyfotila jsem jej a je čitelný...). Staré skladby zpívané dřív Fishem nehrají - jak řekl Steve : ta doba už je pryč, mají spoustu další tvorby - v kapele už zpívá asi 17 let - a není třeba se k ní vracet. Mezi písněmi žádné čekání, Steve k některým z nich přidal pár slov na vysvětlenou. Retro téměř praskalo ve švech a atmosféra byla výborná. Ten koncert bych přála slyšet a zažít všem, kteří na Marillion po odchodu Fishe zanevřeli ! ...
Jinak ve studiu Beatu byli kluci v naprosté pohodě, žádné nafoukané hvězdy. I po koncertě se asi za 20 min. vmísili mezi diváky, kteří ještě zůstali a podepisovali a fotili se a podepisovali a fotili se a podepisovali a ........ :-)
Prostě paráda - koncert na který nezapomenu !

---
Stránky: 1 180 358 537 538 539 540 541 542 543 715