Stránky: 1 181 361 537 538 539 540 541 542 543 720

Nová deska URIAH HEEP

18. 7. 2007
Obrázek: Nová deska URIAH HEEP

už je domíchána a tedy je dost pravděpodobné že vyjde opravdu ještě letos. Hoši si během natáčení psali na internetu deníček. Nechybějí ani fotky. Vše si můžete prohlédnout ZDE. Obal si vezme do parády řecký výtvarník Ioannis, který už pracoval třeba s King Crimson, Deep Purple (Abandon, Rapture of the Deep) nebos Blue Oyster Cult.

---

Tak, a jsme od středy i v Jihlavě - 92,5 FM !

18. 7. 2007
Obrázek: Tak, a jsme od středy i v Jihlavě - 92,5 FM !

Přestože vše nasvědčovalo tomu, že vysílač Jihlava - Rudný 92,5 FM bude z technických důvodů zprovozněn až po prázdninách, skutečnost je naštěstí jiná! Dnes, tedy ve středu 04.07. ve 14:00 otočili naši drátmistři vypínačem a vysílač vysílá a my se radujeme! Pokud Vás to těší také a chcete se snámi podělit o skutečnosti týkající se dosahu nebo kvality příjmu, napište nám prosím na studio@radiobeat.cz , případně pod článek do diskuze.

Díky a hezký poslech!

---

BEATLES news

16. 7. 2007
Obrázek: BEATLES news

V roce 2008 bude slavný hollywoodský chodník slávy rozšířen. Přibudou hvězdy se jmény Tima Robbinse, Rickyho Martina, Cate Blanchett a kytaristu Beatles George Harrisona.

Zhruba milión liber chce investovat liverpoolské muzeum Beatles Story do rozšíření prostor. Konečná rozloha muzea nacházejícího se v Albertových docích by se podle plánů měla zdvojnásobit. Přibudou mimo jiné samostatné síně věnované Harrisonovi a Ringovi nebo místo pro krátkodobé výstavy. Plánovaný termín otevření nové expozice je v roce 2008.

---

JAMES HETFIELD = podezřelý terorista

9. 7. 2007
Obrázek: JAMES HETFIELD = podezřelý terorista

To není fór. Jak na stránkách Metallica.sk píšou: frontman Metallicy James Hetfield sa včera na vlastnej koži presvedčil, ako je to so zvýšenou ostražitosťou na letiskách. Vo štvrtok (5. júla 2007) večer, keď vystúpil z lietadla na letisku Luton v Londýne, mu bezpečnostní pracovníci neumožnili opustiť halu. Obavy, že by James mohol byť spojený s terorizmom, boli vraj zjavne založené na jeho "talibanskej brade". Po chvíli sa mu podarilo presvedčiť vyšetrovateľov že nie je terorista, ale člen pomerne známej skupiny Metallica, a letisko mohol opustiť.

Aj takto môže vyzerať človek podozrivý z terorizmu

Metallica připravuje novou desku. Lars Ulrich o ní prozradil: "Nezní mi jako 'St. Anger'. Je ještě brzy to hodnotit, ale nezní to tak. Je to dynamičtější, rozmanitější a přináší to méně známou tvář kapely."

---

PELL chystá novou desku

9. 7. 2007
Obrázek: PELL chystá novou desku

Už jste dlouho neslyšeli o blonďatém metalovém kytaristovi z německého Bochumu? 1. října se nám Axel Rudi Pell přihlásí s novou deskou. Diamonds Unlocked bude obsahovat celkem 10 coverů: Warrior (Riot), Beautiful Day (U2), Stone (Chris Rea/The Law), Love Gun (Kiss), Fools Game (Michael Bolton), Heartbreaker (Free), Rock The Nation (Montrose), In The Air Tonight (Phil Collins), Like A Child Again (The Mission),Won´t Get Fooled Again (The Who).

---

Beaťáci na METALLICE

9. 7. 2007
Obrázek: Beaťáci na METALLICE

Andy byla ve čtvrtek ve Vídni na koncertu Metalliky + Heaven and Hell:

Zdravím mé rádio z východní fronty Beatu!

Jednoduše řečeno - bylo to fantastický!!! Byl to ten nejlepší koncert Metalliky, jakej jsem zažila. Jsou to pořád neuvěřitelný machři. Na Rotundenplatz v centru Vídně se sešlo kvůli svým legendárním idolům bezmála 50 000 lidí, a to opravdu pestrého národnostního složení, okolo mě zněla, kromě Němčiny ještě ...

---

Když JOHN potkal PAULA

6. 7. 2007
Obrázek: Když JOHN potkal PAULA
V pátek to bylo 50. let, co se poprvé setkala dvojice Lennon McCartney:

- ze serveru www.brouci.com:

6. července 1957
The Quarry Men vystupují v Garden Fete u St. Peter's Church ve Wooltonu (Liverpool). Po venkovním vystoupení na provizorním pódiu na poli blízko kostela The Quarry Men začínají přemísťovat své nástroje do kostela na večerní vystoupení, kde mají hrát spolu se skupinou George Edwards Band (vystoupení nahrál Bob Molyneux na magnetofon svého otce a dnes tvrdí, že se část nahrávky dochovala). Odpolední vystoupení navštívil i patnáctiletý kamarád Ivana Vaughana, Paul McCartney, a je nadšen z pódiového chování Johna Lennona. Paul je představen Johnovi, který je trošku opilý. Paul se chce ukázat před Johnem, bere kytaru a hraje hity Twenty flight rock (Eddie Cochran) a Be-bop-a-lula (Gene Vincent). John je opravdu nadšen, když mu Paul píše slova k těmto písním, která John nezná. Vrchol ale přichází, když Paul ukáže Johnovi a Ericu Griffithsovi, jak naladit jejich kytary. John uznává, že Paul má talent a že by byl posilou pro The Quarry Men, ale bojí se o svou vedoucí pozici ve skupině. Nakonec se však rozhodne a zve Paula do The Quarry Men. (Pozn.: Některé zdroje uvádějí, že Paul hrál Long tall Sally a Tutti frutti, ale i sám Paul uvádí Twenty flight rock).

---

KISSERŮV syn snědl baterii

3. 7. 2007
Obrázek: KISSERŮV syn snědl baterii

Kytarista Sepultury Andreas Rudolf Kisser a jeho žena Patricia Perissinotto mají tři děti. 13. letého Giulia, o dva roky mladšího Yohana a Enza, který bude mít dva roky na podzim. A už má za sebou velkou operaci. Minulý týden mu museli doktoři z žaludku vytáhnout baterii. Mrňous "vyjedl" dálkové ovládání na televizi. Taťka to okomentoval: "Spolknul baterii z dálkového ovládače, takovou tu malou baterku, co vypadá jako mince. Musel kvůli tomu jít na operaci. Pro všechny to bylo velice těžké, ale všechno už je v pořádku. Musíme dávat pozor... Děti, já je miluji!"

---

MAY z duetu vycouval

3. 7. 2007
Obrázek: MAY z duetu vycouval

Když ho před týdny oslovila dvacetiletá soulová zpěvačka Joss Stone, aby s ní na koncertě pro Dianu (the Princess Diana Memorial Concert - o minulém víkendu Wembley) zahrál hit Queenů a Davida Bowieho Under Pressure, první nadšeně souhlasil. Záhy si uvědomil, že je málo času na nazkoušení a pokud by to nemělo být perfektní, tak raději nic. Přiznal, že ho talentovaná Joss nadchla a nevylučuje nějakou spolupráci v budoucnosti. Na své webu pak na Dianu zavzpomínal díky fotkám z Live Aid z roku 1985.

---

Pomozte KISSákům se setlistem

3. 7. 2007
Obrázek: Pomozte KISSákům se setlistem

Na oficiálním webu Kiss je nová výzva k hlasování o méně známé kusy, které by kapela měla zahrát na trojici amerických koncertů v USA tento měsíc. Nevím, jestli se do Michiganu, Wisconsinu nebo Californie na Kissshow chystáte, ale třeba se zapojíte. Na výběr máte z: 'All American Man', 'Mr. Speed', 'A Million To One', 'Magic Touch', 'Let Me Know', 'Strange Ways ', 'Rock Bottom', 'Sweet Pain', 'Almost Human', 'Ladies Room'. Název písničky napište do předmětu emailu, dál přidejte jméno a poštovní adresu a odešlete do úterý 10. července na email GEPT04@aol.com. Třeba něco vyhrajete.

---
Stránky: 1 181 361 537 538 539 540 541 542 543 720