Stránky: 1 180 358 537 538 539 540 541 542 543 544 715

MAYE chce někdo zabít

18. 5. 2007
Obrázek: MAYE chce někdo zabít

Brian si proto najal ochranku, aby ho před šílencem chránila. Jde údajně o bláznivého osmadvacetiletého fanouška, jehož úmysl nahlásil na policii jeho vlastní otec. Bylo to tak, že ho první nějakou dobu postrádali, pak u něj v bytě našli báseň, ve kterých spřádá plány na vraždu slavného kytaristy. Kromě toho měl muž ve svých věcech i dopis, podepsaný jménem Briana Maye. May si na radu policistů najal ochranku, která jeho dům stráží čtyřiadvacet hodin denně. Policejní mluvčí pro list Sunday Mirror potvrdila: "Policie v jeho domě našla velice znepokojující materiály, podle kterých se chystá zabít Briana Maye. Bylo to napsané jako smlouva na zabití Maye. Přestože ten člověk nemá žádnou kriminální minulost, podobné výhružky rozhodně nemůžeme ignorovat."

---

Chystá se k nám APOCALYPTICA

17. 5. 2007
Obrázek: Chystá se k nám APOCALYPTICA

Svá fidlátka rozbalí první 25. listopadu v pražském Kongresovém centru a o den v plzeňském kulturním domě Invest. Půjde o prezentační šňůru k jejich šestému albu, na kterém právě dělají.

---

ZZ TOP ruší Evropské turné

17. 5. 2007
Obrázek: ZZ TOP ruší Evropské turné

A to bohužel z důvodu vážné nemoci basáka Dustiho Hilla. Tím padá i koncert ZZ Top v Liberci 18. června a o den později v bratislavské Inchebě. Vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení.

PS: zrušený koncert mrzí, ale především rockeři přejí Dustimu uzdravení. Čeká ho operace středního ucha.

- přiložená fotografie je ze soboty 12.5. z Las Vegas z akce VH1 Rock Honors concert

---

Bussines s příchutí tequily

15. 5. 2007
Obrázek: Bussines s příchutí tequily

Někdejší zpěvák Van Halen (1985-96) Sammy Hagar si obohatil konto o částku 80 milionů dolarů. A to za prodej vlastnického podílu ve společnosti produkující tequilu značky Cabo Wabo. Tu založil v roce 1996 a italský zájemcům od Gruppo Campari odprodal 80 procent své firmy. "Když jsem vytvořil Cabo Wabo, tak se mi nikdy ani nesnilo o tom, jak si ji oblíbí jak mí fanoušci, tak lidé milující kvalitní tequilu. A přestože jsem velice pyšný na její úspěch, tak nastal čas, aby nejlepší tequilu na planetě ochutnal celý svět, a Campari mi s tím může pomoci. Byl to jen takový můj koníček, věc pro radost, která explodovala a já jsem byl při tom.... je to jako skákat na zadku rakety a snažit se zachovat si holý život." Zajímavé přirovnání. Sammy Hagar má v Cabo San Lucas v Mexiku taky noční podnik Cabo Wabo.

---

Novinky ze stáje VELVET REVOLVER

15. 5. 2007
Obrázek: Novinky ze stáje VELVET REVOLVER

Kapela připravuje na 1. června vydání EP. Bude předvojem před jejich druhou deskou Libertad (španělsky "svoboda"), která se chystá 2. července. Důvod je podle basáka Duffa McKagana jasný: "Chceme fanouškům představit dvě novinky, ještě předtím, než vyjedeme na turné. Oni si je naposlouchají a pak je budou moci zpívat s náma." Ty dvě novinky "She Builds Quick Machines" a "Just Sixteen" budou doplněny o specialitu cover Psycho Killer - velký hit skupiny Talking Heads.

---

STOUNI nechají koně v klidu

14. 5. 2007
Obrázek: STOUNI nechají koně v klidu

Rolling Stones na nátlak bojovníků za práva zvířat překládají svůj srbský koncert. 14. července měli naplánovánu koncertní zastávku na bělehradském Hippodromu. O tom už jsme psali ZDE. První srbský koncert slavné skupiny se tak uskuteční v nedalekém parku Usce.

---

K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

14. 5. 2007
Obrázek: K mání je MALMSTEENOVO Ferrari

18. let měl švédský kytarista v garáži tohoto červeného drahouška z roku 1983 (Ferrari 308 GTS QV) teď se rozhodl dát ho do dražby. Kára má najeto 53 000 milí a více informací najdete ZDE. Fanoušky pak určitě potěší i fakt, že Yngwie Malmsteen zrovna pracuje na nové desce. A to opět společně se zpěvákem Doogie Whitem (nazpíval desku Rainbow - Stranger in Us All). Nové album by mělo vyjít ještě letos.

---

Titul pro GILLANA

14. 5. 2007
Obrázek: Titul pro GILLANA

Fanoušci chtějí pro Iana prestižní ocenění Řádu britského impéria a sepisují petici. Důvod je jasný. Gillan byl (a doufejme že i bude) během uplynulých 37 let britským velvyslancem rockové muziky po celém světě. Britové mají šanci přidat svůj podpis do 4. března 2008.

---

HELLOWEEN jsou ve studiu

14. 5. 2007
Obrázek: HELLOWEEN jsou ve studiu

Od pátku najdete německé metalisty ve studiu zpěváka Andiho Derise na španělském ostrově Tenerife. A chtějí si opravdu máknout a novou desku pod dozorem producenta Charlie Bauerfeinda fanouškům dodat do konce letošního října. Od poloviny listopadu pak plánují celosvětové turné. Helloween na konci února zabodovali s živákem Keeper Of The Seven Keys - The Legacy World Tour 2005/2006. Kolekce v Evropě patřila mezi deset nejprodávanějších alb.

---

Víkend BLESKŮ na Beatu

12. 5. 2007
Obrázek: Víkend BLESKŮ na Beatu

O víkendu jsme se věnovali kapelám AC/DC a KISS. Ondřej poslal k víkendu blesků tématické foto :o)

"Je to z loňského léta z nádrže Nové mlýny na Moravě. Když jsem ty blesky viděl, sem měl pěkně staženou prdel a když se ten bouřkový mrak dostal fakt nad vodu - tak sem chviličku doufal, že jsou na vode i jiní jezdci a mají větší plachty"

---
Stránky: 1 180 358 537 538 539 540 541 542 543 544 715