Stránky: 1 181 360 538 539 540 541 542 543 544 719

Bratři CAVALEROVI spolu

20. 6. 2007
Obrázek: Bratři CAVALEROVI spolu

Kytarista a zpěvák Max a starší bubeník Igor potvrdili, že poprvé po deseti letech společně pracují na novém materiálu. Pod jakou hlavičkou, to nechtěji proradit, jen slibují zajímavé hosty - kytarista Soulfly Marc Rizzo nebo někdo z Napalm Death. A když už jsme u ND, tak bohužel - pokud jste se na ně chystali 30. června na TopFest v Novom Mestě na Váhom - Napalm nepřijedou. Důvodem jsou rodinné problémy.

---

BEATOVÁ SÍN SLÁVY

19. 6. 2007
Obrázek: BEATOVÁ SÍN SLÁVY

Čtvrtý slavnostní večer se konal 14.6.2007 na Střeleckém ostrově. A dopadlo to dobře. Michal Prokop, Katapult a Petr Novák (in memoriam) jsou již v Beatové síni slávy. Jako první poslal fotodokumentaci (klikni sem) Jirka Wagner. Díky moc.

Fotky z Beatové síně slávy od Teda

Fotky z Beatové síně slávy od Standy

Další sada fotek od Evky

A když už jsme u hromadných akcí Beaťáků: ZDE najdete fotky ze sobotní (16.6.2007) Rockové pípy na zahradě Beatu. Příjďte příští sobotu na další - bude pivo, muzika a ....

---

A nová deska NIGHTWISH se bude jmenovat ...

18. 6. 2007
Obrázek: A nová deska NIGHTWISH se bude jmenovat ...

Dark Passion Play. Do prodeje půjde na konci září a seznam skladeb je následující:

1. The Poet And The Pendulum
2. Bye Bye Beautiful
3. Amaranth
4. Cadence Of Her Last Breath
5. Master Passion Greed
6. Eva
7. Sahara
8. Whoever Brings The Night
9. For The Heart I Once Had
10. The Islander
11. Last Of The Wilds
12. 7 Days To The Wolves
13. Meadows Of Heaven

Kapela už před měsícem vypustila první singl s novou zpěvačkou Anette Olzon Eva a na konci srpna to bude další a to skladba Amaranth.

---

Dej si znovu koncert IRON MAIDEN

18. 6. 2007

Na YouTube je kompletní záznam z koncertu 10. června z festivalu v Donington Parku:

01. Different World (Video)
02. These Colours Don't Run (Video)
03. Brighter Than a Thousand Suns (Video)
04. Wrathchild (Video)
05. The Trooper (Video)
06. Children of the Damned (Video)
07. The Reincarnation of Benjamin Breeg (Video)
08. For the Greater Good of God (Video)
09. The Number of the Beast (Video)
10. Fear of the Dark (Video)
11. Run to the Hills
12. Iron Maiden (Video)
----------------------
13. 2 Minutes to Midnight (Video)
14. The Evil That Men Do (Video)
15. Hallowed Be Thy Name (Video)

---

BEATALLICA má zelenou

18. 6. 2007
Obrázek: BEATALLICA má zelenou

Šest let trvající spor okolo kapely mixující Metallicu s Beatles je u konce. Vydavatelé, chránící vydavatelská práva hudebního katalogu skupiny Beatles a Metalliky dali bláznivé čtyřce požehnání. Zpěvák Jaymz Lennfield, kytarista Grg Hammetson, basák Kliff McBurtney a bubeník Ringo Larz (skutečnými jmény Michael Tierney, Jeff Salzman, Paul Terrien a Ryan Charles) mají konečně na oficiálním trhu desku Sgt. Hetfield's Motorbreath Pub Band (skladby jako: Leper Madonna, Helvester of Skeltern nebo A Garage Dayz Nite) a právě jednou turné po USA s názvem Twist & Mosh 2007.

---

TÁBOR 98,6 fm vysílá !

18. 6. 2007
Obrázek: TÁBOR 98,6 fm vysílá !

Všem našim Beaťákům,

náš Pavka-technik stále ještě visí za nohu zamotán v anténím propletenci, přesto ale můžeme s pýchou prohlásit, že táborský vysílač s frekvencí 98,6 fm je v provozu (a zůstane, i když Pavla odmotáme). Díky Vám předem za každou zprávu (SMS, e-mail, telefon) o zachycení a kvalitě tohoto signálu.

Hezký den vaši Beaťáci

---

Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

16. 6. 2007
Obrázek: Mějte rozhled, čtěte Beatovou rozhlednu!

Radio Beat vydává pro své posluchače, ale nejen pro ně, elektronický týdeník - Beatová Rozhledna. Časopis připravujeme s Vojtěchem Lindaurem, předním hudedním publicistou (dříve Melodie, Gramorevue, Rock a Pop). Týdeník obsahuje informace z rockové muziky, recenze, rozhovory ale i detailní program rádia Beat vždy na týden. Zajímavostí je i pravidelná
soutěž pouze pro čtenáře našeho bulletinu. K odběru se můžete přihlásit velice jednoduše - na těchto stránkách v pravém sloupci klikněte na odkaz BEATOVÁ ROZHLEDNA a vyplňte emejlovou adresu - na ní pak každý týden očekávejte porci bigbítových informací z Beatové rozhledny.

Dívám se do dáli, dívám se zpátky, do nebíčka, do peklíčka.

A co nevidím!


---

ROCKDETECTOR

15. 6. 2007
4 týdny jsme vysílali každý pracovní den od 14. hodin ROCKDETECTOR. Pavel Malúš na základbě vašich hlasů odehráldesítku nejlepších pecek od některého z rockových gigantů.

Poklepáním na "celý text" (na pravé straně pod článkem) se dostanete na přehled všech intepretů (a skladeb), kteří už prošli RockDetektorem.

Od pondělí v čase 14. - 15. hodin se do programu Beatu vracejí tupláky - dvě skladby od jednoho interpreta.

---

V prosinci přijede do Prahy JOE COCKER

14. 6. 2007
Obrázek: V prosinci přijede do Prahy JOE COCKER

Pro koncert v Sazka aréně si vybral dobře zapamatovatelné datum 12. 12. Lístky už jsou v prodeji - více ZDE. Joe přijede představit svoji novou desku Hymn for My Soul - vyšla v březnu. A obsahuje skladby jeho oblíbenců např Steviea Wondera, George Harrisona, Boba Dylana.

---

Mít bříško jako TYLER!

13. 6. 2007
Obrázek: Mít bříško jako TYLER!

Aerosmith je kapela, která na tom zdrovotně není nejlépe. Basák Tom Hamilton si loni "užil" s rakovinou krku a zpěvák a hlavní tanoun Steven Tyler bojoval s hepatitidou typu C. Teď už je mu dobře a už se prý strachuje hlavně o svou postavu. Devětapadesátiletý rocker přiznává, že jednou z jeho nočních můr je strach, že přibere a nevejde se tak do svých superúzkých kalhot. Steven žije v neustálém strachu z přibírání, a proto se prakticky celý svůj život trápí dietami. "Musím sledovat co jím, protože mám jednu noční můru, že přiberu na váze a skončím jako jedna z těch rockových hvězd, které se v jistém věku koulejí po pódiu. Člověk se pak na ně podívá a pomyslí si: Bože můj, co se s nimi stalo? Jak to mohli nechat dojít až sem? Často proto volám svému kolegovi Joe Perrymu s otázkou: Pořád vážíš 145 liber? Bože můj, já se zkrátka chci vejít do kalhot, co jsem měl na našem posledním turné. Moje motto je, že nic nechutná tak dobře, jako pocit být štíhlý. Během dne jím velice nepravidelně a večer se spokojím s brokolicí a lososem. A každou noc před spaním si dám 250 sedů lehů." Tohoto pána na pivo asi opravdu nezvěte. Stejně má raději mléko (viz fotka)

---
Stránky: 1 181 360 538 539 540 541 542 543 544 719