Stránky: 1 181 360 539 540 541 542 543 544 545 719

Anneke opustila GATHERING

13. 6. 2007
Obrázek: Anneke opustila GATHERING

Zpěvačka Anneke van Giersbergen končí z osobních důvodů. Na webu kapely se píše, že ještě do srpna vydrží se svými spoluhráči na rozjetém turné. 27. 7. hrají v Malé Skále v rámci Benátské noci. Poslední koncert by měla za Gathering odzpívat 4. srpna na festivalu Ankkarock ve Finsku. Frank, Hans, Marjolein & René pak budou pracovat na novém materiálu, hledat zpěváka nebo zpěvačku (na web už vyvěsili podmínky konkurzu) a věří, že příští rok potěší svět další deskou. Hlas Anneke teď hledejme v nové kapele Agua de Annique.

---

Beaťáci Pepa a Lada poletí do Londýna na BON JOVI

11. 6. 2007
Obrázek: Beaťáci Pepa a Lada poletí do Londýna na BON JOVI

V neděli 24. června se bude v Londýně otevírat největší zábavní aréna na světě. Bude se jmenovat O2 a jako první zde bude při otevírání koncertovat kapela Bon Jovi. Na tuto show lístky zmizely během jediné minuty - podej začal 19.4.v 9.00 a v 9.01 již byl celý stadión vyprodaný. Dva poslední lístky (+ letenky a bydleni) v pátek s samolepkové soutěži s Kachnou vybojoval Pepa na své mašině. Gratulujeme!

Kachna a Pepa (Vráťa fotil - díky)

Jak se dostat k samolepce Beatu

---

GENESIS odehráli generálku

7. 6. 2007
Obrázek: GENESIS odehráli generálku

Evropskou část turné začínají příští pondělí v Helsinkách, předpremiéru si střihli teď v pondělí před 250. pozvanými (rodinní příslušníci, členové fanclubu, novináři ..) v Bruselu. Fotky a reportáž najdete ZDE. Do Prahy přijedou Genesis 20. června.

---

ROLLING STONES se rozjeli po Evropě

6. 6. 2007
Obrázek: ROLLING STONES se rozjeli po Evropě

První koncert odehráli včera Werchteru v Belgii. Ještě předtím v pátek zahráli krátký set v Bruselu - na ukázku pro pozvané novináře. Včera pak do fanoušků narvali 19 skladeb. Od Start Me Up po Sympathy for the Devil. Keith Richards byl po koncertě nadšený: "Přišli naši fanoušci a zvali sebou vnoučata. To se mi líbí." Do Brna přijedou Rolling Stones 22. července.

---

Sedmou nadějí Beatu je kapela HENTAI CORPORATION

6. 6. 2007

A už je to jisté. Po In Memory, Red Baron Bandu, Votchích, Chóru vážských muzikantov, Zrní a Strašidelný elektrik band se sedmouj nadějí Beatu stala kapela HENTAI CORPORATION. GRATULUJEME.

Více o finále, průběhu a pravidlech Naděje a taky formuláře pro kapely, které by se rády přihlásili do kola dalšího ZDE

---

Padl rekord v hraní Smoke on the Water

6. 6. 2007
Obrázek: Padl rekord v hraní Smoke on the Water

V neděli 3. června 2007 se přepisovala historie. Za dohledu lidí z Guinnessovky se na basebalovém hřišti v Kansas City sešlo 1683 lidí s kytarou a společně si vystřihli největší z hitů Deep Purple:

Zde je video z celé akce a taky tu

---

KING DIAMOND zase přijede k nám

5. 6. 2007
Obrázek: KING DIAMOND zase přijede k nám

A v rámci propagace jeho nové desky Give Me Your Soul...Please (metalová horor/opera vychází za měsíc) odehraje v Česku dva koncerty. První zahraje 9. listopadu v Retro Music Hall v Praze a o den později ve zlínském Masters of Rock na Čepkově.

ZDE si můžete poslechnout první skladbu z nové desky King Diamonda.

A když už jsme u těch koncertů:

29. října bude hrát v pražské Retro Music Hall Fish (někdejší frontman Marillion) a ještě předtím 19. září na stejném místě představí svoji novou desku The Inner Sanctum Saxon

---

Jak FISHovi utekla snoubenka

5. 6. 2007
Obrázek: Jak FISHovi utekla snoubenka

Někdejší pěvec Marillion Derek Dick zvaný Fish se hodlal v létě oženit. Teď ale nemá s kým. Jeho o dvacet let mladší vyvolená zpěvačka Heather Findlay už ho nechce. Důvodem byla hádka nad podmínkami předmanželské smlouvy. Dick vysvětluje: "Jsem zničený. Jsem jen naštvaný. Žádné zlomené srdce se nekoná. Jsem jen naštvaný. Žádné usmíření se konat nebude. Člověka, který vám něco takového udělá, si zcela logicky brát nechcete. Nechci být mrzutý, a tak se snažím o pozitivní ...

---

Beat v Českých Budějovicích!

5. 6. 2007
Obrázek: Beat v Českých Budějovicích!

Tak právě dorazila zpráva, která vzbudila všeobecné nadšení - můžeme do Českých Budějovic! Citujeme ze serveru www.radiotv.cz :

České Budějovice už znají stanici, která obohatí místní rozhlasový éter. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém dnešním zasedání rozhodla, že licence na provozování rozhlasového vysílání v Českých Budějovicích bude udělena projektu rockového Radia Beat. Serveru RadioTV to potvrdil zdroj blízký RRTV. Radio Beat bylo největším favoritem ...

---

MTV Unplugged bude mít další díly

4. 6. 2007
Obrázek: MTV Unplugged bude mít další díly

Už je to třičtvrtě roku co ve studiích MTV na Times Square v New York City natáčeli akustický koncert ze série Unplugged KoЯn. Jako hosté s nimi tenkrát vystoupili Amy Lee z Evanescence a The Cure. Více o desce ZDE. Další díl potěší fanoušky Bon Jovi (budou natáčet 22. června) a Police (MTV sjednává vystoupení někdy na půlku července).

---
Stránky: 1 181 360 539 540 541 542 543 544 545 719