Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 183 366 548 730

Ross The Boss, Stormwitch, Limetal a Sinetrium zahrají v Lokti

26. 4. 2018
Obrázek: Ross The Boss, Stormwitch, Limetal a Sinetrium zahrají v Lokti

Do přírodního amfiteátru pod Loketským hradem se chystají rockeři ze čtyř solidně nadupaných skupin aby tu 21. července od 18.00 hodin předvedli parádní show. Pódiumv tomto červencovém večeru opanují skupiny Ross The Boss, Stormwitch, Limetal a Sinetrium.

---

Ghost jsou zpět a ve skvělé formě

25. 4. 2018
Obrázek: Ghost jsou zpět a ve skvělé formě

Švédská metalová skupina Ghost vydá 1. června svojí čtvrtou desku "Prequelle" a její otvírák “Rats” si můžete pustit ve videu dole. Maskovaní rockeři z Linköpingu nabídnou na desce téma smrti a prokletí. Koncept alba se bude točit kolem středověku, ale zároveň obsahuje řadu současných témat.

---

Grateful Dead si připomenou slavnou desku

25. 4. 2018
Obrázek: Grateful Dead si připomenou slavnou desku

Druhé album skupiny Grateful Dead, “Anthem of the Sun” slaví v letošním roce své padesátiny. Kapela se rozhodla oslavit toto výročí opravdu důstojně. 13. července vydá výroční Deluxe Edition s celou řadou bonusů. Oficiálně ta původní deska vyšla 18. července 1968.

---

Eddie Vedder si zajamoval s bluesmany

24. 4. 2018
Obrázek: Eddie Vedder si zajamoval s bluesmany

Stalo se to uplynulou sobotu kdy v jednom z Newyorských klubů na malé pódium vystoupil zpěvák Pearl Jam Eddie Vedder a v naprosto ohodové atmosféře si spolu s muzikanty ze skupiny Tangiers Blues Band zahrál píseň, která byla vzpomínkou na Jimiho Hendrixe.

---

Judas Priest a Deep Purple pojedou společné turné

24. 4. 2018
Obrázek: Judas Priest a Deep Purple pojedou společné turné

Hodně zajímavé spojení dvou rockových legend budou mít přílležitost vidět návštěvníci koncertů Judas Priest a Deep Purple na jejich společném severoamerickém turné. Obě skupiny jej odstartují 21. srpna v Riverbend v Cincinnati a koncertovat spolu budou až do 30.září.

---

Fanoušci Billyho Gibbonse se mohou těšit na dvě novinky

24. 4. 2018
Obrázek: Fanoušci Billyho Gibbonse se mohou těšit na dvě novinky

Hned dvě nové desky chce v letošním roce vydat Billy Gibbons ze skupiny ZZ Top. První bude sólovka, navazující na “Perfectamundo” z roku 2015 a ta druhá vzniká překvapivě ve spolupráci s Gibbonsovou původní kapelou The Moving Sidewalks. S tou hrával ještě před ZZ Top

---

Muzikanti pozor! Hledáme mladé kapely na Československý beat-festival

23. 4. 2018
Obrázek: Muzikanti pozor! Hledáme mladé kapely na Československý beat-festival

Letos poprvé se v rámci Československého beat-festivalu koná soutěž rockových skupin. Čtěte dál a dozvíte se víc. Základní kolo a semifinále se odehrávají v rámci internetového hlasování. Odborná porota vybere nejprve dvacet skupin do semifinále a poté sedm skupin do finále.

---

Lynyrd Skynyrd odtajnili datum posledního koncertu

23. 4. 2018
Obrázek: Lynyrd Skynyrd odtajnili datum posledního koncertu

A nejen datum, ale i místo. Skupina letos jede své poslední turné a pak definitivně skončí. Stane se tak 2. září a místem, kde svojí kariéru hodlají Lynyrd Skynyrd zakončit, bude EverBank Field v Jacksonville na Floridě. Je to návrat do míst, kde kapela vznikla.

---

Zemřel textař Pavel Šrut

22. 4. 2018
Obrázek: Zemřel textař Pavel Šrut

V pátek večer zemřel Pavel Šrut, bylo mu 78 let. Do srdcí všech posluchačů rádia Beat se navždy zapsal například textem písně “Kolej Yesterday”, kterou nazpíval Michal Prokop. Jeho texty zpívali například Luboš Pospíšil, Petr Skoumal, či Vladimír Mišík.

---

Rainbow zahráli v O2 Aréně

22. 4. 2018
Obrázek: Rainbow zahráli v O2 Aréně

V pátek se před solidně zaplněnou O2 Arénou v Praze představili Rainbow s Ritchie Blackmorem. Ten si odskočil od svého projektu Blackmore's Night. Rainbow nezklamali své příznivce a v průběhu večera došlo jak na průřez tvorbou jednotlivých období, tak i na klasiku z repertoáru Deep Purple.

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 183 366 548 730