Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 183 366 548 730

Eddie Vedder si zajamoval s bluesmany

24. 4. 2018
Obrázek: Eddie Vedder si zajamoval s bluesmany

Stalo se to uplynulou sobotu kdy v jednom z Newyorských klubů na malé pódium vystoupil zpěvák Pearl Jam Eddie Vedder a v naprosto ohodové atmosféře si spolu s muzikanty ze skupiny Tangiers Blues Band zahrál píseň, která byla vzpomínkou na Jimiho Hendrixe.

---

Judas Priest a Deep Purple pojedou společné turné

24. 4. 2018
Obrázek: Judas Priest a Deep Purple pojedou společné turné

Hodně zajímavé spojení dvou rockových legend budou mít přílležitost vidět návštěvníci koncertů Judas Priest a Deep Purple na jejich společném severoamerickém turné. Obě skupiny jej odstartují 21. srpna v Riverbend v Cincinnati a koncertovat spolu budou až do 30.září.

---

Fanoušci Billyho Gibbonse se mohou těšit na dvě novinky

24. 4. 2018
Obrázek: Fanoušci Billyho Gibbonse se mohou těšit na dvě novinky

Hned dvě nové desky chce v letošním roce vydat Billy Gibbons ze skupiny ZZ Top. První bude sólovka, navazující na “Perfectamundo” z roku 2015 a ta druhá vzniká překvapivě ve spolupráci s Gibbonsovou původní kapelou The Moving Sidewalks. S tou hrával ještě před ZZ Top

---

Muzikanti pozor! Hledáme mladé kapely na Československý beat-festival

23. 4. 2018
Obrázek: Muzikanti pozor! Hledáme mladé kapely na Československý beat-festival

Letos poprvé se v rámci Československého beat-festivalu koná soutěž rockových skupin. Čtěte dál a dozvíte se víc. Základní kolo a semifinále se odehrávají v rámci internetového hlasování. Odborná porota vybere nejprve dvacet skupin do semifinále a poté sedm skupin do finále.

---

Lynyrd Skynyrd odtajnili datum posledního koncertu

23. 4. 2018
Obrázek: Lynyrd Skynyrd odtajnili datum posledního koncertu

A nejen datum, ale i místo. Skupina letos jede své poslední turné a pak definitivně skončí. Stane se tak 2. září a místem, kde svojí kariéru hodlají Lynyrd Skynyrd zakončit, bude EverBank Field v Jacksonville na Floridě. Je to návrat do míst, kde kapela vznikla.

---

Zemřel textař Pavel Šrut

22. 4. 2018
Obrázek: Zemřel textař Pavel Šrut

V pátek večer zemřel Pavel Šrut, bylo mu 78 let. Do srdcí všech posluchačů rádia Beat se navždy zapsal například textem písně “Kolej Yesterday”, kterou nazpíval Michal Prokop. Jeho texty zpívali například Luboš Pospíšil, Petr Skoumal, či Vladimír Mišík.

---

Rainbow zahráli v O2 Aréně

22. 4. 2018
Obrázek: Rainbow zahráli v O2 Aréně

V pátek se před solidně zaplněnou O2 Arénou v Praze představili Rainbow s Ritchie Blackmorem. Ten si odskočil od svého projektu Blackmore's Night. Rainbow nezklamali své příznivce a v průběhu večera došlo jak na průřez tvorbou jednotlivých období, tak i na klasiku z repertoáru Deep Purple.

---

Smršť lupenů na Radiu Beat

20. 4. 2018
Obrázek: Smršť lupenů na Radiu Beat

I když víkendové, v pravdě letní počasí, neslibovalo žádné výkyvy teplot a prudké větry, my Vám bouři slíbit rozhodně můžeme. Co slíbit, zaručit. Ničeho se nebojte, tahle bude příjemná. Může Vám totiž donést lupeny na Ozzyho, nebo Iron Maiden.

---

Vylepšený art rockový víkend na Beatu

20. 4. 2018
Obrázek: Vylepšený art rockový víkend na Beatu

Sobota a neděle na Radiu Beat budou plné muziky pro náročné posluchače. Vybereme to nejlepší z art rocku a progresivního rocku. Navíc Vám dáme šanci získat vstupenky na koncert Rogera Waterse. A to se vyplatí, ne? Tak buďte na příjmu, Beaťáci…

---

Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

19. 4. 2018
Obrázek: Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

Stalo se na Tokijském "Summer Sonic" festivalu v loňském roce  a Dave Grohl před publikem na pódiu přivítal jako svého “nového největšího přítele” Ricka Astleyho aby si společně zahráli a zazpívali do rockového kabátu oděnou píseň "Never Gonna Give You Up" .

---
Stránky: 1 3 4 5 6 7 8 9 183 366 548 730