Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 176 351 525 700

Fogerty se po dvaceti letech vrátí k Blue Moon Swamp

2. 10. 2017
Obrázek: Fogerty se po dvaceti letech vrátí k Blue Moon Swamp

Letos na jaře uplynulo dvacet let od vydání slavného alba Johna Fogertyho "Blue Moon Swamp" a dvaasedmdesátiletý rockový písničkář, který je autorem řady hitů legendární skupiny Creedence Clearwater Revival, nyní po podpisu nového kontraktu s vydavatelstvím BMG chystá jeho reedici. 

---

S Beatem přes Atlantik

2. 10. 2017
Obrázek: S Beatem přes Atlantik

Jak jsme v létě slíbili, tak jsme na podzim udělali. Beaťák Pavel Roubal už vyplul a vybaven na cestu je krom jiného taky muzikou od Beata a vzkazy od Vás. Sledujte, jak se mu v závodě Mini-Transat daří…

---

Vinnie Appice přijíždí do Česka

29. 9. 2017
Obrázek: Vinnie Appice přijíždí do Česka

Jeden z nejvýznamnějších a nejuznávanějších rockových bubeníků, člen skupin BLACK SABBATH, DIO a HEAVEN & HELL – Vinny Appice, přijíždí do ČR na jediné vystoupení v rámci svého turné „The Mob Rules Live“. Jak již samotný název turné napovídá, bude program tvořen největšími hity kapel, kterými v minulosti prošel, nahrál spousty vynikajících alb a několikrát  objel planetu Zemi.

---

Známe nové termíny koncertů Phila Rudda

27. 9. 2017
Obrázek: Známe nové termíny koncertů Phila Rudda

Jak už jsme Vás informovali Phil Rudd kvůli neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena kapely, kytaristy Geoffreye Martina přesouvá celé evropské turné na příští rok. Čeští příznivci se nemusí obávat, že legendárního bubeníka kapely AC/DC neuvidí. Známe nové termíny koncertů v Česku. 

---

W.A.S.P. představili včera nového bubeníka

26. 9. 2017
Obrázek: W.A.S.P. představili včera nového bubeníka

Stalo se tak ve švédském klubu Trädgår'n v Göteborgu, kde formace vystoupila v rámci probíhající koncertní šňůry. Novým bubeníkem je brazilec Aquiles Priester.

---

Plánované koncerty Phila Rudda se přesouvají na jaro

26. 9. 2017
Obrázek: Plánované koncerty Phila Rudda se přesouvají na jaro

Informujeme všechny fanoušky Phila Rudda - někdejšího bubeníka legendární kapely AC/DC, že vzhledem k závažným a neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena jeho bandu - kytaristy Geoffrey Martina - je celé evropské turné přesunuto na Květen 2018. Konkrétní náhradní termíny jednotlivých koncertů v ČR budou oznámeny v nejbližších dnech. Všechny již zakoupené vstupenky v předprodejích zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

---

Kabát na Beatu

25. 9. 2017
Obrázek: Kabát na Beatu

Ve středu odpoledne, konkrétně v 17.00 dorazí k nám do studia členové skupiny Kabát na kus řeči. Buďte u toho a mějte naladěno. 

---

Bývalý basák Pantery Rex Brown se představil s vlastní kapelou

25. 9. 2017
Obrázek: Bývalý basák Pantery Rex Brown se představil s vlastní kapelou

Rex Brown se objevil na pódiu poprvé v roli frontmana své vlastní doprovodné skupiny. Na podporu své první sólové desky odehrál sérii koncertů v sousedním Německu.

---

Joe Satriani v lednu vydá novou desku

24. 9. 2017
Obrázek: Joe Satriani v lednu vydá novou desku

Americký kytarista Joe Satriani vydá 12. ledna 2018 album What Happens Next. Nahrávku bude obsahovat dvanáct skladeb a mezi hosty budou bubeník Chad Smith z kapely Red Hot Chili Peppers a zpěvák a baskytarista Glenn Hughes, který je známý z působení v Deep Purple, Black Sabbath či Black Country Communion

---

Oslavy půlstoletí Framusu Five zakončí velkolepý vánoční koncert

21. 9. 2017
Obrázek: Oslavy půlstoletí Framusu Five zakončí velkolepý vánoční koncert

Po celý rok 2017 si skupina Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem připomínala 50. výročí svého založení. Série výjimečných akcí vyvrcholí tradičním vánočním koncertem s řadou zajímavých hostů. Ponese podtitul Blues in Soul Afterparty. Je připraven na 22. prosince do jednoho z nejoblíbenějších pražských sálů, Fora Karlín. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 176 351 525 700