Stránky: 1 182 363 544 659 660 661 662 663 664 665 725

HENDRIXOVA VÝSTAVA

4. 6. 2003
Obrázek: HENDRIXOVA VÝSTAVA

Sedmý červnový den v Seattlu bude ve znamení největší vzpomínkové show na JIMIHO HENDRIXE. Součástí bude například projekt nazvaný THE EXPERIENCE MUSIC PROJECT, který mapuje Hendrixův život od jeho dětství přes jeho hvězdnou kariéru až do jeho smrti v roce 1970. Kromě toho se budou moci fanoušci potěšit pohledem na Jimiho kytary, na které hrál na legendárním rockovém festivalu WOODSTOCK. Veřejnosti se otevře také Hendrixova soukromá korespondence a fotografie.

---

MICK JAGGER MÁ RÁD TMU

4. 6. 2003
Obrázek: MICK JAGGER MÁ RÁD TMU

MICK JAGGER ze skupiny ROLLING STONES má neobvyklý požadavek co se týče vybavení jeho hotelového pokoje. Všechna okna musí být zakryta. Personál mnichovského hotelu KEMPINSKI musí zakrýt všechna okna černou plachtou, přes kterou se nesmí dostat ani paprsek slunce: "Je to velmi zvláštní přání. Bylo nám řečeno, že ve všech místnostech, které bude obývat, musí být zakryta okna. Zřejmě nemá rád, když ho ráno probudí světlo. Jeho asistentka nám potvrdila, že Mick nemá rád při spánku světlo a vzhledem k tomu, že často spí i přes den, jeví se jeho přání daleko pochopitelnějším," řekl člen personálu hotelu. Rolling Stones nyní pobývají v Německu, kde dnes zahajují evropskou část jejich turné.

---

ROLLING STONES MĚNÍ PŘEDKAPELU

3. 6. 2003
Obrázek: ROLLING STONES MĚNÍ PŘEDKAPELU

ROLLING STONES se chystají vyměnit kapelu, která jim má dělat předskokany v průběhu německé části jejich světového turné. Stounům se dostalo kritiky jak od fanoušků, tak od organizátorů koncertů, podle kterých německá kapela BOHSE ONKELZ svou hudbou propaguje neonacismus. Bohse Onkelz měli diváky rozehřívat v Hannoveru. Sama skupina sice přiznává, že v minulosti sympatizovala s pravým křídlem politického spektra, ale v současnosti se prý od politiky distancují. Nicméně mluvčí Rolling Stones už oznámil, že si skupina nepřeje být jakkoli spojována s německými pravičáky: "Uvažujeme, co bude dál. Rolling Stones o vybrané kapele vůbec nic nevěděli. Kapela byla vybrána organizátory německého turné. Jedním z důvodů bylo i to, že je to čtvrtá nejprodávanější kapela v Německu. Jinde jako předkapely vystupují CRANBERRIES, THE HIVES a AC/DC."

---

OZZY SE NEBOJÍ SARS

2. 6. 2003
Obrázek: OZZY SE NEBOJÍ SARS

OZZY OSBOURNE se chystá na turné do Kanady - i přes obavy způsobené výskytem viru SARS. Turné začíná ve Vancouveru a 11. června (2003) dorazí do Toronta, města, kde byl zaznamenán nejvyšší výskyt SARS v Americe. Na tomto turné se poprvé představí nový Ozzyho baskytarista JASON NEWSTED, bývalý člen skupiny METALLICA, který zároveň bude hrát i se svojí vlastní kapelou VOIVOD. Turné skončí 16. června (2003) v Quebeku. Ozzy poté bude pokračovat na turné OZZFEST, které odstartuje 28. června (2003) v texaském San Antoniu.
KELLY OSBOURNEOVÁ chystá společný koncert s legendární superhvězdou - svým otcem OZZYM. Kelly doprovodí Ozzyho na koncertu v jeho rodném Birminghamu 7. září (2003) a v londýnské Wembley Aréně 5. září (2003). Na obou koncertech vystoupí zároveň i americká kapela GODSMACK a finští NIA. Ozzy k tomu říká: "Jsem šťastný, že budu mít v Anglii vlastní koncerty a že můžu vzít Kelly s sebou."

---

PAUL MCCARTNEY KOUPIL FANOUŠKOVI AUTO

2. 6. 2003
Obrázek: PAUL MCCARTNEY KOUPIL FANOUŠKOVI AUTO

PAUL McCARTNEY koupil svému fanouškovi nové auto - jako poděkování za to, že si koupil dvoumilióntý lístek na jeho koncertní turné BACK IN THE WORLD. Nejmenovaný fanoušek údajně dostane buď nový VW BEETLE nebo MINI. McCartney k tomu uvedl: "Tohle turné bylo výjimečné díky reakci publika. Intenzita emocí byla úžasná. Tohle je můj způsob, jak jim poděkovat všem. Pro jednoho šťastného diváka bude koncert ještě výjimečnější."

---

LED ZEPPELIN OPĚT SPOLU?

2. 6. 2003
Obrázek: LED ZEPPELIN OPĚT SPOLU?

Nervózně očekávané znovuoživení legendární formace LED ZEPPELIN je zřejmě na obzoru. JIMMY PAGE a JOHN-PAUL JONES přiznali, že vydání nového DVD a CD by mohlo dát slavné trio opět dohromady. Britská skupina se pyšní jednou z největších prodejností nahrávek, což je jenom jeden z důkazů, jak moc jejich fanoušci touží po zmrtvýchvstání slavné kapely. Členové skupiny zpočátku vehementně odmítali, že by si ještě někdy společně zahráli, v poslední době ale fanouškům konečně svitla naděje. Baskytarista Jones řekl: "Myslím, že teď už je všechno jednodušší. My tři jsme spolu strávili dost času diskusemi okolo nového DVD, také jsme se bavili, co bude dál a tak. Pořád jsme se tak nějak zkoumali a čekali až někdo řekne: 'Příště si s sebou vezmem nástroje.' Uvidíme, jak nám spolu bude, až přežijeme všechny tyhle promo akce." Page sentimentálně dodává: "Uběhlo už mnoho vody. Jestli nás muzika dá opět dohromady, pak bude jasné, že naše srdce buší pořád stejně."

---

NA ČERVENCOVÉ AUKCI SE BUDE DRAŽIT LENNONŮV FILM

30. 5. 2003
Obrázek: NA ČERVENCOVÉ AUKCI SE BUDE DRAŽIT LENNONŮV FILM

LENNONŮV veřejnosti neznámý film a jeho vlastní rukou podepsaná slova písně IF YOU'VE GOT TROUBLE změní majitele na aukci 25. července (2003). Aukce se bude konat v aukčním domě CHRISTIE'S. Cena filmu je očekávána mezi 45.000 až 50.000 dolary.

---

MANSON POBOUŘIL ITALSKÉ KATOLÍKY

30. 5. 2003
Obrázek: MANSON POBOUŘIL ITALSKÉ KATOLÍKY

MARILYN MANSON si svých chováním udělal další nepřátele - italské katolíky. Manson má 7. června (2003) koncertovat v hlavním městě módy Itálie, Miláně. Italští katolíci s tím ale nesouhlasí: "Manson je šílenec s pokřivenou duší, který si přivlastnil ty nejhorší vlastnosti dnešního světa."

---

NICKELBACK OPĚT PŘED SOUDEM

30. 5. 2003

Kanadští rockeři NICKELBACK stanuli opět před soudem, tentokrát je žaluje jejich nahrávací studio. Vancouverské studio TURTLE RECORDING tvrdí, že rockeři porušili smlouvu, kterou se studiem uzavřeli. Podle smlouvy studiu náleží práva na jejich poslední album CURB. Šéf studia LARRY ANSHELL se proto rozhodl Nickelback zažalovat. Nickelback ale nejsou před soudem žádnými nováčky. Vloni se soudili také kvůli albu Curb. Na straně obžalovaných stál jejich bývalý manažer CLYDE HILL, který nelegálně držel master kopii jejich alba. Tenkrát skupina u soudu vyhrála.

---

JACK OSBOURNE MÁ PO LÉČENÍ

29. 5. 2003
Obrázek: JACK OSBOURNE MÁ PO LÉČENÍ

Problémový synek OZZYHO OSBOURNEA skončil s léčením. JACK OSBOURNE (17) byl po více než měsíčním léčení propuštěn z odvykacího léčby, které se podrobil na klinice VISIONS ADOLESCENT TREATMENT CENTER v Malibu. Nedávno, přesněji 24. května 2003, byl mladík spatřen, jak spolu s Ozzym a SHARON nakupuje v supermarketu v Malibu, kde pobývá se svými rodiči v rodinném domě na pláži. Uzdravený Jack pomáhal svému otci nakládat věci do auta. Později si ještě zašel na kávu s přáteli. Zaměstnanci kliniky odmítli prozradit, zda už je Jack zcela v pořádku.

---
Stránky: 1 182 363 544 659 660 661 662 663 664 665 725