Stránky: 1 171 341 511 662 663 664 665 666 667 668 681

ASISTENT KIDA ROCKA OBVINĚN Z DRŽENÍ DROG

22. 10. 2002
Obrázek: ASISTENT KIDA ROCKA OBVINĚN Z DRŽENÍ DROG

Osobní asistent KIDA ROCKA byl obviněn z držení drog poté, co byla v rockerově cestovním autobusu nalezena marihuana a kokain. Rockův autobus byl zastaven policejní hlídkou a prohledán cestou na koncert skupiny AEROSMITH na Floridě (19. 10. 2002), kde Rock vystupoval jako předskokan. Policie objevila malé množství kokainu, několik jointů marihuany a 3.717 dolarů v hotovosti v kovovém kufříku. Rock nebyl v autobusu přítomen a jeho osobní asistent KEVIN J. McMAHON (36) byl obviněn z držení drog. Floridská dálniční policie provedla prohlídku z podnětu jednoho pozorného motoristy, který si všiml, že na palubě autobusu se děje cosi nekalého.

---

ASHCROFTOVO RODINNÉ ALBUM

22. 10. 2002
Obrázek: ASHCROFTOVO RODINNÉ ALBUM

RICHARD ASHCROFT se při natáčení svého nového alba rozhodl, že půjde o výhradně rodinnou záležitost. Nová deska bývalého zpěváka skupiny VERVE s názvem HUMAN CONDITION do britských obchodů přišla v pondělí (21. 10. 2002). Ashcroft tvrdí, že právě na tuto desku je výjimečně hrdý - protože na ni spolupracovali ti, kteří mu jsou nejbližší. Zpěvák vysvětluje: "Moje žena KATE hraje na klávesy a můj malý syn SONNY byl s námi ve studiu, když jsme nahrávali. Až bude chodit do školy, chci, aby to bylo blízko mého studia."

---

KORN JDE DO HAMBATÝCH FOTEK

22. 10. 2002
Obrázek: KORN JDE DO HAMBATÝCH FOTEK

Zpěvák skupiny KORN - JONATHAN DAVIS - fotografoval svoji snoubenku, pornohvězdu DEVEN DAVISOVOU pro pánský časopis PLAYBOY. Rocker se spolu s TOMMYM LEE, rapperem NELLYM a zpěvákem skupiny DISTURBED, DAVIDEM DRAIMANEM, stal fotografem pro pánský magazín - a tvrdí, že bylo skvělé vidět svoji sexy milenku prostřednictvím objektivu. Říká k tomu: "Není nic lepšího než svoji kočku fotit nahou."

---

WE WILL ROCK YOU BUDE MÍT POKRAČOVÁNÍ

21. 10. 2002
Obrázek: WE WILL ROCK YOU BUDE MÍT POKRAČOVÁNÍ

Muzikál skupiny QUEEN zaznamenal takový ohlas, že jeho tvůrce BEN ELTON začal psát jeho druhé pokračování. Přestože kritika se k WE WILL ROCK YOU staví spíš chladně, návštěvníci londýnského West Endu, kde muzikál od května (2002) běží, jsou spokojeni. Podle kytaristy BRIANA MAYE je už další pokračování z poloviny hotové a mělo by se hrát současně s We Will Rock You. Jeho jméno zatím nebylo prozrazeno, půjde však o pokračování smyšleného příběhu, do něhož jsou zabudovány písně skupiny Queen. May a ROGER TAYLOR se zřejmě opět představí v rolích hudebních režisérů.

---

DRUHÁ ŠANCE PRO STONE ROSES NEBUDE

21. 10. 2002
Obrázek: DRUHÁ ŠANCE PRO STONE ROSES NEBUDE

Bývalý zpěvák skupiny STONE ROSES - IAN BROWN - zmařil veškeré naděje, že by se alternativní kapela mohla dát znovu dohromady. Tato možnost se začínala rýsovat v uplynulých měsících, když bývalý kytarista JOHN SQUIRE, který z kapely odešel, v rozhovorech uváděl, že by se s Brownem rád smířil. Dvojice spolu od roku 1995 téměř nekomunikovala. Brown však v britském listu THE TIMES uvedl, že nevidí jako reálné, že by se on, Squire, GARY 'MANI' MOUNFIELD a ALAN 'RENI' WREN opět zreformovali. Všichni mají rodinu a jeden druhému se už příliš odcizili.

---

MARILYN MANSON VE FILMU O ŠÍLENCI S MOTOROVOU PILOU

18. 10. 2002
Obrázek: MARILYN MANSON VE FILMU O ŠÍLENCI S MOTOROVOU PILOU

MARILYNU MANSONOVI se splnil velký sen - bude se moci podílet na remaku kultovního hororového snímku THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE. Hvězda, která nesmírně ráda fanoušky šokuje, má k převyprávěnému klasickému filmu TOBA HOOPERA z roku 1974 složit hudbu. Snímek pojednává o šílenci s motorovou pilou a jeho venkovské rodině kanibalů. Chainsaw v nové podobě se začal točit v červenci pod vedením MARCUSE NISPELA, autora videoklipů zpěváka SHAGGYHO, C AND C MUSIC FACTORY či SPICE GIRLS. Producentem snímku je režisér filmu PEARL HARBOUR, MICHAEL BAY, a mezi těmi, kdo šílenci padnou za obě?, budou herci ERIC BALFOUR a JONATHAN TUCKER.

---

HUTCHENCE JE PRYČ, ALE INXS HRAJÍ DÁL

18. 10. 2002
Obrázek: HUTCHENCE JE PRYČ, ALE INXS HRAJÍ DÁL

Když v roce 1997 zemřel MICHAEL HUTCHENCE, mnozí se domnívali, že je to definitivní konec skupiny INXS. Zbývající členové ale vymysleli něco jiného. ANDREW FARRISE a KIRKA PENGILLYHO Hutchenceova záhadná smrt doslova zlomila, po pár letech si ale uvědomili, že poptávka po INXS s Hutchencem neodešla. Začali dostávat žádosti o to, aby koncertovali dál. Jako nový zpěvák kapely se nakonec objevil TERENCE TRENT D'ARBY a kapela je zpátky.

---

STROKES BROJÍ PROTI MONARCHII

18. 10. 2002
Obrázek: STROKES BROJÍ PROTI MONARCHII

Zpěvák skupiny THE STROKES - JULIAN CASABLANCAS - chová velký odpor k britské monarchii a svými komentáři na adresu britské královny vyvolává řadu rozporuplných reakcí. Rocker žertoval, že chtěl KRÁLOVNU ALŽBĚTU II. zabít během jejího Jubilee turné 2002 v Kanadě. Předpokládá se, že Casablancasovy anti-royalistické názory pramení z jeho zkušeností ve škole ve Švýcarsku, která je příčinou jeho pocitu vykořenění.

---

O ELVISOVU KYTARU NEBYL ZÁJEM

17. 10. 2002
Obrázek: O ELVISOVU KYTARU NEBYL ZÁJEM

První kytara rokenrolové legendy ELVISE PRESLEYHO se neprodala v aukci, přestože se původně předpokládalo, že za ni fanoušci budou ochotni zaplatit milióny. Otlučenou šesti strunnou kytaru koupila Elvisovi matka GLADYS, když mu bylo jedenáct let. Nástroj se pak stal součástí řady Elvisových memorabilií, která byla určena pro aukci v newyorském GUERNSEY'S AUCTION HOUSE. O kousek, který patří k těm nejneobvyklejším věcem z Elvisovy pozůstalosti na světě, však nikdo neprojevil zájem. Možná je to znamení, že šílení po Elvisovi začíná pomalu upadat.

---

TOWNSHEND PLÁNUJE NOVÉ ALBUM THE WHO

17. 10. 2002
Obrázek: TOWNSHEND PLÁNUJE NOVÉ ALBUM THE WHO

Zbývající členové skupiny THE WHO - PETE TOWNSHEND a ROGER DALTREY - chtějí po více než dvaceti letech nahrát první studiové album na počest JOHNU ENTWISTLEOVI. Původně to kapela měla v plánu po letním turné (2002), ale smrt baskytaristy Entwistlea v červnu (2002) v předvečer koncertů, jejich plány dočasně zmařila. Townshend k tomu uvedl, že chtějí s Rogerem zjistit, zda dovedou společně říci to, co by každý zvláš? sdělit nedokázali.

---
Stránky: 1 171 341 511 662 663 664 665 666 667 668 681