Stránky: 1 182 363 544 662 663 664 665 666 667 668 725

CHRISSIE HYNDE O STAVU SOUČASNÉHO SVĚTA

21. 5. 2003
Obrázek: CHRISSIE HYNDE O STAVU SOUČASNÉHO SVĚTA

Zpěvačka skupiny PRETENDERS - CHRISSIE HYNDE - kritizuje to, jak se lidi k sobě navzájem chovají. Zpěvačka tvrdí, že všichni se ji snaží napadnout a dokázat, že je pokrytecká. Říká k tomu: "Když někomu řeknu, že jsem vegetariánka, hned se mi podívá na boty, jestli jsou kožené. Myslíte si, že vám prokazuje respekt, ale jen se vás snaží nachytat, protože si myslí, že jste pokrytec, protože jedině to ho zajímá. Každý se rád sehne pro kámen, aby ho mohl po vás hodit. Každý vidí rád, když je někdo ještě nižší než on - aby ho mohl pomlouvat, kritizovat a soudit. Nehledáme dobré vlastnosti, pro které bychom mohli druhé obdivovat. V takové době nežijeme."

---

KYTARISTA PINK FLOYD POMÁHÁ BEZDOMOVCŮM

21. 5. 2003

DAVE GILMOUR ze skupiny PINK FLOYD vložil svých 5,4 milionu dolarů do stavby "vesničky" pro bezdomovce v Londýně. Legendární kytarista prodal svůj dům Maida Vale v Londýně bratrovi princezny DIANY - EARLU SPENCEROVI - a část z utržené sumy věnuje na výstavbu komplexu 400 domů. Britská charitativní organizace CRISIS buduje příbytky pro bezdomovce a zaměstnance s nízkými příjmy, podle schématu, který se osvědčil v New Yorku. Gilmour k tomu říká: "Myslím, že to byla dobrá věc. Ten dům mi patřil dvacet let a dost jsem na něm vydělal. V posledních sedmi letech jsem ho využíval jen zřídka. Nemůžete skutečně žít ve více než jednom domě - všechny ostatní se časem stanou jen prázdninovými sídly."

---

RADIOHEAD OPĚT NA INTERNETU

20. 5. 2003
Obrázek: RADIOHEAD OPĚT NA INTERNETU

Konečná verze nového alba skupiny RADIOHEAD s názvem HAIL TO THE THIEF se objevila na internetu. Objevila se zde už před několika týdny nelegálně první verze a konečná verze alba měla být údajně pečlivě střežena, aby se z ní ani minuta na internet nedostala. Oficiální vydání nového alba bylo stanoveno na 9. června 2003.

---

CHRIS MARTIN SE UČÍ ZPÍVAT

20. 5. 2003

CHRIS MARTIN, frontman skupiny COLDPLAY, bere lekce zpěvu, aby si zdokonalil svůj hlasový projev. Britský zpěvák, který chodí s herečkou GWYTEH PALTROWOVOU, pravidelně cvičí svůj hlas, který je v současnosti jedním z nejznámějších po celém světě. Jeden z jeho přátel řekl britskému SUNDAY MIRROR: "Bere lekce zpěvu, protože už je dlouho na turné a nechce si zničit hlas."

---

POJĎME STRÁVIT DEN SPOLU

20. 5. 2003
Obrázek: POJĎME STRÁVIT DEN SPOLU

MICK JAGGER (59) ze skupiny ROLLING STONES byl spatřen na procházce po Paříži se svou bývalou milenkou a matkou jeho syna LUCASE - LUCIANOU MORADOVOU. Legendární zpěvák si po procházce se svou rodinou po hlavním městě Francie zaskočil do libanonské restaurace a po obědě se všichni vydali zpět do hotelu, kde pobývají v oddělených pokojích. Jagger se s krásnou brazilskou modelkou potkal v roce 1997. Po narození dítěte okamžitě popřel, že by to mohl být jeho syn, testy DNA ale nakonec potvrdily, že Lucas bez tatínka nezůstane. Svědek jejich pařížského odpoledne řekl: "Mick vypadal moc spokojeně a s Lucianou si celou tu dobu povídali." Jaggerův přítel dodává: "Mick se s Lucianou vídá tak dvakrát, třikrát do roka. Takže jakékoli informace, že jsou opět spolu, jsou na hony vzdálené pravdě."

---

METALLICA NUTÍ IRÁČANY MLUVIT

20. 5. 2003

Písně skupiny METALLICA se staly oblíbenou pomůckou Američanů, kteří se tak při výsleších pokouší zlomit irácké mlčení. Vojáci tvrdí, že tvrdá muzika většinou přinutí zajatce mluvit. Mezi oblíbené písně, které jsou Iráčanům předkládány, patří například právě píseň zmiňované Metallicy ENTER SANDMAN. Seržant MARK HADSELL říká:"Tito lidé heavymetal v životě neslyšeli. Neznají to." Kromě tvrdé muziky Američané používají také dětské písničky jako například znělku televizního pořadu SEZAME OTEVŘI SE.

---

GELDOF SE VRACÍ DO ETIOPIE

19. 5. 2003
Obrázek: GELDOF SE VRACÍ DO ETIOPIE

BOB GELDOF, organizátor koncertů LIVE AID, se rozhodl pro návrat do Etiopie. Naposledy se v této zemi oficiálně objevil před dvaceti lety. Bývalý frontman skupiny BOOMTOWN RATS se do africké země vydá 26. května 2003 a chystá se zde strávit týden. Poté se vydá na summit G8 do Paříže. Jeho kolega říká: "Chce vyzdvihnout ty problémy, na které se by se měl zaměřit summit G8, tedy nedostatek jídla, AIDS, problémy s ekonomikou a samozřejmě zamořenost vody. Je těžké říci, jestli se tam těší, protože si uvědomuje, co ho tam čeká. Chce hlavně zjistit, jestli se za těch dvacet let změnilo něco k lepšímu, a jestli ne, tak proč."

---

HEATHER MILLSOVÁ: PAUL MĚ MILUJE KVŮLI TOMU JAKÁ JSEM

19. 5. 2003
Obrázek: HEATHER MILLSOVÁ: PAUL MĚ MILUJE KVŮLI TOMU JAKÁ JSEM

HEATHER MILLSOVÁ se veřejnosti svěřila, proč je její manželství s hudebníkem SIREM PAULEM McCARTNEYM doslova procházka růžovou zahradou - Paul prý miluje ji miluje kvůli její laskavé povaze. Někdejší člen legendárních BEATLES si svou druhou ženu vzal v romantickém prostředí irského hradu v roce 2002. Heather, která při nehodě v roce 1993 ztratila nohu, je stále okouzlena svým hvězdným manželem: "Pokaždé, když jsme spolu, tak se někde v koutku líbáme. Je to krásné. Pořád jsme spolu nějak spojeni, a to je to, čemu se říká láska. Jsme jako jedna bytost. Paul věří, že být s někým, znamená stále se učit. O mně si myslí, že jsem velmi milá, protože prý dělám věci, které by on nikdy neudělal. Cítím se jako kdybych já byla ta starší. On je jako malý chlapec, který jen tak poletuje kolem."

---

McCARTNEY: CHCI SE VRÁTIT DO STUDIA

19. 5. 2003
Obrázek: McCARTNEY: CHCI SE VRÁTIT DO STUDIA

SIR PAUL McCARTNEY (60) se pomalu blíží ke konci svého světového turné, ale na velký odpočinek se rozhodně nechystá. Bývalý člen BEATLES se sice nevrhne do práce okamžitě, ale rozhodně dlouho zahálet nehodlá. Se skupinou, která ho na turné provázela, chce natočit nové album: "Udělám si prázdniny. Ale prostě miluji to, co dělám... pro mě to není práce, je to koníček. Mám to rád tak moc, že i když odpočívám, tak pořád myslím na muziku. Moc se mi líbí hrát s mou koncertní kapelou a pořád píšu nové písně. Takže je logické, že prostě půjdeme všichni do studia a tam se dáme do natáčení zase něčeho nového. No a tím se budu zaobírat, hádám, tak ke konci roku."

---

AXL ROSE DODĚLÁVÁ ALBUM

19. 5. 2003
Obrázek: AXL ROSE DODĚLÁVÁ ALBUM

AXL ROSE se pomalu ale jistě chystá veřejnosti představit nové, dlouho očekávané album skupiny GUNS 'N' ROSES, nazvané CHINESE DEMOCRACY. Album, za kterým stojí zcela nová formace skupiny, ve které je jediným původním členem právě Rose, bude tak prvním albem skupiny po třinácti letech. Podle kytaristy RICHARDA FORTUSE se album dostane na pulty letos na podzim. Po vydání nových písní, se skupina chystá na turné.

---
Stránky: 1 182 363 544 662 663 664 665 666 667 668 725