Stránky: 1 181 361 540 662 663 664 665 666 667 668 720

MARLEYHO DREAD NA PRODEJ

2. 5. 2003
Obrázek: MARLEYHO DREAD NA PRODEJ

Dready legendy reggae music BOBA MARLEYHO se staly součástí čtvrteční londýnské aukce. Deseticentimetrový kus vlasů může vydělat až 1.500 dolarů. Zpěvák, který zemřel v roce 1981, věnoval kousek svých vlasů fanouškovi po koncertě v roce 1980. Mluvčí aukčního domu CHRISTIE'S řekl: "Předměty, jako tento, se na trhu neobjevují pravidelně. Jsou zajímavé už tím, že je to součást něčího těla a že to většinou byl velice osobní dar. Ta žena, která dread dostala, byla Bobovou velikou fanynkou. Ráda by, aby se ta věc dostala k němu, kdo to ocení víc, než v současnosti ona."

---

McCARTNEY: NEJSEM SKRBLÍK

2. 5. 2003
Obrázek: McCARTNEY: NEJSEM SKRBLÍK

SIR PAUL McCARTNEY se ohradil vůči zprávám, které do světa vypustila jeho dcera STELLA, a to, že tatínek je skrblík. McCartneyho rozzuřilo tvrzení jeho dcery, slavné módní návrhářky, která ho obvinila z toho, že aby ušetřil peníze, tak ji a její sourozence poslal do státních škol místo do soukromých. Sir Paul se brání tím, že to bylo společné rozhodnutí jeho a jeho ženy LINDY, kteří tak chtěli uchránit své děti od zbohatlických móresů: "Bylo to rozhodnutí nás rodičů a Stella tím rozhodně netrpěla. Ani žádné jiné z mých dětí. Nechtěl jsem, aby naše děti trpěly tím, že máme peníze. Z těchto důvodů jsme je poslali do normální školy."

---

PEARL JAM BOJUJÍ ZA ZÁCHRANU PŘÍRODY

2. 5. 2003

Skupina PEARL JAM má takové obavy o životní prostředí, že se rozhodla přírodě nahradit to, co jí sama způsobí. Kapela se v současné době nachází na turné po severní Americe a vypočítala si všechny škody, které způsobí vozidla jak skupiny, tak fanoušků, kteří přijíždějí na její koncerty. Náhradou za vypuštění 5.700 tun škodlivých emisí, se Pearl Jam rozhodli koupit 3.625 kilometrů čtverečních deštného pralesa.

---

SEBASTIAN BACH VYHOZEN Z ROLE JEŽÍŠE

29. 4. 2003

SEBASTIAN BACH, zpěvák metalové kapely osmdesátých let SKID ROW, byl vyhozen z amerického muzikálu JESUS CHRIST SUPERSTAR. Zpěvák byl po několika měsících v roli Ježíše vyhozen za nezvladatelné chování. Na své webové stránce k tomu píše: "Hráli jsme osm představení týdně šest měsíců. Už nehraji v Jesus Christ Superstar kvůli osobním a tvůrčím rozporům. Bylo to fajn, ale už je to pryč..."

---

LENNON S DCEROU NA PRODEJ

29. 4. 2003
Obrázek: LENNON S DCEROU NA PRODEJ

Kazeta s nahrávkou JOHNA LENNONA hrajícího na kytaru své nevlastní šestileté dceři KYOKO, je na prodej na internetu. Bývalý člen skupiny BEATLES na pásce zpívá a recituje básničky pro malou Kyoko (nyní 39) - vyvolávací cena kazety je 25.000 dolarů.

---

BON JOVI ZAHRÁLI PRO TIGERA WOODSE

29. 4. 2003
Obrázek: BON JOVI ZAHRÁLI PRO TIGERA WOODSE

JON BON JOVI připravil speciální překvapení pro golfovou legendu TIGERA WOODSE na šestém výročním golfovém setkání TIGERJAM v Las Vegas (19. 4. 2003) - šek na 20.000 dolarů. Rocker spolu se svojí skupinou BON JOVI vystoupil na charitativním koncertu a dokonce zaplatil za to, že měl možnost zahrát svému sportovnímu hrdinovi. Bon Jovi k tomu říká: "Jsme rádi, že jsme tu mohli být. Tiger Woods je pro nás dneska něco jako BABE RUTH" Štědrý šek, stejně jako veškeré výtěžky z gala koncertu, půjdou na konto nadace Tigera Woodse.

---

JACK OSBOURNE V LÉČEBNĚ

29. 4. 2003
Obrázek: JACK OSBOURNE V LÉČEBNĚ

Sedmnáctiletý syn OZZYHO OSBOURNA - JACK - byl přijat do léčebny s blíže nespecifikovanou závislostí na omamných látkách. Ozzy, který na vrcholu své hudební slávy v osmdesátých letech konzumoval alkohol a drogy v ohromujícím množství, navštívil spolu se svojí ženou SHARON v pondělí (28. 4. 2003) Jacka v léčebně LAS ENCINAS HOSPITAL v kalifornské Passadeně. Sharon se při pohledu na svého syna rozplakala. Na Jackovi se zřejmě podepsaly důsledky slávy získané z televizní show Osbourneovi a přiznává, že dost pije a kouří marihuanu. Sharon, která nedávno překonala rakovinu tlustého střeva, plakala, když uviděla svého syna, a znovu, když po hodině a půl odcházeli. Osbourneovi ani personál nemocnice nehodlají o Jackově stavu podávat další informace.

---

KYTARISTA Z LYNYRD SKYNYRD BUDE NA TURNÉ

28. 4. 2003

GARY ROSSINGTON, kytarista skupiny LYNYRD SKYNYRD, se přece jenom zúčastní turné skupiny. Rossington se v únoru podrobil operaci srdce, při které mu byl voperován bypass. Své kolegy doplní v polovině června (2003) na jejich evropském turné. Skupina Lynyrd Skynyrd má za sebou těžké časy. Po obrovském úspěchu v sedmdesátých letech se autor písniček RONNIE VANZANT a dva další členové skupiny zabili při leteckém neštěstí. Poté se skupina rozešla a v devadesátých letech se dala opět dohromady, i když v trochu jiné sestavě. Nedávná operace kytaristy Rossingtona skupinu přinutila odložit propagační turné jejich nového alba. Rossingtonův lékař říká: "Garymu se po operaci daří dobře. Nicméně ho čeká ještě nějaký čas odpočinek a rehabilitace."

---

NEVYDANÝ MARLEY

28. 4. 2003
Obrázek: NEVYDANÝ MARLEY

Nové album hudební legendy BOBA MARLEYHO spatří světlo světa více než dvě desetiletí po jeho smrti. Marleyova rodina nedávno objevila nevydané nahrávky jeho písní. Jeho syn ZIGGY MARLEY říká, že na nahrávkách se v současnosti pracuje a veřejnosti budou dostupné příští rok: "Asi příští rok světu ukážeme nějaké nové věci mého tatínka. Právě na nich pracujeme." Marley zemřel v roce 1981 na rakovinu.

---

NOEL GALLAGHER SE BUDE ŽENIT

28. 4. 2003
Obrázek: NOEL GALLAGHER SE BUDE ŽENIT

NOEL GALLAGER z OASIS se rozhodl pojmout za manželku SARU MACDONALDOVOU. Zásnuby proběhly v romantickém italském městě Taormin, kde rocker, který se se Sarou schází už tři roky, předal své nastávající prsten od TIFFANYHO za 32.000 dolarů. Podle přátel Sara s odpovědí neváhala ani minutu. Svatba je ohlášena na konec roku (2003). Noel se vyjádřil, že chce mít se Sarou děti co nejdříve, jakmile to bude možné.

---
Stránky: 1 181 361 540 662 663 664 665 666 667 668 720