Stránky: 1 183 366 548 664 665 666 667 668 669 670 730

OMLUVA PŘÍZNIVCŮM METALLICY

9. 6. 2003

Omlouváme se všem příznivcům Metallicy, kteří si v Klubu Radia BEAt objednali CD a DVD "St. Anger" za to, že pro ně budou připravena k vyzvednutí až v pátek 13. 6.. V pondělí 9. 6. ráno nám volal obchodní manažer vydavatelské firmy Universal Music, že naši objednávku 700 ks alba St. Anger pro členy Klubu Radia BEAT v Německu neodbavili a že nám ji dodají do pátku 13. 6. (modlíme se, aby tento termín zmíněné vydavatelství dodrželo). Přesné příčiny, proč některé objednávky Metallicy odbaveny byly a objednávka pro členy Klubu Radia Beat odbavena nebyla, zřejmě znají jen na vydavatelství Universal Music. Za prodlení se tedy ještě jednou omlouváme - dělali jsme, co bylo v našich silách.

Přikládáme vyjádření obchodního manažera Universal Music:

Vážení zákazníci,
vzhledem k extrémnímu zájmu Evropy o nové album skupiny METALLICA v provedení CD/DVD, jsme nebyli schopni vykrýt ( z výrobních důvodů ) všechny objednávky v dnešní první expedici tohoto titulu. Všem zákazníkům, na které se dnes nedostalo se tímto omlouváme a budeme se maximálně snažit o vybavení jejich objednávek v nejbližším možném termínu, tzn. koncem tohoto a začátkem příštího týdne.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

V Praze dne 9.6.2003

Za Universal Music s.r.o.

Filip LUKÁŠ - obchodní manager

---

Iron bus už dnes v Hard & Heavy

8. 6. 2003

Dnes večer obsadí Vlasta v Hard & Heavy první místa v našem Iron busu . A to naprosto exkluzivní !! Jeden z Vás dostane možnost na zlínském koncertě poslechnout si připravovanou desku Iron Maiden v jejich šatně , druhému zprostředkujeme možnost zazpívat si s Bruce Dickinsonem přímo na jevišti ! Hard & Heavy dnes od 20:00 večer .

---

LARS ULRICH KRITIZUJE ARMÁDU ZA POUŽÍVÁNÍ PÍSNÍ METALLICY

6. 6. 2003

LARS ULRICH, bubeník skupiny METALLICA, zuří. Důvodem jeho více než špatné nálady je americká armáda a její taktiky ke zlomení odporu iráckých důstojníků. Vyšetřovatelé používají jako hlavní mučící nástroj písně Metallicy, které prý svou agresivitou většinou zlomí odvahu Iráčanů. Rozčilený rocker říká: "Je mi z toho děsně. Žádný Iráčan mi nikdy nic neudělal a já nechápu, proč zrovna my musíme být spojováni s těmi americkými blby. Včera se mě někdo ptal, co s tím budu dělat. Co mám asi tak dělat - zavolat GEORGI BUSHOVI, aby řekl svým velitelům, aby si vybrali něco jiného?"

---

OSBOURNEOVI SE VRACÍ NA OBRAZOVKU

6. 6. 2003
Obrázek: OSBOURNEOVI SE VRACÍ NA OBRAZOVKU

OZZY OSBOURNE a jeho divoká rodina se v létě (2003) vrací na obrazovku se svým seriálem OSBOURNEOVI. Bývalý frontman skupiny BLACK SABBATH spolu se svou ženou SHARON a dětmi KELLY a JACKEM natočili dalších deset nových epizod seriálu, které se začnou vysílat v úterý 10. června 2003 na MTV. Podle hudební televizní stanice se diváci tentokrát s Osbourneovými a jejich zvířecími i lidskými přáteli dostanou do jejich losangeleského domova. Nové díly populárního seriálu byly natočeny ještě před hospitalizací Jacka (17) na klinice pro léčbu lidí závislých na alkoholu a drogách.

---

GELDOF KRITIZUJE SVĚTOVÉ VŮDCE

5. 6. 2003
Obrázek: GELDOF KRITIZUJE SVĚTOVÉ VŮDCE

Rocker a charitativní guru BOB GELDOF zaútočil na světové vůdce na summitu G8, za jejich laxní přístup k pomoci hladem sužované Etiopii. Zpěvák skupiny BOOMTOWN RATS, který v osmdesátých letech uspořádal obrovský hvězdný koncert LIVE AID na pomoc Etiopii, po svém návratu (3. 6. 2003) z této africké země kritizoval politiky, že nedělají dost v otázkách státního dluhu a nepříznivé obchodní bilance, které jsou kořenem současných problémů země. Pochvalně se nicméně zmínil o britském premiérovi TONY BLAIROVI za to, že na summitu ve francouzském Evianu zmínil nutnost nouzové potravinové pomoci.

---

OZZY KOUPIL SHARON VYSNĚNÝ DŮM NA PLÁŽI

5. 6. 2003
Obrázek: OZZY KOUPIL SHARON VYSNĚNÝ DŮM NA PLÁŽI

OZZY OSBOURNE koupil své ženě SHARON dům na pláži jako odměnu za to, jak statečně vyhrála svoji bitvu s rakovinou - ale přiměl ji ke slibu, aby neprozradila jeho přesné umístění. Bývalý rocker ze skupiny BLACK SABBATH je rozhodnut z domu na pláži v Malibu udělat tajný úkryt pro sebe a svoji rodinu, kam se mohou uchýlit, když chtějí mít klid od televizních štábů a paparazziů. Ozzy k tomu říká: "Domy v Malibu jsme si pronajímali odjakživa, tak jsem nakonec Sharon jeden koupil. Řekl jsem jí, 'Domluvíme se takhle, Sharon, žádné kamery, žádné rozhovory a žádný tisk. Tohle je naše místo, kde si můžeme odpočinout a na všechno se vykašlat.' Potřebuješ takové místo k odpočinku, jinak se z toho světa zblázníš." Osbourneovi již mají domy v Beverly Hills a na britském venkově, a Ozzyho dcera Kelly si nedávno koupila vlastní dům v Beverly Hills.

---

ORGANIZACE PROTI ZNEUŽÍVÁNÍ DĚTÍ PODPORUJE TOWNSHENDA

5. 6. 2003
Obrázek: ORGANIZACE PROTI ZNEUŽÍVÁNÍ DĚTÍ PODPORUJE TOWNSHENDA

Britská organizace proti sexuálnímu zneužívání dětí podporuje kontroverzní výzkumné metody rockera PETA TOWNSHENDA. Rocker ze skupiny THE WHO byl počátkem roku (2003) zatčen, když policie zjistila, že se napojuje na stránky obsahující dětskou pornografii. Townshend ve své obhajobě tvrdil, že sbíral materiál pro svoji chystanou knihu. Kytarista byl v květnu propuštěn na kauci po náročném a vleklém vyšetřování, ale byl zařazen do britského registru sexuálních delikventů. Nyní dobročinná skupina THE PHOENIX SURVIVORS, která původně zaujala stanovisko odsuzující rockera, se ho nyní zastává a tvrdí, že z něj byl udělán zastrašující případ. Ve svém stanovisku v úterý (3. 6. 2003) představitelé organizace prohlásili: "Na základě důkazů shromážděných policií a faktů, která jsou nám nyní známa, je naším skromným názorem, že pan Townshend nepatří do registru sexuálních delikventů. Je to hrubá nespravedlnost a naprosté maření peněz daňových poplatníků. Máme pocit, s přihlédnutím ke všem okolnostem, že panu Townshendovi měla být poskytnuta druhá šance."

---

LINKIN PARK ODKLÁDAJÍ KONCERTY

4. 6. 2003

CHESTER BENNINGTON ze skupiny LINKIN PARK byl převezen do nemocnice kvůli velkým bolestem zad a břicha. Frontman skupiny je od pátku (23. 5. 2003) hospitalizován v losangeleské nemocnici, kde lékaři zjiš?ují, co by mohlo být hlavní příčinou jeho bolestí. Linkin Park museli přeložit všechna svá červnová vystoupení.

---

HENDRIXOVA VÝSTAVA

4. 6. 2003
Obrázek: HENDRIXOVA VÝSTAVA

Sedmý červnový den v Seattlu bude ve znamení největší vzpomínkové show na JIMIHO HENDRIXE. Součástí bude například projekt nazvaný THE EXPERIENCE MUSIC PROJECT, který mapuje Hendrixův život od jeho dětství přes jeho hvězdnou kariéru až do jeho smrti v roce 1970. Kromě toho se budou moci fanoušci potěšit pohledem na Jimiho kytary, na které hrál na legendárním rockovém festivalu WOODSTOCK. Veřejnosti se otevře také Hendrixova soukromá korespondence a fotografie.

---

MICK JAGGER MÁ RÁD TMU

4. 6. 2003
Obrázek: MICK JAGGER MÁ RÁD TMU

MICK JAGGER ze skupiny ROLLING STONES má neobvyklý požadavek co se týče vybavení jeho hotelového pokoje. Všechna okna musí být zakryta. Personál mnichovského hotelu KEMPINSKI musí zakrýt všechna okna černou plachtou, přes kterou se nesmí dostat ani paprsek slunce: "Je to velmi zvláštní přání. Bylo nám řečeno, že ve všech místnostech, které bude obývat, musí být zakryta okna. Zřejmě nemá rád, když ho ráno probudí světlo. Jeho asistentka nám potvrdila, že Mick nemá rád při spánku světlo a vzhledem k tomu, že často spí i přes den, jeví se jeho přání daleko pochopitelnějším," řekl člen personálu hotelu. Rolling Stones nyní pobývají v Německu, kde dnes zahajují evropskou část jejich turné.

---
Stránky: 1 183 366 548 664 665 666 667 668 669 670 730