Stránky: 1 180 358 537 665 666 667 668 669 670 671 715

DEMO OASIS SE NEPRODALO

24. 3. 2003
Obrázek: DEMO OASIS SE NEPRODALO

Demonahrávka skupiny OASIS nenašla svého kupce v aukci na webové stránce EBAY a rozvířila tak zvěsti, že skupina ztrácí svoji popularitu. Nahrávka, jejíž prodejce tvrdí, že ji dostal od skupiny darem za to, že je nechal zkoušet ve svém klubu v Manchesteru, ji do aukce zařadil s vyvolávací cenou 72.000 dolarů. O nahrávku z roku 1993 ovšem nikdo neprojevil zájem, dokud se do přihazování nevložil sám NOEL GALLAGHER. Na nahrávce jsou údajně tři písničky od LIAMA GALLAGHERA a bývalého kytaristy BONEHEADA, a je údajně velmi vzácným zbožím. Přestože byla v aukci popsána jako příležitost, která se vyskytne jednou za život, neprodá se, dokud prodejce nesníží cenu.

---

CLAPTON VYPRÁVĚL VE ŠKOLE O SVÉM ŽIVOTĚ

21. 3. 2003
Obrázek: CLAPTON VYPRÁVĚL VE ŠKOLE O SVÉM ŽIVOTĚ

Rockový veterán ERIC CLAPTON během koncertu ve škole své dcery zdůraznil, jak moc ho muzika uchránila od alkoholu a drog. Zpěvák na koncertě zahrál několik svých hitů a poté otevřeně mluvil o svém životě. Obecenstvo mu dělalo 790 žáků BIRKDALESKÉ školy v anglickém Sheffieldu. Tuto školu navštěvuje zpěvákova dcera RUTH (17), která až do svých sedmi let nevěděla, kdo je jejím skutečným otcem. Během devadesátiminutové show Clapton zazpíval píseň WONDERFUL TONIGHT a promluvil o své bitvě proti alkoholu a drogám. Studentům také vyprávěl o své bolesti poté, co jeho čtyřletý syn CONOR v roce 1991 vypadl z newyorského mrakodrapu a zabil se: "Byl jsem nešťastný a hudba mě zachránila."

---

SUPERGRASS SE PRODALI DO REKLAMY

20. 3. 2003

Britská skupina SUPERGRASS poskytla jednu svou píseň, kterou prý ani nemají rádi, do televizní reklamy na americkou kreditní kartu. Hudebníci dali v plén svůj hit z roku 1995 ANTHEM, který ve své době dosáhl na druhou příčku britského žebříčku. Bubeník DANNY GOFFEY říká: "Pro nás je píseň Anthem stará a už ji ani nehrajeme. Ani ji nemáme moc rádi." Goffey ale popírá, že by se nyní skupina chtěla proslavit jako dodavatel reklamní muziky: "Naše hudební historie by si s tím moc nerozuměla. Je trochu smutné vydělávat hromady peněz skládáním muziky, která má propagovat věci, které s vámi ani nemají nic společného." Skupina je v současnosti na turné po Americe a Kanadě se svým čtvrtým albem LIFE ON OTHER PLANETS.

---

PAUL MÍŘÍ DO RUSKA

20. 3. 2003
Obrázek: PAUL MÍŘÍ DO RUSKA

SIR PAUL McCARTNEY si vůbec poprvé zahraje v Rusku - jako speciální koncert v rámci jeho nadcházejícího světového turné. McCartney si během turné BACK IN THE WORLD zahraje na moskevském Rudém náměstí pro 100.000 fanoušků. Už je známo i datum - 24. května 2003. Bývalý člen skupiny BEATLES je nadšen možností si konečně zakoncertovat před ruskými fanoušky po letech zákazů komunistickou vládou. Paul říká: "Už dlouho si chci zahrát v Rusku, ale v letech, kdy zde vládl komunismus, mě zde nechtěli. Jsem šťastný, že zde můžu hrát alespoň nyní. Nikdy jsem v Rusku nebyl, takže i jako turista se velmi těším."

---

MARK KNOPFLER MĚL NEHODU NA MOTORCE

18. 3. 2003
Obrázek: MARK KNOPFLER MĚL NEHODU NA MOTORCE

Zpěvák skupiny DIRE STRAITS - MARK KNOPFLER - byl převezen do nemocnice po motocyklové nehodě. K havárii došlo v neděli ráno (16. 3. 2003) v londýnské luxusní čtvrti Belgravia, kde se Knopfler srazil s jiným vozidlem. Zpěvák byl okamžitě převezen do nemocnice ST. THOMAS' HOSPITAL. Jeho mluvčí potvrdila, že rocker má zlomenou klíční kost a šest žeber, ale ubezpečila fanoušky, že je již ve stabilizovaném stavu a mohl být převezen domů. Pražský koncert Marka Knopflera je naplánován až za čtyři týdny. Doufejme, že se Mark do té doby zotaví. Koncert se neruší a vstupenky se prodávají dál.

---

GUNS N' ROSES ZUŘÍ NA OFFSPRING

18. 3. 2003
Obrázek: GUNS N' ROSES ZUŘÍ NA OFFSPRING

Rockeři z GUNS N' ROSES zuří, poté co si skupina THE OFFSPRING udělala legraci z jejich alba, které po osmi letech práce teprve dokončují. Rockeři chystají vydání svého alba CHINESE DEMOCRACY. Dlouho odkládané vydání desky se stalo v rockových kruzích takovou legendou, že se Offspring rozhodli z žertu vydat vlastní album s názvem CHINESE DEMOCRACY (YOU SNOOZE YOU LOSE). Zpěvákovi Guns n' Roses - AXLU ROSEOVI - to však až tak vtipné nepřipadá, a jeho právníci poslali Offspringům výhružný dopis, aby si název desky ještě rozmysleli.

---

RINGO ODSTARTUJE TURNÉ V KANADĚ

18. 3. 2003

Bývalá hvězda skupiny BEATLES - RINGO STARR - odstartuje své severoamerické turné v kanadském Ontariu. Spolu se svojí skupinou ALL STARR BAND bude ve zdejší hale CASINA RAMA zkoušet dva týdny předtím, než se 24. července 2003 vydá na turné propagující jeho nové CD RINGORAMA, které vychází v březnu (2003). Starr se představí se staronovým složením kapely včetně MARKA RIVERY na saxofon, kytaru a perkusy (dříve u PETERA GABRIELA a skupiny FOREIGNER); COLINA HAYE (MEN AT WORK) na kytaru; JOHNA WAITA (BAD ENGLISH, THE BABYS) na basu; PAULA CARRACKA (MIKE & THE MECHANICS, ACE) na klávesy a SHEILY E. na bicí.

---

TYLER: NARODIL JSEM SE JAKO ŽIVEL

17. 3. 2003

STEVEN TYLER (54) si je jistý, že byl předurčen k tomu být frontmanem skupiny AEROSMITH. Prý už jako batole byl - stručně řečeno - velice divoké stvoření. Otec herečky LIV TYLEROVÉ připouští, že svým rodičům VICTOROVI a SHARON TALLARICOVÝM dělal problémy takřka od kolébky: "Do problémů jsem se dostával ještě předtím, než jsem uměl chodit. Vždycky jsem byl kárán za svou hyperaktivitu. Skoro rok jsem kvůli tomu bral léky. Byl jsem živel, a proto jsem se musel stát frontmanem kapely Aerosmith."

---

SHARON ZKOLABOVALA NA MANŽELOVĚ KONCERTĚ

17. 3. 2003

Profesionální rocková manželka SHARON OSBOURNEOVÁ (50) zkolabovala na jednom z manželových koncertů. Manželka OZZYHO OSBOURNEA a hvězda seriálu THE OSBOURNES nedávno vyhrála svou roční bitvu s rakovinou tlustého střeva. Na Ozzyho koncertě v Las Vegas se jí ale opět přitížilo. Vystrašený Ozzy ji okamžitě převezl do nejbližší nemocnice, kde byla ošetřena. Celá rodina, včetně dětí AIMEE, KELLY a JACKA, strávila loňský rok ve strachu o život své maminky a manželky. Doktoři naštěstí tvrdí, že Sharonina nemoc je na ústupu.

---

Starouš Jack mě zase dostal

15. 3. 2003

Minulý týden jsem si dvakrát zašla do kina. O Krausove režijním debutu Městečko (www.mestecko.com) pomlčím s tím, že by se to možná někomu mohlo líbit. Co mě nejvíc na celém filmu zaujalo? Anglické titulky (vychytala jsem dobré představení). Třeba: (ne)herec si uleví "Do prdele" a naskočí titulek "Jesus" - fakt jsem se bavila. U druhé návštěvy kina tohoto týdne to musím vzít z opačného konce a hledat nějaké negativum. Ale jo, druhá řada - není zrovna ideální na shlédnutí více než dvouhodinového filmu. Ale to je detail. O Schmidtovi (www.aboutschmidtmovie.com) - ten film "musíte" vidět. Plně souhlasím s těmi, co rozdávají Zlaté globy. Životní příběh Warrena Schmidta (muže jenž přišel o práci, ženu, dceru a snaží se nepřijít i o sebe) byl oceněn za nejlepší scénář a Jack Nicholson - coby nejlepší herec v hlavní roli. V této kategorii je nominován i na Oscara (a já vím, že ho dostane). Velkou šanci na sošku zlatého nahatého chlapíka má i Kathy Bates, která se pokusí trumfnout ostatní kandidátky na nejlepší herečku ve vedlejší roli. Kathy už doma jednoho Oscara má -za film Misery podle knihy Stephena Kinga. V Schmidtovi odhalí nejen své sexuální touhy (" …první orgasmum jsem měla ve třinácti…"), ale i své vnadné tělo. A nejde jen o holý zadek. Jo, ten ukáže i mr. Nicholson. Jděte na O Schmidtovi a nebudete litovat ani času ani peněz. Vaše Kachna (katka@radiobeat.cz)

---
Stránky: 1 180 358 537 665 666 667 668 669 670 671 715