Stránky: 1 183 366 548 665 666 667 668 669 670 671 730

PAUL MCCARTNEY KOUPIL FANOUŠKOVI AUTO

2. 6. 2003
Obrázek: PAUL MCCARTNEY KOUPIL FANOUŠKOVI AUTO

PAUL McCARTNEY koupil svému fanouškovi nové auto - jako poděkování za to, že si koupil dvoumilióntý lístek na jeho koncertní turné BACK IN THE WORLD. Nejmenovaný fanoušek údajně dostane buď nový VW BEETLE nebo MINI. McCartney k tomu uvedl: "Tohle turné bylo výjimečné díky reakci publika. Intenzita emocí byla úžasná. Tohle je můj způsob, jak jim poděkovat všem. Pro jednoho šťastného diváka bude koncert ještě výjimečnější."

---

LED ZEPPELIN OPĚT SPOLU?

2. 6. 2003
Obrázek: LED ZEPPELIN OPĚT SPOLU?

Nervózně očekávané znovuoživení legendární formace LED ZEPPELIN je zřejmě na obzoru. JIMMY PAGE a JOHN-PAUL JONES přiznali, že vydání nového DVD a CD by mohlo dát slavné trio opět dohromady. Britská skupina se pyšní jednou z největších prodejností nahrávek, což je jenom jeden z důkazů, jak moc jejich fanoušci touží po zmrtvýchvstání slavné kapely. Členové skupiny zpočátku vehementně odmítali, že by si ještě někdy společně zahráli, v poslední době ale fanouškům konečně svitla naděje. Baskytarista Jones řekl: "Myslím, že teď už je všechno jednodušší. My tři jsme spolu strávili dost času diskusemi okolo nového DVD, také jsme se bavili, co bude dál a tak. Pořád jsme se tak nějak zkoumali a čekali až někdo řekne: 'Příště si s sebou vezmem nástroje.' Uvidíme, jak nám spolu bude, až přežijeme všechny tyhle promo akce." Page sentimentálně dodává: "Uběhlo už mnoho vody. Jestli nás muzika dá opět dohromady, pak bude jasné, že naše srdce buší pořád stejně."

---

NA ČERVENCOVÉ AUKCI SE BUDE DRAŽIT LENNONŮV FILM

30. 5. 2003
Obrázek: NA ČERVENCOVÉ AUKCI SE BUDE DRAŽIT LENNONŮV FILM

LENNONŮV veřejnosti neznámý film a jeho vlastní rukou podepsaná slova písně IF YOU'VE GOT TROUBLE změní majitele na aukci 25. července (2003). Aukce se bude konat v aukčním domě CHRISTIE'S. Cena filmu je očekávána mezi 45.000 až 50.000 dolary.

---

MANSON POBOUŘIL ITALSKÉ KATOLÍKY

30. 5. 2003
Obrázek: MANSON POBOUŘIL ITALSKÉ KATOLÍKY

MARILYN MANSON si svých chováním udělal další nepřátele - italské katolíky. Manson má 7. června (2003) koncertovat v hlavním městě módy Itálie, Miláně. Italští katolíci s tím ale nesouhlasí: "Manson je šílenec s pokřivenou duší, který si přivlastnil ty nejhorší vlastnosti dnešního světa."

---

NICKELBACK OPĚT PŘED SOUDEM

30. 5. 2003

Kanadští rockeři NICKELBACK stanuli opět před soudem, tentokrát je žaluje jejich nahrávací studio. Vancouverské studio TURTLE RECORDING tvrdí, že rockeři porušili smlouvu, kterou se studiem uzavřeli. Podle smlouvy studiu náleží práva na jejich poslední album CURB. Šéf studia LARRY ANSHELL se proto rozhodl Nickelback zažalovat. Nickelback ale nejsou před soudem žádnými nováčky. Vloni se soudili také kvůli albu Curb. Na straně obžalovaných stál jejich bývalý manažer CLYDE HILL, který nelegálně držel master kopii jejich alba. Tenkrát skupina u soudu vyhrála.

---

JACK OSBOURNE MÁ PO LÉČENÍ

29. 5. 2003
Obrázek: JACK OSBOURNE MÁ PO LÉČENÍ

Problémový synek OZZYHO OSBOURNEA skončil s léčením. JACK OSBOURNE (17) byl po více než měsíčním léčení propuštěn z odvykacího léčby, které se podrobil na klinice VISIONS ADOLESCENT TREATMENT CENTER v Malibu. Nedávno, přesněji 24. května 2003, byl mladík spatřen, jak spolu s Ozzym a SHARON nakupuje v supermarketu v Malibu, kde pobývá se svými rodiči v rodinném domě na pláži. Uzdravený Jack pomáhal svému otci nakládat věci do auta. Později si ještě zašel na kávu s přáteli. Zaměstnanci kliniky odmítli prozradit, zda už je Jack zcela v pořádku.

---

U2: NAŠE DALŠÍ ALBUM BUDE DRSNÉ

29. 5. 2003
Obrázek: U2: NAŠE DALŠÍ ALBUM BUDE DRSNÉ

THE EDGE - kytarista irské skupiny U2 - slibuje, že jejich příští album bude "velmi syrová rokenrolová deska." Kytarista fanouškům slibuje album plné těch nejlepších písní, za kterým bude následovat velkolepé turné: "Jde to velmi dobře. Některé z těch nových písní jsou podle nás těmi nejlepšími, co jsme kdy napsali. Tenhle pocit je něco báječného. Je ale velmi těžké popsat nové album. Víc než cokoli jiného se o něm dá říct, že je velmi syrové, plné rokenrolu. Je v něm vše, co je potřeba k pořádnému nářezu - kytara, basa, bicí, zpěv a spousta energie." Nakonec kytarista jedné z nejslavnějších současných skupin žertovně dodává: "Do té doby než to vyjde, můžeme z toho klidně udělat nějakou country pohodičku."

---

McCARTNEY A MILLSOVÁ ČEKAJÍ DÍTĚ

29. 5. 2003
Obrázek: McCARTNEY A MILLSOVÁ ČEKAJÍ DÍTĚ

SIR PAUL McCARTNEY (60) a jeho manželka HEATHER MILLSOVÁ (35) oznámili šťastnou událost. Čekají spolu prvního potomka. Hudebník si Millsovou bral vloni v červnu (2002). Bývalá modelka, která přišla o nohu při tragické havárii v roce 1993, už byla dvakrát těhotná, ale o dítě pokaždé přišla. To vše bylo ještě před tím, než začala žít s Paulem. Manželé očekávané těhotenství oznámili slovy: "Jsme neskonale šťastni." Dítě se má narodit na konci roku.

---

BONO ZAPLATIL 1.500 DOLARŮ ZA ZAPOMENUTÝ KLOBOUK

29. 5. 2003

BONO ze skupiny U2 natolik miluje svou pokrývku hlavy, že si ji za 1.500 dolarů nechal přivést do Itálie. Zapomnětlivý zpěvák irské skupiny při doletu do Itálie - na charitativní koncert LUCAINA PAVAROTTIHO - s hrůzou zjistil, že svou typickou čapku nechal v Londýně. Neváhal ani minutu a zařídil, aby mu byl jeho oblíbený kousek oblečení dopraven, a? to stojí, co to stojí. Za taxík na londýnské letiště dal 150 dolarů, poté se čepice usadila v kokpitu letadla BRITISH AIRWAYS, což jejího majitele stálo 663 dolarů a nakonec jízda z italského letiště až k Bonovi - 225 dolarů. Nakonec vše dobře dopadlo a na podiu už stál Bono se vším všudy. Svědek zpěvákovy bleskové akce říká: "Včetně pojištění, které stálo 300 dolarů, za to všechno utratil 1.500 dolarů. Na druhou stranu je to pakatel k tomu, co díky němu získala charita dnes v noci. Bylo to legrační vysvětlovat řidičům a British Airways, co se od nich chce, ale všichni to nakonec správně pochopili."

---

BEATLES VEDOU ANKETU O NEJLEPŠÍ SKUPINU

28. 5. 2003
Obrázek: BEATLES VEDOU ANKETU O NEJLEPŠÍ SKUPINU

Skupina THE BEATLES je stále nejpopulárnější kapelou mezi fanoušky klasického rocku - podle ankety kalifornské rozhlasové stanice ARROW FM. Liverpoolská čtveřice porazila v anketě největší rivaly ROLLING STONES, LED ZEPPELIN a THE EAGLES. Pouze dvě skupiny z první desítky (The Eagles a AEROSMITH) jsou americké. První dvacítka nejoblíbenějších skupin vypadá takto:
1. THE BEATLES
2. LED ZEPPELIN
3. ROLLING STONES
4. THE EAGLES
5. AEROSMITH
6. PINK FLOYD
7. FLEETWOOD MAC
8. THE WHO
9. ELTON JOHN
10. U2
11. VAN HALEN
12. BRUCE SPRINGSTEEN
13. QUEEN
14. TOM PETTY & THE HEARTBREAKERS
15. BOSTON
16. CREEDENCE CLEARWATER REVIVAL
17. THE DOORS
18. STEVE MILLER BAND
19. JIMI HENDRIX
20. ZZ TOP.

---
Stránky: 1 183 366 548 665 666 667 668 669 670 671 730