Stránky: 1 182 363 544 667 668 669 670 671 672 673 725

OZZY KONČÍ S NEBEZPEČNOU SHOW

5. 5. 2003
Obrázek: OZZY KONČÍ S NEBEZPEČNOU SHOW

OZZY OSBOURNE se rozhodl v rámci bezpečí rodiny ukončit veleúspěšnou televizní show OSBOURNEOVI. Jeho divoký potomek JACK (17) byl v dubnu převezen na kliniku poté, co se rozhodl vyrovnat se se slávou za pomoci drog a alkoholu. Ozzy i jeho žena SHARON jsou nyní zničeni tím, jaký vliv na celou jejich rodinu má jejich televizní sláva. Sharon byla na začátku roku diagnostikována rakovina a v poslední době tu jsou problémy se synem. Jeden z blízkých rodinných přátel říká: "Rodina nikdy ani nesnila o takovém úspěchu té show, ale Ozzy si myslí, že už je všeho dost." Televizní účinkování přineslo Ozzymu a jeho rodině 80 milionů dolarů. Blízký přítel pokračuje: "Jejich problémy se se show začaly zhoršovat a v posledních měsících se ukázalo to, co všichni víme - že život je důležitější než peníze."

---

A? fo?ák neleží ve skříni

4. 5. 2003

Sufování na netu nás moc baví, ale originálnější zprávy a fotky dostáváme od Vás. Pokud půjdete na nějakou zajímavou akci - dejte vědět. Jako Honza, který byl v pátek na koncertu blues-rockového kytaristy Waltera Trouta. Honzo, díky a na vlny přitlačíme i směrem na západ.

---

DÍKY RADIU BEAT JSOU TEĎ ROCKOVÁ CD A DVD O 20% AŽ 30% LEVNĚJŠÍ!

4. 5. 2003

Jsme moc rádi, že patříte mezi posluchače Radia Beat. Chceme se vám za to odvděčit službou, která vám ušetří nemalé peníze. Připravili jsme pro vás projekt internetového Klubu Radia Beat, jehož členové si od této chvíle mohou pořizovat rocková CD a DVD o 20% levněji. U některých chystaných titulů jsme s vydavateli dohodli dokonce 30% slevu na každé CD. Prvním takovým titulem je nové studiové album Marilyna Mansona "Golden Age Of Grotesque". Pokud si ho včas objednáte, může být v den vydání vaše za pouhých 349 Kč (ušetříte tak 150 Kč).

Ale to není všechno. Protože si vás moc vážíme, připravili jsme pro vás i další dárky. Např. u nového alba kapely Metallica "St. Anger" už pro vás máme domluveno, že jednomu z vás, kteří si album "St. Anger" v den vydání vyzvednete, věnujeme komplet všech alb Metallicy a víkendový zájezd pro dvě osoby na koncert Metallicy do Holandska.

Uděláme všechno pro to, abychom vám za těchto výhodných podmínek zajistili i chystaná alba ZZ Top, Offspring, R.E.M., U2 atd., která vyjdou v následujících měsících. Pokud chcete být včas informováni o tom, kdy budou zmíněná alba (ale i mnoho dalších titulů) zařazena do klubové nabídky, staňte se členy klubu už teď a o všem se dozvíte včas.

Členství v klubu je bezplatné. Slevu na rozdíl od jiných internetových nabídek neponíží náklady na poštovné a balné. Nechceme po vás žádné uvádění čísel kreditních karet nebo bankovních účtů. CD resp. DVD si totiž vyzvednete a uhradíte v centru Prahy v prodjeně Levné knihy KMa na rohu ulic Jindřišská a Panská (naproti Hlavní poště).

Servis Klubu Radia Beat budeme průběžně ještě vylepšovat a chystáme pro vás i mnoho překvapení. Teď už jen zbývá, abyste vlevo klikli na odkaz KLUB RADIA BEAT.

---

MARLEYHO DREAD NA PRODEJ

2. 5. 2003
Obrázek: MARLEYHO DREAD NA PRODEJ

Dready legendy reggae music BOBA MARLEYHO se staly součástí čtvrteční londýnské aukce. Deseticentimetrový kus vlasů může vydělat až 1.500 dolarů. Zpěvák, který zemřel v roce 1981, věnoval kousek svých vlasů fanouškovi po koncertě v roce 1980. Mluvčí aukčního domu CHRISTIE'S řekl: "Předměty, jako tento, se na trhu neobjevují pravidelně. Jsou zajímavé už tím, že je to součást něčího těla a že to většinou byl velice osobní dar. Ta žena, která dread dostala, byla Bobovou velikou fanynkou. Ráda by, aby se ta věc dostala k němu, kdo to ocení víc, než v současnosti ona."

---

McCARTNEY: NEJSEM SKRBLÍK

2. 5. 2003
Obrázek: McCARTNEY: NEJSEM SKRBLÍK

SIR PAUL McCARTNEY se ohradil vůči zprávám, které do světa vypustila jeho dcera STELLA, a to, že tatínek je skrblík. McCartneyho rozzuřilo tvrzení jeho dcery, slavné módní návrhářky, která ho obvinila z toho, že aby ušetřil peníze, tak ji a její sourozence poslal do státních škol místo do soukromých. Sir Paul se brání tím, že to bylo společné rozhodnutí jeho a jeho ženy LINDY, kteří tak chtěli uchránit své děti od zbohatlických móresů: "Bylo to rozhodnutí nás rodičů a Stella tím rozhodně netrpěla. Ani žádné jiné z mých dětí. Nechtěl jsem, aby naše děti trpěly tím, že máme peníze. Z těchto důvodů jsme je poslali do normální školy."

---

PEARL JAM BOJUJÍ ZA ZÁCHRANU PŘÍRODY

2. 5. 2003

Skupina PEARL JAM má takové obavy o životní prostředí, že se rozhodla přírodě nahradit to, co jí sama způsobí. Kapela se v současné době nachází na turné po severní Americe a vypočítala si všechny škody, které způsobí vozidla jak skupiny, tak fanoušků, kteří přijíždějí na její koncerty. Náhradou za vypuštění 5.700 tun škodlivých emisí, se Pearl Jam rozhodli koupit 3.625 kilometrů čtverečních deštného pralesa.

---

SEBASTIAN BACH VYHOZEN Z ROLE JEŽÍŠE

29. 4. 2003

SEBASTIAN BACH, zpěvák metalové kapely osmdesátých let SKID ROW, byl vyhozen z amerického muzikálu JESUS CHRIST SUPERSTAR. Zpěvák byl po několika měsících v roli Ježíše vyhozen za nezvladatelné chování. Na své webové stránce k tomu píše: "Hráli jsme osm představení týdně šest měsíců. Už nehraji v Jesus Christ Superstar kvůli osobním a tvůrčím rozporům. Bylo to fajn, ale už je to pryč..."

---

LENNON S DCEROU NA PRODEJ

29. 4. 2003
Obrázek: LENNON S DCEROU NA PRODEJ

Kazeta s nahrávkou JOHNA LENNONA hrajícího na kytaru své nevlastní šestileté dceři KYOKO, je na prodej na internetu. Bývalý člen skupiny BEATLES na pásce zpívá a recituje básničky pro malou Kyoko (nyní 39) - vyvolávací cena kazety je 25.000 dolarů.

---

BON JOVI ZAHRÁLI PRO TIGERA WOODSE

29. 4. 2003
Obrázek: BON JOVI ZAHRÁLI PRO TIGERA WOODSE

JON BON JOVI připravil speciální překvapení pro golfovou legendu TIGERA WOODSE na šestém výročním golfovém setkání TIGERJAM v Las Vegas (19. 4. 2003) - šek na 20.000 dolarů. Rocker spolu se svojí skupinou BON JOVI vystoupil na charitativním koncertu a dokonce zaplatil za to, že měl možnost zahrát svému sportovnímu hrdinovi. Bon Jovi k tomu říká: "Jsme rádi, že jsme tu mohli být. Tiger Woods je pro nás dneska něco jako BABE RUTH" Štědrý šek, stejně jako veškeré výtěžky z gala koncertu, půjdou na konto nadace Tigera Woodse.

---

JACK OSBOURNE V LÉČEBNĚ

29. 4. 2003
Obrázek: JACK OSBOURNE V LÉČEBNĚ

Sedmnáctiletý syn OZZYHO OSBOURNA - JACK - byl přijat do léčebny s blíže nespecifikovanou závislostí na omamných látkách. Ozzy, který na vrcholu své hudební slávy v osmdesátých letech konzumoval alkohol a drogy v ohromujícím množství, navštívil spolu se svojí ženou SHARON v pondělí (28. 4. 2003) Jacka v léčebně LAS ENCINAS HOSPITAL v kalifornské Passadeně. Sharon se při pohledu na svého syna rozplakala. Na Jackovi se zřejmě podepsaly důsledky slávy získané z televizní show Osbourneovi a přiznává, že dost pije a kouří marihuanu. Sharon, která nedávno překonala rakovinu tlustého střeva, plakala, když uviděla svého syna, a znovu, když po hodině a půl odcházeli. Osbourneovi ani personál nemocnice nehodlají o Jackově stavu podávat další informace.

---
Stránky: 1 182 363 544 667 668 669 670 671 672 673 725