Stránky: 1 178 355 532 683 684 685 686 687 688 689 709

ZPĚVÁK Z KAPELY A SE ZHROUTIL BĚHEM KONCERTU

27. 11. 2002
Obrázek: ZPĚVÁK Z KAPELY A SE ZHROUTIL BĚHEM KONCERTU

Frontman rockové kapely A - JASON PERRY - se v pondělí (24. 11. 2002) zhroutil v Birminghamu během koncertu pro BIRMINGHAM ACADEMY. Show musela být dočasně přerušena a hvězda byla odvedena z pódia. Už po dvaceti minutách byl Jason ale zpátky. V závěrečné části koncertu se raději posadil. Lékař, který jej hned zběžně prohlédl, se domníval, že má Perry problém se žlučovými kameny. Včerejší lékařské testy však potvrdily střevní infekční onemocnění. Žádný z chystaných koncertů skupiny nicméně zrušen nebude.

---

BASÁK Z VAN HALEN DOSTAL AUTOMOBILOVOU DESIGNÉRSKOU CENU

27. 11. 2002
Obrázek: BASÁK Z VAN HALEN DOSTAL AUTOMOBILOVOU DESIGNÉRSKOU CENU

Baskytarista kapely VAN HALEN - MICHAEL ANTHONY - získal prestižní motoristickou cenu za svůj design vozu FORD. Rocker si odnesl hlavní cenu z výstavy 2002 SEMA SHOW v Las Vegas za svůj zakázkový tuning vozu Ford Thunderbird. Anthony se dal do práce na modelu Thunderbird 2002 speciálně pro tuto výstavu. Šéfové automobilky nyní uvažují o výrobě limitované série Anthonyho vozu pro rok 2003.

---

PAPA ROACH HÁJÍ DÍTĚ NA OBALU DESKY

27. 11. 2002
Obrázek: PAPA ROACH HÁJÍ DÍTĚ NA OBALU DESKY

Zpěvák kapely PAPA ROACH - JACOBY SHADDIX - se brání kritice obalu alba LOVEHATETRAGEDY. Metalový zpěvák, dříve známý pro pseudonymem COBY DICK, vystupoval na jevišti s obřím nafukovacím dítětem. Nyní toho lituje a tvrdí, že to vypadalo "retardovaně". Ale přestože odpovědnost za rumělkový přebal alba svaluje na spoluhráče DAVEA BUCKNERA, říká, že ti, kteří obal kritizují, tomu prostě nerozumí. Shaddix k tomu říká: "Byl to nápad našeho bubeníka. Tím si nad tím myji ruce. Lidé to na první pohled nepochopí, 'Co to je?! Dítě se sluchátky jako rocker.' Má to skrytý význam; chceme, aby lidi naši novou desku poslouchali s otevřenou myslí. Tak jako dítě, když přichází na svět bez předsudků. Je to prostě umění."

---

HARRISONŮV SYN VZPOMÍNÁ NA OTCE JAKO NA ZAHRADNÍKA

27. 11. 2002
Obrázek: HARRISONŮV SYN VZPOMÍNÁ NA OTCE JAKO NA ZAHRADNÍKA

Syn GEORGE HARRISONA - DHANI (24) - nemá moc vzpomínek na svého otce jako superhvězdu. Vzpomíná na něj spíš jako na skvělého zahradníka. Dhani tvrdí, že nejkrásnější vzpomínky na svého otce nemá ze studia, ale ze zahrady, když sázel javory. Říká k tomu: "Přestože se cítil ve velkém zábavním průmyslu jako outsider, neskrýval se, prostě jen dělal to, co ho bavilo - sázel stromy. Stromy mu nahrazovaly i hudbu. Japonské javory. Měl jich tisíce. Každou noc se hrabal v zahradě až do svítání."

---

ALICE COOPER LITUJE, ŽE SI NEZAHRÁL V BONDOVI

26. 11. 2002
Obrázek: ALICE COOPER LITUJE, ŽE SI NEZAHRÁL V BONDOVI

ALICE COOPER ve svém životě lituje dvou věcí - a obě se týkají JAMESE BONDA. Alice, vlastním jménem VINCENT DAMON FURNIER, měl nahrát úvodní písničku k bondovce MUŽ SE ZLATOU ZBRANÍ z roku 1974 s ROGEREM MOOREM v roli agenta 007, ale nakonec mu práci převzala popová hvězdička 60. let LULU. Rocker měl vždy sen zahrát si ve filmu pořádného padoucha. Alice k tomu říká: "Už od dětství jsem toužil hrát zloducha v Jamesi Bondovi. Bylo by to pro mne přirozené."

---

JAGGER MÁ OBAVY O SVOJI POBLEDLOU DCERU

26. 11. 2002
Obrázek: JAGGER MÁ OBAVY O SVOJI POBLEDLOU DCERU

Dcera MICKA JAGGERA - ELIZABETH (18) - vyvolala obavy o své zdraví, poté co se na módní přehlídce v Londýně objevila "bledá a pohublá". Mickova dcera vypadala utahaně a ztrápeně, když vyšla na molo na přehlídce COLOUR DESIGN AWARDS - a potvrdila tak obavy svého otce, že je ještě příliš mladá na práci modelky na plný úvazek. Zdroj blízký rodině k tomu říká: "Mick bude zuřit, až uvidí, jak jeho miláček Lizzie vypadá. Varoval ji, aby si dala pozor na bludný kruh práce a večírků. Znal za svých časů spousty modelek a moc dobře zná všechnu tu tíhu jejich světa. Proto byl vždycky proti tomu, aby se stala modelkou. Bude zděšený, až uvidí, jak je vyzáblá. Všichni si říkali, že Lizzie je nějaká bledá. Potila se, vypadala unavená a zbitá. Mick měl vždy obavy z toho, s jakými lidmi se Lizzie bude stýkat a určitě zakročí, až uvidí ty fotky."

---

TOOL JSOU ŽHÁŘI

26. 11. 2002
Obrázek: TOOL JSOU ŽHÁŘI

Kapela TOOL se dostala do potíží v texaském San Antoniu, poté co podpálila místní halu FREEMAN COLISEUM. Od svíčky, kterou skupina zapálila v zákulisí před svým koncertem v říjnu, chytly závěsy v jejich šatně a oheň se rychle rozšířil po celé místnosti. Manažer skupiny a pracovníci haly se snažili oheň uhasit hasícími přístroji. Přivolaní hasiči po krátké prohlídce šatny prohlásili požár za uhašený a koncert mohl začít. Hlavní manažer haly však hodlá skupině Tool vystavit šek na "několik tisíc dolarů" za zničené dveře a zdi.

---

NOEL GALLAGHER: LIAM MEZI NÁS NEPATŘÍ

26. 11. 2002
Obrázek: NOEL GALLAGHER: LIAM MEZI NÁS NEPATŘÍ

Spory uvnitř skupiny OASIS kulminují a kytarista NOEL GALLAGHER tvrdí, že jeho mladší bratr LIAM ze skupiny odchází. Noel má Liamovi za zlé jeho neúčast na show MTV v Miláně minulý víkend (23. - 24. 11. 2002). Říká k tomu: "Co se mě týká, není jedním z nás. Nemluvil jsem s ním už týdny a nechce se mi někde shánět kluka, který si o sobě myslí, že je superhvězda." Spor mezi oběma bratry se poprvé objevil na veřejnosti, když Noel přiznal, že s Liamem nemluvil již šest týdnů. Hádka údajně začala, když Liam rozzuřeně opustil pódium během koncertu v Japonsku.

---

Gonga San

26. 11. 2002

7500 m. n. m. Gonga San v Sečuánu: 15 lidí stálo na vrcholu, 15 lidí při výstupech zemřelo. Jak dopadla naše expedice vedená Ivanem Foltýnem? Krátký telefonický rozhovor ve středu 27.11. ve 12.30 a také v 18.30 hod. V sobotu pak v 9+13+17 hod. na radiu Beat 95,3 Fm

---

MCCARTNEYHO SHOW MUSÍ POKRAČOVAT

25. 11. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO SHOW MUSÍ POKRAČOVAT

SIR PAUL MCCARTNEY se snaží tak vehementně fanoušky ujistit o tom, že jeho manželství s HEATHER MILLSOVOU vzkvétá, že dokonce návštěvníkům svého koncertu sdělil, že je manželka v publiku, přestože byla ve skutečnosti na míle daleko. Podle amerického plátku THE STAR bývalý zpěvák skupiny BEATLES během koncertu v Las Vegas věnoval jednu z písní JOHNU LENNONOVI, GEORGI HARRISONOVI a své bývalé ženě LINDĚ McCARTNEYOVÉ. Pak se vytasil s další písní - tentokrát pro Heather, která měla být podle jeho slov "kdesi v publiku." Millsová byla ovšem ve skutečnosti v Los Angeles, protože se večer předtím dvojice pohádala.

---
Stránky: 1 178 355 532 683 684 685 686 687 688 689 709