Stránky: 1 182 363 544 683 684 685 686 687 688 689 725

NOVÝ HROB PRO HENDRIXE

13. 2. 2003
Obrázek: NOVÝ HROB PRO HENDRIXE

Rocková legenda JIMI HENDRIX se dočká nového pomníku, který pro něj bude postaven v dubnu letošního roku (2003). Místo má uspokojit tisíce poutníků, kteří každoročně chtějí Jimimu vzdát svůj hold. Pomník má být z barevného mramoru a ozdoben bronzovou sochou slavného kytaristy. Umístěn bude v GREENWOOD MEMORIAL PARK AND CEMETARY v Rentonu, jižně od jeho rodiště v Seattlu. Jimiho nevlastní sestra JANIE HENDRIXOVÁ říká, že původní hrob navštěvovaly každoročně tisíce lidí, všude bylo vždycky plno bláta a nebylo to zrovna důstojné místo. Jejich otec to chtěl prý ještě před svou smrtí (2002) změnit. Hendrixovy ostatky byly už společně s otcovými (AL HENDRIX) a s ostatky jeho nevlastní matky (AYAKO "JUNE" HENDRIXOVÁ) převezeny na nové místo. Hendrix zemřel v roce 1970 v Londýně.

---

KRÁLOVSKÉ PŘÁNÍ PRO JAGGERA

11. 2. 2003
Obrázek: KRÁLOVSKÉ PŘÁNÍ PRO JAGGERA

Stárnoucí rocker MICK JAGGER získal svůj šlechtický titul údajně na přání umírající britské princezny MARGARETY. Pořad MARGARET - THE SECRET PRINCESS se vysílal v den prvního výročí úmrtí princezny (10. 2. 2003) a podle něj sestra královny ALŽBĚTY II. měla údajně s Jaggerem aféru a šňupala kokain v jeho šatně.

---

OASIS V BALÍKU

11. 2. 2003
Obrázek: OASIS V BALÍKU

Skupina OASIS má před sebou podpis smlouvy na 45 milionů dolarů se společností SONY. NOEL a LIAM GALLAGHEROVI dostanou podle listu NEWS OF THE WORLD 7,5 milionu dolarů za každé album. Smlouva se vztahuje i na živá alba z koncertů. Zdroj cituje bubeníka ALANA WHITA: "45 milionů, to je ohromné. Budeme tu ještě dlouho."

---

FANOUŠCI SLAVILI MARLEYHO NAROZENINY

10. 2. 2003
Obrázek: FANOUŠCI SLAVILI MARLEYHO NAROZENINY

Tisíce příznivců reggae se ve čtvrtek (6. 2. 2003) shromáždily v Kingstonu na Jamajce, aby oslavili 58. narozeniny zesnulé hudební legendy BOBA MARLEYHO. Rozhlasové stanice v Karibiku věnovaly celé bloky vysílacího času Marleyho písničkám. Také noviny nešetřily články na počest zpěváka, který zemřel v roce 1981 ve věku 36 let na rakovinu.

---

ZPĚVÁK IRON MAIDEN MÍŘÍ DO BOLLYWOODU

10. 2. 2003

Původní zpěvák skupiny IRON MAIDEN, PAUL DI' ANNO, se pokouší o hereckou kariéru a kvůli jednomu bollywoodskému snímku cestuje až do Indie. Zpěvák si zahraje v dosud nepojmenovaném filmu o poblouzněné kultuře v asijské zemi. Představí se v roli pološílence, takže prý nebude potřebovat žádnou zvláštní přípravu. Ve filmu bude dokonce zpívat. "Ví bůh, co to bude, snad reklama na McDONALDA v některém z indických jazyků," říká. "Rozhodně ale nebudu tancovat, ani kdyby mi platili nevím co," dodává.

---

NĚCO ZE ŽIVOTA

9. 2. 2003
Obrázek: NĚCO ZE ŽIVOTAImage

Image---

COURTNEY LOVE SE SVLÉKLA PŘED PRINCEM ANDREWEM

7. 2. 2003
Obrázek: COURTNEY LOVE SE SVLÉKLA PŘED PRINCEM ANDREWEM

COURTNEY LOVE (38) se ve středu (5. 2. 2003) svlékla na charitativní akci v Londýně před PRINCEM ANDREWEM. Došlo k tomu den po jejím incidentu v letadle. Bývalá zpěvačka skupiny HOLE zazpívala v divadle OLD VIC společně s ELTONEM JOHNEM písničku THE BITCH IS BACK. Přitom ze sebe strhla kostým KAČERA DONALDA a zapálila si cigaretu. Diváci zůstali ohromeni, když se začala svíjet po pianu jenom v punčochách, krátkém kabátku a spodních kalhotkách. Vstupenka na charitativní koncert stála 1.500 dolarů. Peníze půjdou na konto divadla, jehož uměleckým režisérem byl jmenován držitel Oscara za film AMERICKÁ KRÁSA, KEVIN SPACEY. Love, vdova po KURTU COBAINOVI z NIRVANY, se obnažovala už v letadle cestou do Londýna, a nešetřila cestující nadávkami, za což ji zadržela policie. Zpěvaččino vystoupení nicméně jeden z diváků ohodnotil jako fantastické a dobře se bavil i sám princ.

---

BUBENÍK THE DOORS ŽALUJE SVÉ KOLEGY

7. 2. 2003

Bývalý bubeník skupiny THE DOORS - JOHN DENSMORE - žaluje další žijící členy kapely 60. let a viní je z toho, že zneužívají odkazu zesnulého JIMA MORRISONA. Žaloba vztahující se k majetku Morrisona a jeho manželky PAM COURSONOVÉ byla podána u Vrchního soudu v Los Angeles v úterý (4. 2. 2003). Klávesista RAY MANZAREK a kytarista ROBERT KRIEGER podle Densmora porušili písemnou a ústní dohodu tím, že vystupovali jako The Doors společně s IANEM ASTBURYM ze skupiny CULT a STEWARTEM COPELANDEM, bývalým bubeníkem POLICE. Podle dohody však původní název kapely mohli používat pouze její původní členové. "Nic proti Astburymu nebo Copelandovi; jsou to skvělí muzikanti, ale Doors to nejsou. Doors jsou John, Jim, Ray a Robby a ne Ray, Roby, Stewart a Ian." Densmore dodává, že mu nejde o peníze. Chce pouze, aby si kapela v jiném složení změnila jméno.

---

KELLY OSBOURNE PŘEDVÁDÍ PRÁDLO

6. 2. 2003

Dcera OZZYHO OSBOURNEA - KELLY (18) - ukázala v úterý (4. 2. 2003) co dovede, když v New Yorku předváděla na přehlídce spodní prádlo. Na kočičí lávce v MANHATTAN CENTER představila kolekci LANE BRYANT, která se tu předvádí každoročně. Připojily se k ní také komediální herečka ROSEANNE a dcera STEVENA TYLERA, MIA. Frontman skupiny AEROSMITH - Tyler, kytarista GENE SIMMONS ze skupiny KISS a celá Osbournova rodina si takovou podívanou samozřejmě nemohli nechat ujít.

---

CHRIS MARTIN Z COLDPLAY SE CHCE ŽENIT

6. 2. 2003

CHRIS MARTIN ze skupiny COLDPLAY nalezl v herečce GWYNETH PALTROWOVÉ svou životní lásku a chtěl by se s ní oženit. S držitelkou Oscara za film ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE chodí už od loňského roku (2002) a jeho city k ní jsou stále silnější. Podle britského časopisu CLOSER se dokonce už radil s přáteli, jestli není příliš brzy vytasit se na Gwyneth se zásnubním prstenem. Ještě před šesti měsíci to vypadalo, že bude Martin odsouzen ke staromládeneckému životu, teď se ale zdá, že se dokonale usadil. Starosti mu dělá pouze fakt, že musí kvůli práci trávit spoustu času každý na jiném konci planety. Přiznal se, že závidí svým ženatým přátelům.

---
Stránky: 1 182 363 544 683 684 685 686 687 688 689 725