Stránky: 1 181 361 540 691 692 693 694 695 696 697 720

GUNS N’ ROSES ROZZUŘILI FANOUŠKY

10. 12. 2002
Obrázek: GUNS N’ ROSES ROZZUŘILI FANOUŠKY

Fanoušci kapely GUNS N' ROSES začali ze vzteku dělat výtržnosti, když se dozvěděli, že byl koncert skupiny zrušen. Axl prostě nedorazil na vystoupení. Po odvolání koncertu ve Filadelfii létaly vzduchem lahve i židle a na místě nezůstala jediná rostlina. Na scénu okamžitě dorazila policie. Nikdo naštěstí nebyl během davového šílenství zraněn

---

SKROMNÍ ROLLING STONES

10. 12. 2002
Obrázek: SKROMNÍ ROLLING STONES

ROLLING STONES vystoupí příští měsíc (1/2003) na americkém fotbalovém SUPER POHÁRU v San Diegu za sníženou cenu. Rockoví veteráni si budou za vystoupení účtovat pouhých 450.000 dolarů. S ohledem na to, že si nedávno za soukromé vystoupení nechali zaplatit 6 milionů dolarů, je to od nich solidní nabídka. Navíc budou mít příležitost se pochlubit se dvěma novými písněmi. A vzhledem k tomu, že Superpohár v Americe přitahuje ty nejsledovanější osobnosti, mohou se těšit, že jejich desky půjdou na odbyt.

---

ROLLING STONES NA SPLÁTKY

9. 12. 2002
Obrázek: ROLLING STONES NA SPLÁTKY

Rocková skupina ROLLING STONES zklamala své srbské fanoušky, když si za vstupenku na svůj koncert FORTY LICKS naúčtovala třetinu jejich běžného platu. Kapela vystoupí v Bělehradu v létě příštího roku (2003). Srbští fanoušci jsou ale naštvaní, protože je vstupenka vyjde v přepočtu na 48 dolarů, což pro ně není málo. Aby je propagátoři koncertu uklidnili, nabídli jim alespoň možnost zaplatit vstupenku na tříměsíční splátku.

---

CHYSTÁ SE ALBUM NEJVĚTŠÍCH HITŮ R.E.M.

9. 12. 2002
Obrázek: CHYSTÁ SE ALBUM NEJVĚTŠÍCH HITŮ R.E.M.

Americká skupina R.E.M. oznámila, že chce v příštím roce (2003) vydat album svých největších hitů. Kromě toho se kapela zdržuje poslední dobou ve studiu, kde nahrává album nové, rovněž plánované k vydání v příštím roce. Možná dokonce vyjdou obě alba společně. Navíc se začíná hovořit také o turné.

---

ALIEN ANT FARM SE VRACÍ

9. 12. 2002
Obrázek: ALIEN ANT FARM SE VRACÍ

Nu-metalová skupina ALIEN ANT FARM se poprvé od nehody autobusu, při níž její zpěvák DRYDEN MITCHELL utrpěl vážné zranění zad, vrací na pódium. K nehodě došlo letos v květnu (2002) ve Španělsku a řidič autobusu ji zaplatil životem. Kapela je nyní konečně zpátky. V sobotu (7. 12. 2002) už vystoupila v HOUSE OF BLUES v Hollywoodu. Mittchell nebyl před vystoupením kupodivu ani trochu nervózní. "Po tom, co se mi stalo se ani nemohu nervovat kvůli něčemu, co je vlastně zábava." Ke svému zranění řekl: "Hudbu mám rád, ale fakt je, že jsem na ni ze začátku vůbec nemyslel. Po nehodě jsem nemohl spát. Nemyslel jsem na nic jiného než na to, proč se to stalo, a jak se dostat z postele a dokázat se vyčůrat bez cizí pomoci. Taková zkušenost vám dodá pokory."

---

OASIS ZVYŠUJÍ OSTRAHU

6. 12. 2002
Obrázek: OASIS ZVYŠUJÍ OSTRAHU

Skupina OASIS zvýšila ochranu zpěváka LIAMA GALLAGHERA poté, co musel po nedávné rvačce podstoupit operaci zubů, která jej vyšla na 30.000 dolarů. Liam se v sobotu (30. 11. 2002) popral v mnichovském hotelu s několika místními hosty a dokonce i s policií, přičemž utrpěl bolestivá zranění. Management skupiny se nyní trochu obává, že bude veřejnost Gallagherovy výbušné povahy poněkud zneužívat a stane se terčem pro provokatérů. Oasis museli kvůli incidentu zrušit zbývající část německého turné, nebo? Liam odletěl do Londýna, kde se podrobil operaci. V neděli (8. 12. 2002) už ale kapela vystoupí ve velšském Cardiffu. Při sobotní (30. 11. 2002) rvačce v Německu, při níž přišel LIAM GALLAGHER o dva přední zuby, jednoho německého policistu údajně kopl do hrudi. Za to mu nyní hrozí až dva roky vězení.

---

STOUNI SE MÁLEM PRALI V LAS VEGAS

6. 12. 2002
Obrázek: STOUNI SE MÁLEM PRALI V LAS VEGAS

Stárnoucí legendy skupiny ROLLING STONES - KEITHA RICHARDSE a RONIEHO WOODA - od sebe musel nedávno před zraky diváků odtrhávat zpěvák MICK JAGGER, když se dvojice začala hádat. Kytaristé, kteří jsou právě uprostřed světového turné 40 LICKS, ztratili nervy kvůli technickým problémům, které minulý víkend (30. 11. 2002) kazily jejich vystoupení v MGM GRAND HOTELU v Las Vegas a svou frustraci si vybíjeli jeden na druhém. Mick zakročil na poslední chvíli před tím, než se jim situace úplně vymkla z rukou.

---

HARRISONOVA VŮLE NEPAMATUJE NA SOUROZENCE

5. 12. 2002
Obrázek: HARRISONOVA VŮLE NEPAMATUJE NA SOUROZENCE

GEORGE HARRISON vynechal ve své vůli vlastní sestru, přestože si ji dva týdny před smrtí (29. 11. 2001) nechal přivolat ke svému nemocničnímu lůžku. LOUISE svého bratra zklamala, když si v Americe otevřela dům pro návštěvníky nazvaný A HARD DAY'S NIGHT. Pro George to znamenalo, že se snaží vydělávat na jeho jménu. Sourozenci se pak těsně před Harrisonovou smrtí usmířili. Bratr na ni ale přesto ve své vůli, v níž odkazuje 150 miliónů dolarů, nijak nepamatoval.

---

OZZY JE DĚDEČKEM

3. 12. 2002
Obrázek: OZZY JE DĚDEČKEM

Rockový divočák OZZY OSBOURNE se stal dědečkem, ale se svou vnučkou se příliš často vidět nebude, protože patří jeho dceři z prvního manželství. JESSICA (31), které se dcera ISABELLE narodila před třemi měsíci, je zeměměřičkou a žije v jihovýchodním Londýně. Je to Ozzyho nejstarší dcera z jeho manželství s THELMOU. Rocker se s Thelmou rozvedl v roce 1981 po sérii jeho bizarních kousků. Jedním z nich bylo i to, že povraždil všech jejích 17 koček.

---

TOMMY LEE OBJEVIL BUDDHISMUS

3. 12. 2002
Obrázek: TOMMY LEE OBJEVIL BUDDHISMUS

TOMMY LEE objevil buddhismus, poté co si přečetl knihu LAMY SURYA DASE: PROBUĎ BUDDHU V SOBĚ. Bývalý manžel PAMELY ANDERSONOVÉ přiznává, že Dasovy spisy mu pomohly vyrovnat se s osobními problémy, kterým letos musel čelit. Mezi ně patří i soudní bitva o výchovu svých dvou dětí a také smrt čtyřletého chlapce v jeho domě při oslavě narozenin jednoho z jeho synů. Lee k tomu říká: "Nevím, jestli jsem já našel tu knihu, nebo ta kniha mne. Přečetl jsem si ji v době, kdy mi nebylo dvakrát dobře. Našel jsem v ní odpovědi na spoustu svých otázek."

---
Stránky: 1 181 361 540 691 692 693 694 695 696 697 720