Stránky: 1 181 361 540 693 694 695 696 697 698 699 720

Skialpinismus na radiu Beat 95,3 Fm

1. 12. 2002

Od neděle 24.11. až do Vánoc se každou neděli v 9+13+17 hod. scházíme s horolezcem Pepou Šimůnkem a povídáme si o lyžařském odvětví, které po carvingu v posledních letech zaznamenalo nejvyšší nárůst nových zájemců. Pepa nám radí, jakou výbavu si na túry v neobydlených oblastech vzít, nebo třeba jaká lyže je pro extrémní sjezd nejvhodnější. Pokud také zauvažujete o koupi skialpinistické výbavy, běžte do jediného specializovaného krámu v Praze. www.namche.cz

---

BIZKIT BUDE PLATIT ZA ZPŮSOBENÉ ZRANĚNÍ

29. 11. 2002
Obrázek: BIZKIT BUDE PLATIT ZA ZPŮSOBENÉ ZRANĚNÍ

FRED DURST ze skupiny LIMP BIZKIT uzavřel hrozící soudní spor mimosoudní dohodou. Rockera zažaloval osvětlovač CONNIE PAULSON, na kterého měl Durst po koncertě v Birminghamu ve státě Alabama během svého turné 2000 ANGER MANAGEMENT hodit mikrofon. Paulsonovi přitom vyrazil zub, rozbil nos a způsobil modřiny pod očima. Navíc bude Paulson potřebovat operaci, aby zamaskoval jizvy v obličeji. V původní žalobě žádal hudebníka o náhradu škody ve výši 5 miliónů dolarů. Durstův zástupce uvedl, že rocker o technikově přítomnosti ve chvíli, kdy mikrofon hodil, nevěděl. Paulsona pak dokonce navštívil v nemocnici.

---

ASHCROFT SE STĚHUJE DO FRANCIE

29. 11. 2002
Obrázek: ASHCROFT SE STĚHUJE DO FRANCIE

Bývalý zpěvák skupiny THE VERVE - RICHARD ASHCROFT - se chce přestěhovat na venkov na jih Francie. Hvězda se údajně chystá zaplatit 1,5 milionu dolarů za dům z 18. století na Azurovém pobřeží. Pokud se Ashcroft do domu v horách nedaleko města Cannes skutečně nastěhuje, k jeho sousedům bude patřit britská hudební smetánka jako SIR ELTON JOHN nebo GEORGE MICHAEL.

---

ZPĚVÁKA SKUPINY CREED ZRANILA BÝVALÁ MANŽELKA

29. 11. 2002
Obrázek: ZPĚVÁKA SKUPINY CREED ZRANILA BÝVALÁ MANŽELKA

Bývalá manželka zpěváka skupiny CREED - SCOTTA STAPPA - byla zatčena za to, že údajně udeřila rockera do obličeje mobilním telefonem. HILLAREE STAPPOVÁ (24) byla zatčena (14. 11. 2002) v Orange County na Floridě po zuřivé hádce ve Stappově domě. Dvojice se údajně hádala kvůli péči o syna JAGGERA. Stappovi se rozvedli v červnu 1999 po šestnácti měsících manželství. V březnovém vydání časopisu PEOPLE z roku 2001 Scott v rozhovoru uvedl, že bude svou ženu vždycky milovat. "Dala mi jeden z největších darů v mém životě - syna," uvedl tehdy.

---

NEZNÁMÁ MARLEYHO NAHRÁVKA V AUKCI

28. 11. 2002
Obrázek: NEZNÁMÁ MARLEYHO NAHRÁVKA V AUKCI

Málo známá nahrávka reggae legendy BOBA MARLEYHO půjde příští měsíc (12/2002) do aukce. Duety s americkým hudebníkem JIMMY NORMANEM mají vyvolávací cenu 15.000 dolarů. Norman záznam objevil v červnu (2002) ve svém apartmá na Manhattanu. Jde o osm nahrávek, které dvojice vytvořila při společném setkání v roce 1968, předtím, než se Marley světově proslavil se skupinou THE WAILERS. V aukčním domě CHRISTIE'S však bude k mání také oblečení, které nosil ELVIS PRESLEY ve filmech SPEEDWAY a DOUBLE TROUBLE, a další memorabilie s podpisy členů skupiny BEATLES.

---

POLICEJNÍ SKANDÁL KAPELY AEROSMITH

28. 11. 2002
Obrázek: POLICEJNÍ SKANDÁL KAPELY AEROSMITH

AEROSMITH čelí skandálu s oddělením NEWYORSKÉ POLICIE. Jeden z jeho pracovníků je totiž podezřelý, že rockerům STEVENU TYLEROVI a JOE PERRYMU pomohl obstarat zbrojní pas výměnou za VIP vstupenku na koncert skupiny a následný večírek. Uvedl to americký list THE NEW YORK POST. Vyšetřování se týká zástupce komisaře BENJAMINA PETROFSKYHO, bývalého šéfa Licenční divize oddělení newyorské policie (NYPD). Na podzim 2001 se zpěvák Tyler a kytarista Perry na licenční divizi obrátili s žádostí o povolení k držení zbraně. 12. listopadu 2001 pak tehdejší kapitán Petrofsky s dalším policistou údajně odcestovali do MADISON SQUARE GARDEN, aby umělcům před koncertem sejmuli otisky. Oba rockeři posléze povolení získali.

---

MCCARTNEY JE MILOVNÍK ZVÍŘAT

28. 11. 2002
Obrázek: MCCARTNEY JE MILOVNÍK ZVÍŘAT

Bojovník za práva zvířat SIR PAUL MCCARTNEY si za svým přesvědčením stojí tak odhodlaně, že si odmítá sednout i na koženou sedací soupravu. Pokud jde o seznam jeho požadavků při koncertování, zahrnuje do nich i čalounění. Odmítá limuzíny s koženými sedadly a straní se masa a vedlejších živočišných produktů. Zvířata hvězda dokonce zaměstnává - to pokud jde o její bezpečnost. Aby McCartney co nejvíce snížil případné potíže, využívají organizátoři koncertu na jeho žádost dobře vycvičený tým psovodů, který včas odhalí možné nebezpečí.

---

OZZY MÁ NEJHORŠÍ CHRUP

28. 11. 2002
Obrázek: OZZY MÁ NEJHORŠÍ CHRUP

Podle výsledků nové ankety má OZZY OSBOURNE nejhorší chrup mezi celebritami. Rocker a populární představitel reality show stanice MTV - THE OSBOURNES - skončil v průzkumu na samém konci společně s bývalou SPICE GIRL, MEL C. Naopak nejlepším chrupem se podle fanoušků honosí představitel JAMESE BONDA - PIERCE BROSNAN a herečka ELIZABETH HURLEYOVÁ.

---

ZPĚVÁK Z KAPELY A SE ZHROUTIL BĚHEM KONCERTU

27. 11. 2002
Obrázek: ZPĚVÁK Z KAPELY A SE ZHROUTIL BĚHEM KONCERTU

Frontman rockové kapely A - JASON PERRY - se v pondělí (24. 11. 2002) zhroutil v Birminghamu během koncertu pro BIRMINGHAM ACADEMY. Show musela být dočasně přerušena a hvězda byla odvedena z pódia. Už po dvaceti minutách byl Jason ale zpátky. V závěrečné části koncertu se raději posadil. Lékař, který jej hned zběžně prohlédl, se domníval, že má Perry problém se žlučovými kameny. Včerejší lékařské testy však potvrdily střevní infekční onemocnění. Žádný z chystaných koncertů skupiny nicméně zrušen nebude.

---

BASÁK Z VAN HALEN DOSTAL AUTOMOBILOVOU DESIGNÉRSKOU CENU

27. 11. 2002
Obrázek: BASÁK Z VAN HALEN DOSTAL AUTOMOBILOVOU DESIGNÉRSKOU CENU

Baskytarista kapely VAN HALEN - MICHAEL ANTHONY - získal prestižní motoristickou cenu za svůj design vozu FORD. Rocker si odnesl hlavní cenu z výstavy 2002 SEMA SHOW v Las Vegas za svůj zakázkový tuning vozu Ford Thunderbird. Anthony se dal do práce na modelu Thunderbird 2002 speciálně pro tuto výstavu. Šéfové automobilky nyní uvažují o výrobě limitované série Anthonyho vozu pro rok 2003.

---
Stránky: 1 181 361 540 693 694 695 696 697 698 699 720