Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730

Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

19. 4. 2018
Obrázek: Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

Stalo se na Tokijském "Summer Sonic" festivalu v loňském roce  a Dave Grohl před publikem na pódiu přivítal jako svého “nového největšího přítele” Ricka Astleyho aby si společně zahráli a zazpívali do rockového kabátu oděnou píseň "Never Gonna Give You Up" .

---

Soto feat. Jeff Scott Soto mají nového basáka

19. 4. 2018
Obrázek: Soto feat. Jeff Scott Soto mají nového basáka

Metalová formace, jejíž vůdčí postavou je zpěvák Jeff Scott Soto (známý ze Sons Of Apollo, Journey...), oznámila přijetí nového basového kytaristy. Stává se jím Tony Dickinson z Trans Siberian Orchestra. Ten nahrazuje  Davida "Dave Z" Zablidowského, který loni zemřel při autonehodě.

---

Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

19. 4. 2018
Obrázek: Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

Kytarista skupiny se o tom zmínilv nedávném rozhovoru. Skupina Aerosmith sice v loňském roce odehrála sérri koncertů pod názvem “Aero-Vederci Tour”, což vedlo k ne nepodloženým spekulacím, že jde pravděpodobně o poslední koncertní šňůru této rockové formace.

---

Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

18. 4. 2018
Obrázek: Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

Reklama avizuje, že na americký trh přichází pivo pro skutečné rockery a ve spotu, který uvedení nové značky piva oznamuje, vystupují i samotní členové skupiny Motörhead. Podívat se na zmíněný spot, ale i na etiketu svým způsobem kultovního piva, se můžete podívat dole.

---

Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

18. 4. 2018
Obrázek: Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

Dává za tímto účelem dohromady superskupinu, která by měla odehrát první čtyři koncerty v Londýně už v květnu. V sestavě se objeví kytarista Gary Kemp, Lee Harris z Blockheads a taky basák Guy Pratt, který svého času nahradil u Pink Floyd Rogera Waterse

---

Beatová pumpa na Černém Mostě

18. 4. 2018
Obrázek: Beatová pumpa na Černém Mostě

Nastal opět čas, abychom oprášili naše pumpařské vybavení a vyrazili do ulic. Na tento rok už máme plán hotový a první zastávka? Ta bude v Praze 18.4. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Živák Dokken vyjde už tento pátek

17. 4. 2018
Obrázek: Živák Dokken vyjde už tento pátek

20. dubna oficiálně vyjde živák skupiny Dokken s názvem “Return Te East Live (2016)”. Na CD, Vinylu, DVD i Blu-ray zde bude zachyceno vše podstatné, co se dělo na turné skupiny před dvěma lety v Japonsku. Ukázku z chystaného alba si můžete pustit dole.

---

TNT představili novinku

17. 4. 2018
Obrázek: TNT představili novinku

"Tears In My Eyes" má název nový singl, který předchází album norsko - španělské hardrockové formace TNT. Deska samotná vyjde 8. června a jejím názvem bude pouze římská číslice “XIII". 

---

Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

16. 4. 2018
Obrázek: Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

O události informoval na svém facebooku zpěvákův spoluhráč a přítel Graham Bonnet. S informací přišla i tisková agentura RIA. Ta upřesnila, že bývalý frontman Rainbow a Deep Purple Joe Lynn Turner byl hospitalizován v Běloruském Minsku s infarktem myokardu

---

Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

16. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

Sice se tak stalo jen na jeden večer, ale jak pro samotné aktéry, tak i pro fanoušky kapely to byl velký zážitek. Bon Jovi byli v sobotu v Clevelandu uvedeni do Rock & Roll Hall of Fame. Pozván byl i Richie Sambora, který v roce 2013 skupinu opusti uprostřed probíhajícího turné.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730